"Пълна промяна" по Нова ТВ

  • 81 143
  • 1 518
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 393
Няма да ме вземат ... никакъв шанс нямам и искрено се радвам за което !
Имам нужда само да отслабна и после ще изглеждам страхотно !
Най - много , ако отида на кастинга да ме пратя на психиатър , като знам какви хора взимат за това предаване или по - скоро шоу , защото си е буквално шоу . Взимат хора , които имат нужда от сериозна намеса , за да заприличат на нещо .
Трябва да има задължително нещо да се работи по лицето и тялото , не може да отиде някой само защото е дебел !

# 46
  • Мнения: 2 229
Мой колега ходи на кастинг преди две седмици в София(той е с много белези от изгаряне по цялото тяло и лицето и наистина има нужда от пълна промяна) и каза че е имало много кандидати от цялата страна. Били около 50 човека, но ще се обадят само на 5 човека(до колкото знам). Моля се да бъде одобрен, защото той наистина има нужда от това. Дано бъдат одобрени хора които наистина имат отчаяна нужда от пълна промяна.

Дано наистина помогнат на такива хора, сериозно нуждаещи се от това, а не тип "искам цици като на Маргото" и "мързи ме да отслабна, искам липосукция". Peace

# 47
  • Мнения: 643
 Аз бих отишла, ама не ми стиска, нали знаете, едно е да искаш, друго е да можеш и трето и четвърто да го направиш. Е аз до трето и четвърто явно нямам смелост да стигна. Просто публичността би ми дошла в повече, а и наистина има къде  по нуждаещи се хора!
  Иначе за гледането сто процента съм пред телевизора, много си ме кефи предаването!

# 48
  • Мнения: 6 958
Мой колега ходи на кастинг преди две седмици в София(той е с много белези от изгаряне по цялото тяло и лицето и наистина има нужда от пълна промяна) и каза че е имало много кандидати от цялата страна. Били около 50 човека, но ще се обадят само на 5 човека(до колкото знам). Моля се да бъде одобрен, защото той наистина има нужда от това. Дано бъдат одобрени хора които наистина имат отчаяна нужда от пълна промяна.

Дано наистина помогнат на такива хора, сериозно нуждаещи се от това, а не тип "искам цици като на Маргото" и "мързи ме да отслабна, искам липосукция". Peace

Да точно така  Peace Дано го вземат този човечец  Praynig Praynig Praynig

# 49
  • Мнения: 1 227
Дано наистина помогнат на такива хора, сериозно нуждаещи се от това, а не тип "искам цици като на Маргото" и "мързи ме да отслабна, искам липосукция". Peace
newsm10
Но при всички положения ще го гледам с голям интерес

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
.......... но ми се ще примерно да ме пратят да си смъкна килцата при д-р Емилова да речем. После да ми стегнат коремчето и бедрата и да ми махнат стриите. Едно избелване на зъбите също няма да откажа. После да мина през солариум. След това да ми боядисат косата и да я изправят много добре, че е много дълга и къдрава и ми писна да я сресвам по 30 мин с 1 тон балсам. И накрая да ме довършат с един професионален грим.
А... да и трайно обезкосмяване, че ми писна да се щавя с тоя епилатор.

Мога да пропусна солариума, но за другота няма да откажа. Peace

# 51
  • Мнения: 48
az pak sam reshila da probvam nadiavam se 4e shte me odobriat.shte e strahotno i interesno izjiviavane a i shte promenia tova koeto ne si haresvam. Embarassed :Dno edva li to4no men shte izberat no stiskaite paltsi

# 52
Ама това е много хубаво че са го направили най-накрая,

Има хора които нямат възможност да си направят такива операции и за тях "пълна промяна" е шанс.

Аз си мисля че има добри пластични хирурзи тук, просто е трудно да се отсеят от останалите....

Ммм дано аз да съм оцелила добър, на мен в понеделник ще ми оперират нослето и са ме задрусали едни нерви.....

Стискайте палци  Praynig Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 365
Ама това е много хубаво че са го направили най-накрая,

Има хора които нямат възможност да си направят такива операции и за тях "пълна промяна" е шанс.

Аз си мисля че има добри пластични хирурзи тук, просто е трудно да се отсеят от останалите....

Ммм дано аз да съм оцелила добър, на мен в понеделник ще ми оперират нослето и са ме задрусали едни нерви.....

Стискайте палци  Praynig Rolling Eyes

Успех!  Peace


Не знам дали така ми се е чуло, понеже не гледах внимателно, но ми се стори, че тази вечер по новините на Нова ТВ казаха, че шоуто ще стартира през септември....... Thinking

# 54
  • Мнения: 258
Редовно  следя  Пълна промяна  по  Фокс-а   .Дано  и нашето  да бъде   интересно. Лично аз  не бих  се подложила на такава.  Записвам се в групата на "страхливките".Дано обаче не бъде нагласено  а да помогнат  на наистина  нуждаещи се хора!

# 55
  • Мнения: 1 028
А някой друг получи ли обратен мейл,от тези,които  участваха на кастинга де?

# 56
  • Мнения: 643
А някой друг получи ли обратен мейл,от тези,които  участваха на кастинга де?

 Аз не съм участвала, но вчера казаха, че участниците до последно няма да знаят, че ще участват, ще бъде като изненада, идват казват вземат ги. Абе както си е по Фокса!

# 57
  • Мнения: 1 028
Да бе знам,ама получих мейл от тях и ме карат да им изпратя 2 паспортни снимки-едната профил,другата анфас,и две в цял ръст без грим,и да им напиша как ще се отрази промяната,какво очаквам и такива?

# 58
  • Мнения: 1 227
Да бе знам,ама получих мейл от тях и ме карат да им изпратя 2 паспортни снимки-едната профил,другата анфас,и две в цял ръст без грим,и да им напиша как ще се отрази промяната,какво очаквам и такива?
На снимката не виждам какво има да променяш, но ти си знаеш.
Успех!!!

# 59
  • Мнения: 1 028
Да бе знам,ама получих мейл от тях и ме карат да им изпратя 2 паспортни снимки-едната профил,другата анфас,и две в цял ръст без грим,и да им напиша как ще се отрази промяната,какво очаквам и такива?
На снимката не виждам какво има да променяш, но ти си знаеш.
Успех!!!
Въх,мерсииии Crazy

Общи условия

Активация на акаунт