Хубави - за пред другите или...

  • 2 139
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
Обличам се спортно и удобно,не се гримирам в нас!

# 16
  • Мнения: 2 229
Вкъщи ходя клош-стайл. Twisted Evil
Няма кой да ме гледа и хич няма да ми се вдигне самочувствието да съм красива за пред котката. Rolling Eyes Laughing

# 17
  • Мнения: 2 159
в къщи не се гримирам, за облеклото особено лятото гледам да е по-така, нещо късичко, лепнато.. Mr. Green, но общо взето не се старя за мъжо Blush

# 18
  • Мнения: 5 317
Абе гледам и в къщи и на вън да се кипря,но като излизам определено отделям повече време.

# 19
  • Мнения: 1 227
В къщи спортно, навън спортно елегантно, грим не ползвам, така че май си изглеждам еднакво. Винаги съм гледала да съм хубава най-вече за себе си, но вие ме карате да се замисля.... newsm78

# 20
  • Мнения: 2 956
Абе гледам и в къщи и на вън да се кипря,но като излизам определено отделям повече време.
Същото конте съм и аз  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 424
В къщи определено изглеждам по-зле  Whistling  Нося домашни дрехи,за да ми е удобно и ако няма да излизам не се гримирам. НО аз нямам съпруг( рано ми е) и за родителите ми и заека  Laughing  няма какво да се контя  Whistling

# 22
  • Мнения: 252
Аааа и в къщи съм добре. По принцип сутрин си правя голяма "халба" кафе, което пия някаде около 2 часа -   успявам да сложа спирала, гланц и да оправя косата.Дрехите са ми домашни, но не са зле.

# 23
  • Мнения: 11 546
В къщи нося домашни дрехи.Това обаче не означава раздърпани и стари.Просто по-свободни и удобни.В къщи не се гримирам.

# 24
  • Мнения: 11 004
В къщи нося домашни дрехи.Това обаче не означава раздърпани и стари. Просто по-свободни и удобни

 Peace Peace И не мога да стоя с дрехите и чорапите, които съм носила навън, някак ми е некомфортно.
Не се гримирам, но косата ми задължително е чиста и сресана.

# 25
  • Мнения: 472
Преди няколко месеца мъжа ми ми направи забележка за домашния екип  Embarassed, нещо не му се нравеха свободните долници и поразвлечените блузки.
Взех си поука и вече съм с нов домашен екип - дънки и тесни блузки(не са ми много удобни,но какво да се прави).

# 26
  • София
  • Мнения: 1 621
Определено се старая повече като излизам навън, но и вкъщи не съм в плашещ вид. Вкъщи гледам да ми е по-удобно, но така, че хем аз да се харесвам, хем на мъжът ми да му е приятно. Wink

# 27
  • Мнения: 936
Вкъщи имам сравнително приличен вид, но ако ще излизам започвам с гримиране и контене.

# 28
  • Мнения: 2 039
Разбира се,че не се гримирам за вкъщи  Crazy,аз дори не се гримирам и за навън през деня(освен преди ,за работа,ама иначе тц).Дрехите-ами или анцуг(приличен) или сатенени широки пижами  Embarassed,да ми е удобно  Blush Косата-някак си вдигната,да не пречи. Ама виж,ако ще се ходи сред хора,и то особено вечер,ауууу,неземна убавица ставам  Joy Joy Joy Гримове,прически,дрешки,всичко  Flutter 4470 Ноооо,сега като чета тука и се замислям,май трябва повечко да се стараем за пред половинките,а?!  Mr. Green Thinking

# 29
  • Мнения: 3 647
ами вкъщи съм с анцунг...за грим-не,защото и без това са ми чувствителни очите,косата я връзвам на опашка!  Joy Joy Joy обаче лятото съм по-добре !!!  hahaha домашните ми дрехи са по-секси!!!
Peace

Общи условия

Активация на акаунт