Ягодка - 7

  • 24 934
  • 547
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
УРИЕЛ, а каква е твоята кожа, 4е на мен в магазина ми казаха 2 тип, а в сайт ми излезна 3 тип, тотално се обърках с тези 3 стъпки, а пък и нямаха мостри да ми дадат, уф....

# 76
  • Мнения: 14 489
УРИЕЛ, а каква е твоята кожа, 4е на мен в магазина ми казаха 2 тип, а в сайт ми излезна 3 тип, тотално се обърках с тези 3 стъпки, а пък и нямаха мостри да ми дадат, уф....

моята бих казала е нормална. омазнява се най-вече на челото особено лятото, а зимата става и суха и чувствителна ако не я мажа с кремове, фдт и пудра като излизам. тип 2 го дават суха комбинирана, което отначало ме учуди, но после като се замислих явно е вярно защото пък не е мазна и никога не е била.аз съм правила само теста в сайта, защото друг няма къде да направя. може би при следващо ходене в софия да се занеса до магазина на ести и да си направя тест.

# 77
  • Мнения: X
Mersi, УРИЕЛ! Моята е по - скоро  мазна, предразположена към пъпки и комедони, ще рискувам и ще поръ4ам за 3 тип и  ако не пасне ще знам със сигурност, 4е съм 2 тип. И още един въпрос ме мъ4и, за първата стъпка, кой от двата варианта - те4ен или обикновен сапун е по - добре. Аз май предпо4итам обикновен, но ако те4ния е по - добър, да знам от кой да си взема?

# 78
  • София
  • Мнения: 4 966
Meliss@ ,Аз съм много доволна от обикновения/но мен течните са ми лигави и не ги харесвам/.

Момичета незнам,но всеки път като използвам лосиона ми стана много лошо от силния аромат.Наистина ми призлява...На вас силен ли ви е newsm78

# 79
  • София
  • Мнения: 7 798
Днес някой пускал ли е поръчка чрез Фема и получил ли е отговор ?

Цял ден - нищо, а друг път са много бързи.  Thinking

# 80
  • София
  • Мнения: 294
Иля, аз им писах преди 2 часа и до момента нищо не съм получила от тях -пуснах поръчката си оня ден, а вчера им преведох парите... Thinking
Сигурно имат някакви други задачи-нали скоро казахте, че мацката е родила....или така поне разбрах аз.

# 81
  • София
  • Мнения: 7 798
Сигурно сме ги затрупали с поръчки.   Joy

# 82
  • Мнения: 14 489
Meliss@ ,Аз съм много доволна от обикновения/но мен течните са ми лигави и не ги харесвам/.

Момичета незнам,но всеки път като използвам лосиона ми стана много лошо от силния аромат.Наистина ми призлява...На вас силен ли ви е newsm78

и монда беше казала че обикновения сапун е по-хубав.
колкото до лосиона аз слагам сравнително малко, не напоявам тампона много щото наистина миризмата е силна и много докарва на спирт, макар че явно няма спирт в него.

# 83
  • Мнения: 597
Много моля да погледнете поръчките ми в темата:Разясняване....,защото май нещо се обърках...
Значи,първо не бях наясно и просто попълних поръчка на Тотъл Търнъраунда направо през Ягодката,копирах ви го,за да ми го разшифровате...малко съм скарана с английския.
След това се светнах и направих поръчка на трите стъпки чрез Елеганта... и сега какво трябва да правя?
Получих един емайл от Ягодката,копирах ви и него в темата за разяснения...
Помогнете ми,моля ви...нямам кредитна карта,а искам да поръчвам някои неща...

# 84
  • Мнения: 13 512
В първия сет само All about eys-a  струва 32 долара. Останалите неща ги получаваш за 5 долара. Но ако не ти трябват, по-добре си купи само  крема.

# 85
  • София
  • Мнения: 7 798
Какво ли става днес с Фема ?  Цял ден никой не ми взе поръчката, вече се чудя, дали са я получили ? Thinking

# 86
  • в стаята
  • Мнения: 469
Момичета имам въпрос относно поръчките чрез Фема. Днес си направих поръчка, и утре ще направя превода. А те кога ще я пуснат когато получат парите ли  newsm78

Последна редакция: чт, 15 мар 2007, 18:08 от isi

# 87
  • Мнения: 1 685
Благодаря, Монда!

# 88
  • Мнения: 834
Аз вчера пуснах парите и днес имам отговор

# 89
  • Мнения: 2 829
и аз преди малко получих отговор,че са получили парите--бях им изпратила въпрос на кю-то им Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт