Моля помогнете ми в избора на GSM!!!

  • 2 620
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Аз съм с Nokia 6131 и съм много доволна от нея,препоръчвам ти я!

То хубаво, ама

Благодаря ви момичета купих си SAMSUNG E570 дано да си го ползвам дълги години само на това се надявам, а към телефона си купих и малко плеарче с радио и mp3.
Само незнам как да я изтрия тази тема!!!

# 31
  • Мнения: 1 564
http://mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=1104                       Аз за 8-ми март получих ето този като подарък(само,че черен).

# 32
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Екстрите, които предлагат Самсунг, за една и съща цена, са в пъти повече от тези, които предлага Нокиа-няма смисъл да се коментира!

# 33
  • София
  • Мнения: 626
Купи си Самсунг.По-добри са от Нокиа/личен опит/

# 34
  • София
  • Мнения: 626
Май се включих на патерици newsm53ЧЕСТИТ НОВ ТЕЛЕФОН!

# 35
  • Мнения: 14 133
И аз съм фен на марката- много здрави апарати. А и за мен телефона е просто телефон. Предпочитам да си имам отделно качествени цифров апарат и камера, а не всичко 3в1.

# 36
  • Мнения: 14 133
Май се включих на патерици newsm53ЧЕСТИТ НОВ ТЕЛЕФОН!
И аз  Laughing

# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Май се включих на патерици newsm53ЧЕСТИТ НОВ ТЕЛЕФОН!
И аз  Laughing

Разгеле.   bouquet

# 38
  • Мнения: 394
Много ви благодаря за предложенията  bouquet, наистина избирах по външен вид но и ме заинтригува дамското меню в което сега си изчислих колориите,вкарах последната и първата дата на цикъла и той ще ме извести кога ще ми доиде следващия месец,записах си в пазарската чанта какво трябва да купя, днес си изчислявах колко километра съм извървяла на разходката с малчо и тъй подобни глезотийки за жените,както се изрази продавачката-дамски телефон,но- най вече си свалих песнички за малчо, а на щерката и хареса на екрана има едно кученце и като разклатиш телефона то си клати главата!!! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт