За доц. Анадолийска

  • 21 500
  • 47
  •   1
Отговори
В ПОМОЩ НА РОДИТЕЛИТЕ

ДОЦЕНТ ДОКТОР  АНАДОЛИЙСКА –
СПЕЦИАЛИСТ ДЕТСКИ БОЛЕСТИ И БЪБРЕЧНИ ЗАБОЛЯВАНИЯ ПРИ ДЕЦАТА, ЗАПОЧНА ПРЕГЛЕДИ  ВСЕКИ ДЕН В КЛИНИКА БОРОЛА – СОФИЯ, УЛ. ЦАР “СИМЕОН” № 52 / ЪГЪЛА С ”БУДАПЕЩА” /

ЗА ИНФОРМАЦИЯ И ЗАПИСВАНИЯ : 02 / 983 62 03 – КЛИНИКА БОРОЛА

# 1
  • София
  • Мнения: 7 097
Много "усложливо"... Thinking

# 2
  • Мнения: 110
Доц.Анадолийска е страхотен специалист!Не се колебайте ако се наложи да потърсите дет.нефролог!
За мамите от Варна внимавайте с доц.Близнакова- меркантилна и некадърна.

# 3
  • Мнения: 816
Тази лекарка изписа детето ми от болницата, в която лежахме и чието отделение беше под нейн контрол без дори да го преслуша и без да ми даде съвет какво да предприема от тук нататък Close
Изписаха ни неизлекувани #Crazy
Не мога и да си представя какъв Прекрасен специалист може да бъде това ooooh!

# 4
  • Мнения: 1 409
Нещо май д-рката го е закъсала от към пациенти щом се налага да си прави реклама във форума.
Много обичам благодарни нерегистрирани пациенти  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 199
Здравейте,
аз мисля, че това съобщение е много полезно, защото Доц. Анадолийска вече не работи в педиатрията. Аз самата съм много доволна от нея. Детето ми не се знаеше да ли ще оживее и тя я излекува. За това лично за мен е много важно да знам къде продължава да практикува.
Не мога да разбера защо хората винаги си мислят таки неща
Нещо май д-рката го е закъсала от към пациенти щом се налага да си прави реклама във форума.
Много обичам благодарни нерегистрирани пациенти  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 110
Често се случва едни пациенти да са доволни от даден специалист,а други не!
След три месеца пиене на антибиотици и хоспитализация на синът ми не беше поставена правилна диагноза и проблемите си оставаха.
Но когато попаднахме при доц.Анадоийска само за един час тя направи нужните изследвания и постави точна диагноза ,а оттам и правилно лечение.На рецептата,която ни изписа имаше телефоните и. А когато ми се наложи да и звъня беше отзивчива.
Не и правя реклама,а съм и благодарна!
Благодарна съм и,че  излекува синът ми без излишни прегледи и ненужни лекарства!
"Видиш ли добро - разкажи го!"   

# 7
  • София
  • Мнения: 7 097
Не мога да разбера защо хората винаги си мислят таки неща
Нещо май д-рката го е закъсала от към пациенти щом се налага да си прави реклама във форума.
Много обичам благодарни нерегистрирани пациенти  Mr. Green

Защото имам конкретна причина да си мисля така, а виждам, че не съм само аз...

# 8
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
Много лош и зъл човек е ,кариерист в пенсионна възраст, нашето бебче беше с остра бъбречна недостатъчност в най-краен стадий , а тя ни изписа от интензивния сектор без малкия да има никакво подобрение под предлог, че нямало места, това става на около 12-13 ден от престоя ни там, и 4 дена по-късно малкия Крис почина в ръцете ни Cry,  м/у временно докато бяхме при нея тя първите два дена направи ехограф и това беше повече така и не се занимава с нас само ни натякваше , че много пари струвало лечението му , и постоянно всеки ден при всеки опит да разговарям с нея по отношение да я питам няма ли да се правят още някакви изследвания, тя веднага избухваше и все ни заплашваше ,че ще ни изпише от интензивния и сектор. За мен причината малкия Крис да почине точно на 12.11.07 е ,че Анадолийска ни изхвърли от отделението си понеже там много по-рано щяха да разберат, че се влошава поради самото естество на сектора (монитори, контролни вземания на кръв и т.н.) и по-рано щеше да дойде диализата, и ,че загубихме две седмици в не търсене на причината за спирането на бъбречетата,а сега в последствие разбирам още колко много изследвания е можело да се направят.

П.П. Сега като видях , че темата първоначално рекламира частния и кабинет се сещам как на няколко пъти мъжът ми който по-цял ден беше около болницата я е виждал към 10-11 сутринта как колата на БОРОЛА да я взима от паркинга на педиатрията и да отпрашва в частния си кабинет, а ние вътре чакаме .........

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 10:38 от silviayo

# 9
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
Току що индиректно чрез общи познати ни беше приложен натиск от Анадолийска да изтрием горния пост, понеже и развалял реномето.

# 10
  • Мнения: 4 205
Силвия,  наблюденията ми са по-стари и не се различават съществено от твоите. Имах акъл в главата и тръгнах по други консултанти, та всичко, слава Богу, мина и замина.

# 11
  • Мнения: 561
Нямам деца с бъбречни проблеми, въпреки че малкият нещо ме притеснява. При тази лекарка не бих стъпила, благодарение на вас, момичета, от форума   bouquet . Silviayo, възхищавам ти се, и много кураж ти пожелавам от тук нататък, мила, думите са излишни.
Не знам какво трябва да предприемем вече  Sad . Медии ли, какво ли? Как да накараме тези лекари да ни смятат за мислещи хора, да искаме обяснения за диагнози и провеждащи се терапии????

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 23:03 от kalinuccia

# 12
  • София
  • Мнения: 1 603
Evdokiq  или доц. Анадолийска, "В ПОМОЩ НА РОДИТЕЛИТЕ" ли е това или плосък опит за реклама?

.... добрите специалисти нямат нужда от подобно популяризиране - тяхната доброта и човечност говорят сами.

# 13
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И аз имам лоши спомени от г-жата. Болни ни изхвърли от болницата с кръв в урината.

# 14
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Много лошо впечатление ми направи това, че на конференция на педиатрите, където се обсъждало даване на подсладена вода на малки бебета (което май само у нас се практикува), въпросната доц. анадолийска се обаждала и мърморела, че ТРЯБВА да се дава вода ако ще насила...и че "друга песен ще запеят после"

Е, ако беше толкова в час, щеше да знае, че преварената вода е доста по-твърда и много натоварва незрелите бъбреци на новородените, че с тази вода се нарушава електролитния баланс на бебето, че всяка глътка вода значи глътка кърма по-малко, а подслаждането въобще няма и да го коментирам.

А това, дето изписала бебенце, за да не почине в болницата, е още по-ужасно, трябва да й се забрани да практикува!
Не знам как ги събират в педиатрията, но там са концентрирали някакви идиоти, които съобщават тежки диагнози със задоволство от себе си, стряскат родителите, вместо да им обяснят как следва да се грижат за детето, бързат да кажат, че е безнадеждно, и подобни...
 #2gunfire за такива!

# 15
  • София
  • Мнения: 2 430
  Еба ти рекламата си е праснала!Учудвам се ако е въпросната доцентка,как се е справила с писането на компютъра Laughingзащото все пак да си на близо 80г ииии... е трудничко!А услужливата Евдокия,защо е дала частният център БОРОЛА,а не детска клиника където работи.......???????Този МЦ ако може така да се нарече е повече от съмнителен,това е собственост на фирмазанимаваща се с правенето или по-точно с внасянето на добавки,където лекарите си ги изписват за щяло и нещяло!!!!!!!!!!!!!Нека ,един който е посетил въпросният мед.център да си каже не е ли заминал с изписана добавка на въпросната фирма!!!Ако греша моля да ме извините...........................

# 16
  • Мнения: 6
Прочетох много хубави и много тъжни истории. Нашата започна преди 7 години през нощта с/у 07 11 2001г.Момиченцето ми отиде до тоалетна и започна да пищи.Бях смаяна,не знаех каво да правя .Беше около 3 часа.Обясни ми ,че много я смъди ,а когато стана от тоалетната чиния видях ,че има много кръв.МНОГО за дете на 9 години.Успокоих я /доколкото е възможно и сутринта бяхме първи в поликлиниката.Направихме изследвания и след като ги видя личната каза ,че са лоши и че трябва да постъпим болница  за изследвания от специалисти.За 1 месец направихме всички възможни за Габрово  изследвания,като изредихме всички апарати и специалисти по няколко пъти , като за всяко нещо плащахме и нищо.Прегледите бяха от унг  до аг.От цялата тази история всеки специалист даваше нова диагноза и нови лекарства,а детето ставаше все по зле/Изследванията се влушаваха появиха се бактерии,еколи на червата и при положение,че апаратите апаратите не показваха нищо или по скоро нямаше кой да види какво има.Стигнахме до безисходица.Като ни видеха в някой кабинет вече вдигаха ръце и незнаеха какво да ни правят.Детето продължаваше да получава такива кризи.Позната лекарка ни посъветва да се свържем с доц. Анадолийска.Дадоха ни адреси и телефони срещу много уговорки и пари.Заведохме я в много тежко положение 4 дни преди нова година.Когато ни прие и видя папката с изследвания,които хич не бяха малкобеше смаяна и възмутена ,извика асистентите си и им показа какво не трябва да правят.за един час направи цветна снимка и още една,която тя нарече суха.съмняваше се за много тежко заболяване,което за щастие отпадна. Успокои ни,изписа ни билкови таблетки за прочистване на бъбреците- "Цистон" и профилактично Бисептол.Тръгнахме си с уговорка да се видим след 1 месец.На втората среща тя ни обясни,че в бъбреците на детето има камъни,които никой не беше видял и трябва много упорито да се борим да ги изчистим по най-безболезнения начин,а те хич не бяха малки за 9 годишно дете.Започнахме да ходим всеки месец,отнасяше се към нас с много внимание,беше строга,но много стриктна и взискателна.След всички насоки,които ни даде след 2 месеца бъбреците бяха изчистени.Изследванията бяха много добри,а ние  спокойни,че сме попаднали на добър специалист.Разредихме посещенията до 1 път в годината.Сега пак ни предстои контролен преглед и се надявам нещата да са наред.Незнам ако бяхме останали в Габрово,ако бях се доверила габровци да я лекуват какво щеше да стане с Габриела.Благодарна съм и от сърце и душа и се моля да е жива и здрава още дълги години и да помага и на други деца!  Simple Smile

# 17
здравейте,мамчета.искам и аз да ви разкажа за тази стара вещица-наречена доцент анадолийска.никога през живота си не съм срещала по зла и КОРУМПИРАНА личност като нея.лежахме в сбал детски болести,в интензивното по пулмология,на което тя е шеф.2 седмици напълно неадекватно ле4ение,никаква информация на мен като родител,ту имаше пневмония,после нямаше,детето се задушаваше,6дни беше с т.41 гр. и никой не ми казваше какво и е.слагаха и антибиотик,после друг-никакво подобрение-и това вървеше с небивали обиди и отвратително отношение към мен от страна на ТОВА ЛИЦЕ-АНАДОЛИЙСКА. #2gunfireНЕ стига,че не ми лекуваха детето,а само го закрепваха,но и лицето не спираше да ПРОСИ пари.ако искате лечение,трябва да си плащате за това-пълен цирк.не мога да обясня в прав текст какво преживяхме.исписаха ни напълно неизлекувани,ДАДОХА МИ ФАЛШИВА ЕПИКРИЗА,а именно,че детенцето ми е лежало само 4 дни и че е исписано здраво,но ме накараха иначе да си платя за целия престой като придружител.просто съм потресена от всичко.за тези две седмици видях там какво ли не,какви ли не каши забъркват,мамят и исписват неизлекувани деца.тази личност,тази пиявица трябва да гори в ада,заради това което е причинила на майката на крис-плаках като малко дете като прочетох по горе за него.пожелавам много сила на Силвето,тя ме провокира да напиша за наште неволи.НЕ ХОДЕТЕ НИКОГА ПРИ ТОВА ЛИЦЕ.

# 18
  • Мнения: 2
Здравейте мами.След 3 дни приемат дащерчката ни в детска нефрология при доцент Анадолииска.Доцентката беше много кратка и нищо неразбрах.Дащеря ни е с гломерулонефрит.Креатинина е висок и е 346 ; уреата е 14.Знае ли някой това дали е опасно и какво е лечението? Ще ви бъда много благодарна ,ако някои знае нещо за нашето заболяване ,защото съм много притеснена.

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 11:42 от lani79

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Здравейте мами.След 3 дни приемат дащерчката ни в детска нефрология при доцент Анадолииска.Доцентката беше много кратка и нищо неразбрах.Дащеря ни е с гломерулонефрит.Креатинина е висок и е 346 ; уреата е 14.Знае ли някой това дали е опасно и какво е лечението.Ще ви бъда много благодарна ако някои знае нещо за нашето заболяване защото съм много притеснена.

Виж в тази тема

# 20
  • Мнения: 1 677
Може би преди години е била добър лекар, но вече не е.
Ние изгубихме ценно време, докато тя лекуваше сина ми. След като престанах да го водя при нея, съм обиколила всички нефролози в София, оказа се, че не беше поставила и точната диагноза. За лошото й отношение към детето - няма да обяснявам, него го преглъщах, смятайки че е добър професионалист.
Не води детето си при нея.

# 21
  • София
  • Мнения: 12 554
Може би преди години е била добър лекар, но вече не е.
Ние изгубихме ценно време, докато тя лекуваше сина ми. След като престанах да го водя при нея, съм обиколила всички нефролози в София, оказа се, че не беше поставила и точната диагноза. За лошото й отношение към детето - няма да обяснявам, него го преглъщах, смятайки че е добър професионалист.
Не води детето си при нея.

Леле много станаха вече недоволните. Що ли това ръководство на тази болница не вземе някакви мерки?

# 22
  • София
  • Мнения: 2 430
Може би преди години е била добър лекар, но вече не е.
Ние изгубихме ценно време, докато тя лекуваше сина ми. След като престанах да го водя при нея, съм обиколила всички нефролози в София, оказа се, че не беше поставила и точната диагноза. За лошото й отношение към детето - няма да обяснявам, него го преглъщах, смятайки че е добър професионалист.
Не води детето си при нея.

Леле много станаха вече недоволните. Що ли това ръководство на тази болница не вземе някакви мерки?
Абе бабето не се ли пенионира.Имам в предвид ,че освен на частно май повече не работи в детска нефрология.Освен в тъпата клиника Борола май никъде не я искат.Ама там вече има големи интереси

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 10:46 от Madam Stasita

# 23
  • София
  • Мнения: 12 554
Може би преди години е била добър лекар, но вече не е.
Ние изгубихме ценно време, докато тя лекуваше сина ми. След като престанах да го водя при нея, съм обиколила всички нефролози в София, оказа се, че не беше поставила и точната диагноза. За лошото й отношение към детето - няма да обяснявам, него го преглъщах, смятайки че е добър професионалист.
Не води детето си при нея.

Леле много станаха вече недоволните. Що ли това ръководство на тази болница не вземе някакви мерки?
Абе бабето не се ли пенионира.Имам в предвид ,че освен на честно май повече не работи в детска нефрология.Освен в тъпата клиника Борола май никъде не я искат.Ама там вече има големи интереси

Работи, работи. В детската педиатрия още си е шеф на отделението.

# 24
  • София
  • Мнения: 7 097
Може би преди години е била добър лекар, но вече не е.
Ние изгубихме ценно време, докато тя лекуваше сина ми. След като престанах да го водя при нея, съм обиколила всички нефролози в София, оказа се, че не беше поставила и точната диагноза. За лошото й отношение към детето - няма да обяснявам, него го преглъщах, смятайки че е добър професионалист.

Това е и моето мнение - безсмислено тровене с лекарства с аргумента "ще го израсте" и така месеци /да не кажа година/ наред. Добре, че на своя глава заведохме дъщеря ни при детски уролог и се оказа, че си има конкретна причина за ВУР-а й, която се отстрани оперативно.
И Лилова в кюпа, между другото.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
.........И Лилова в кюпа, между другото.............
Маруся Лилова от Токуда ли имаш в предвид?

# 26
  • Мнения: 1 677
Може би преди години е била добър лекар, но вече не е.
Ние изгубихме ценно време, докато тя лекуваше сина ми. След като престанах да го водя при нея, съм обиколила всички нефролози в София, оказа се, че не беше поставила и точната диагноза. За лошото й отношение към детето - няма да обяснявам, него го преглъщах, смятайки че е добър професионалист.

Това е и моето мнение - безсмислено тровене с лекарства с аргумента "ще го израсте" и така месеци /да не кажа година/ наред. Добре, че на своя глава заведохме дъщеря ни при детски уролог и се оказа, че си има конкретна причина за ВУР-а й, която се отстрани оперативно.
И Лилова в кюпа, между другото.

Аз от Лилова съм доволна. Не знам как още държат Анадолийска в педиатрията, пък и още повече като шеф. Освен всичко, което не направи за сина ми, НЕ УСПЯ МЕСЕЦИ НАРЕД ПРИ ЕФОГРАФСКИ ПРЕГЛЕД ДА ВИДИ, ЧЕ ЕДИНИЯТ БЪБРЕК НА СИНА МИ Е ЕДНА ТРЕТА ПО-МАЛЪК ОТ ДРУГИЯ. А СМЕ ПРАВИЛИ ЕХОГРАФСКИ ПРЕГЛЕДИ ПРИ НЕЯ ПО 2 ПЪТИ В МЕСЕЦА. При нея ходехме 2005 г., като знам тогава какво отношение имаше към сина ми - крещи, ужасно рязка и плашеща, представям си с напредването на възрастта каква е станала.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
Цитат
.........И Лилова в кюпа, между другото.............
Маруся Лилова от Токуда ли имаш в предвид?

Да. Това, което писах за Анадолийска важи и за нея.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
.........И Лилова в кюпа, между другото.............
Маруся Лилова от Токуда ли имаш в предвид?

Да. Това, което писах за Анадолийска важи и за нея.
Слава Богу не ми се е налагало да ползвам здравните й услуги,но от мои познати знам,че е доста ...комерсиална  душица.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Слава Богу не ми се е налагало да ползвам здравните й услуги,но от мои познати знам,че е доста ...комерсиална  душица.

Почиват всичките на стари лаври, ми се струва. Не си дават много зор и оттам идва и неточното диагностициране. Освен това се държат абсолютно неадекватно. Спомням си когато за пръв път заведохме дъщеря ми на преглед при Лилова. Детето ми беше на 8 месеца, с остър пиелонефрит и в много лошо състояние, а тя като я съблече за преглед възкликна: "Яяя, какви грозни и дебели крака"... Shocked И това по отношение на "гривничките" на крачетата й  ooooh!

# 30
  • София
  • Мнения: 12 554
Слава Богу не ми се е налагало да ползвам здравните й услуги,но от мои познати знам,че е доста ...комерсиална  душица.

Почиват всичките на стари лаври, ми се струва. Не си дават много зор и оттам идва и неточното диагностициране. Освен това се държат абсолютно неадекватно. Спомням си когато за пръв път заведохме дъщеря ми на преглед при Лилова. Детето ми беше на 8 месеца, с остър пиелонефрит и в много лошо състояние, а тя като я съблече за преглед възкликна: "Яяя, какви грозни и дебели крака"... Shocked И това по отношение на "гривничките" на крачетата й  ooooh!

Аз на такива изобщо не им оставам длъжна. Пример: Отивам за секциото, лягам на операционната. Влиза анестезиолога: Аууууууууу колко си дебелаааааааа!  Twisted Evil А аз просто му отвърнах: И ти си плешив, ама какво да правя  Wink

В интерес на истината той се майтапеше, щото е голям зевзек, а и аз бях огромна. Но никога не си трая в такива ситуации. А на въпросната бих и пляснала един шамар просто  Twisted Evil

# 31
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Нати - този случай с гривничките на дъщеря ти сигурно е това, че някои хора, като видят бебе, за да не го урочасали   Shocked (което аз много мразя) казват - па си грозно  #Crazy, пък си незнам си какво и щом бебето е с гривнички, сигурно това е имала предвид. Много ми става неприятно от такива тъпи приказки.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 097
Нати - този случай с гривничките на дъщеря ти сигурно е това, че някои хора, като видят бебе, за да не го урочасали   Shocked (което аз много мразя) казват - па си грозно  #Crazy, пък си незнам си какво и щом бебето е с гривнички, сигурно това е имала предвид. Много ми става неприятно от такива тъпи приказки.

Да, знам ги тези приказки, за да не урочасаш бебето /които и на мен са ми смехотворни/, но реакцията й не беше такава  Laughing Едва ли не с отвращение го каза... ooooh!

# 33
Доц. Анадолийска лекува дъщеря ми и се справи с малко изследвания и лекарства с усложнен от рефлукс 4-та степен пиелонефрит.
Момичето ми беше лекувано 6 год. от други лекари, като през това време, рефлуксът стана от 2-ра до 4-та степен. Разбирате ли какво пиша?
Мисля, че повечето майки не са наясно с естеството на бъбречните болести (което е и нормално) и за това не могат да дадат обективно мнение.
Днес моята дъщеря ИНА е на 26 г. и отново има бъбречни проблеми. Да намериш специалист за възрастни се оказа много трудно. През цялото време, (след 18 год.) вечно бързащата доц.Анадолийска ни консултираше напълно безплатно и професионално.
Боли ме, като слушам за такива нещастия, като починалото бебенце  Cry. Но си мисля, че професионалистът е преценил бързо безизходността на случая и че в този момент, в интензивния сектор може да се помогне на друго детенце....
Животът е труден и жесток, особено когато дечицата ни боледуват.
Но аз съм безкрайно признателна на доц.Анадолийска, тя ми помогна за здравето на детето ми, когато му беше лекуващ лекар, помага ми и сега, когато тя е на 26 г.! Бог да я пази!!

# 34
  • София
  • Мнения: 7 097
Мисля, че повечето майки не са наясно с естеството на бъбречните болести (което е и нормално) и за това не могат да дадат обективно мнение.

И защо реши така?
Моята дъщеря също имаше рефлукс и благодарение на некадърни лекари, измежду които и доц. Анадолийска, се наложи доста литература по въпроса да изчета.

# 35
  • Мнения: 453
Бях пациентка на доц. Анадолийска преди 25 години, когато бях на 5-6 годинки. Не я забравих през годините, впечатли ме още тогава - забързана, точна, пестелива на думи и най-вече беше права, когато каза: "Ще го израсте!". Да чукна на дърво, всичко беше наред, с пубертета отшумяха бъбречните истории и не са се връщали. Тази година, при 7 гошната ми дъщеря започнаха чести уроинфектции, пробрахме се от САЩ и право при Анадолийска, все същата си беше, все така с доверие се отнесох към нея за детето, ми този път...Не съжалявам, разбира от поглед и е точна в диагнозите. Що се отнася до харектерът и, който изглежда непоносим - уверявам ви - фасада е. Препоръчвам я!

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097

Това е дежурната й фраза  ooooh!
И за дъщеря ми така повтаряше и я блъскаха с лекарства месеци наред, да не кажа година. Това заедно с Лилова. И на всеки преглед дежурното "ще го израсте", докато не ни писна и не потърсихме и други мнения. Е, оказа се, че си има причина за този рефлукс. Отстранихме я оперативно и детето ми е вече добре.
Бясна съм на тези двете, дори докторки не мога да ги нарека.

# 37
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
mpishtacheva
Цитат
Но си мисля, че професионалистът е преценил бързо безизходността на случая и че в този момент, в интензивния сектор може да се помогне на друго детенце....
Е това направо ме накара да пиша пак в тази тема.Едвали ако е твоето дете така ще пишеш,но.. да не ти идва на главата.Длъжна е да" помага"както не на едно а на всички деца с проблем отзовали се при нея,но като не и дадеш пари и кучетата те яли.
Цитат
Животът е труден и жесток, особено когато дечицата ни боледуват.
мдааа такъв е. А когато ти почине детето как ще го наречеш Thinking

# 38
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 silviayo точно заради тази реплика и аз два пъти тръгвам да пиша и се чудя има ли смисъл да се обясняваме.  newsm78

и аз да отговоря на същата реплика


Е така де,  моето дете слава на богу е живо и здраво и пак повтарям, крещеше на двете лекарки, защо се занимават приходящо с него. Анадолийска отказа да бъде прието - лекар не е. Май клетва не може е дала при такива случаи. Ама що ли и аз се занимавам и пиша - НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕЯ - не я препоръчвам.

# 39
  • на дъното
  • Мнения: 1 547
Цитат на: (х) Dorothy
Ама що ли и аз се занимавам и пиша - НЕ ХОДЕТЕ ПРИ НЕЯ - не я препоръчвам
Peace
когато детето ми правеше поредния гърч я извикаха по спешност вечерта и тя с най-голямата си наглост ми вика/кой сега ще ми плати таксито където ме разкарваха/Аз не знаех къде съм детето ми умираше а тя ще ми говори за пари е това ако е лекар до колкото разбрах тогава болницата им поема раходите,но това беше един от намеците 

# 40
ее, момичета и ти Силве, озлобили те се, а има разлика м/у отмъщението и възмездието.....  и дори не искате да чуете за моята признателност. Това не е добър знак! А аз съм благодарна на тази жена-лекарка-доцент, а май и лошотия според вас..... Изглежда скръбта не ви дава покой и .....обективност.
Боже, благодаря ти, че ме пощади!!

# 41
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
   Изглежда скръбта не ви дава покой и .....обективност.
 


Ех и ти не може да схванеш, че при мен няма скръб слава богу . ТЯ ОТКАЗА ДА ПРИЕМЕ ДЕТЕТО МИ.

# 42
Случайно попаднах на тази тема и ме върнахте години назад.Потресена съм от тази изкуфяла лекарка,няма да се впускам в подробности,но такава диагноза ми беше сложела,че нейни колеги и се чудиха.
А ти mpishtacheva направо ти се чудя какви си ги писала,но за жалост е пълен света с такива като теб.За каква обективност,за какъв покой говориш бре жена на майка която е загубела най-свидното е явно ти не можеш да разбереш как се чувства тя.Живей си живота и не бъркай в раните на хората.Разбраха всички че си доволна от нея ОK

# 43
Няма да се въвличам в подобни разговори, но ще ви изпратя един линк, защото все вероятно сте чували фразата: "Пред фактите и боговете мълчат".

http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:57ZmExKVwxQJ:www.m … Ff0gC5lCVeqlsUGGQ

Е, явно е, че все пак се надявам, да видите професионализмът и човечността.....
И аз съм признателна на тази лекарка - доц.Анадолийска! Мисля, че и дъщеря ми ИНА й е благодарна. Бог да я пази!!

# 44
  • Мнения: 0
Za men tazi jena e svetica...........tq tolkova mnogo pomogna na moeto detence.........Sedmicata predi koleda na 19.12.2005 me prieha sas sina mi v terapiqta s diagnoza bronhiolit,taka izpisaha ni,no s tamperatura 37,6 v prodaljenie na cqla sedmica,ot tam nashata pediatarka ni prati pri 'velikata" doc.Bliznakova tq ni pregleda i kaza deteto  e s edin babrek trqbvat izsledvaniq ,no e mnogo malak zatova shte idvate v kabineta mi vseki mesec i kato stane na edna godinka shte napravq izsledvaniqta.Ot tam zapochnah da se interesuvam i drugi doktori za oshte mneniq i taka  razbrah za DOC.ANADOLIISKA tazi jena vednaga me prie bqh s napravlenie i mi kaza majche shte vi priema v bolnicata za dva dni da napravim izsledvaniq na detenceto da naistina se e rodilo s edno babreche,no e imalo bakteriq i zatova e podarjalo tazi temperatura babreka funkcionira dobre  mnogo dobre kaza mi vseki mesec shte puskash urokulturi i shte mi se obajdash da me osvedomqvash za rezultatite i kato stane na godinka shte dojdesh otnovo.Bqh vazhitene ot neq i celiqt i ekip izlqchitelni hora i istinski profesionalisti.Jelaq na tazi jena da e jiva i zdrava za da moje da pomaga i na drugi dechica.......

Последна редакция: ср, 02 яну 2013, 17:11 от aneta-martin

# 45
  • Мнения: 1 891
Работи ли още доц. Анадолийска в Педиатрията? ЛЛ ни я препоръча горещо.

# 46
  • Мнения: 1
Здравейте мамчета и бабчета !
За всеки лекар в България могат да се чуят всякакви противоречиви мнения .
Преди 20 години Доц. Анадолийска спаси синът ми . За което съм безкрайно благодарна .
След 3 месеца некадърно лечение от личната лекарка синът ми беше "пътник" . Доц. беше сприхава и малко лудичка , но високият и` професионализъм респектираше . Майките си затваряхме устата , защото виждахме , че за разлика от други лекари е в пъти по-кадърна .
Преди няколко дни заведох роднинско детенце при нея за консултация . Опасявам се , че отидохме напразно . Тя вече е много , много възрастна . Фъфли и нищо не и` се разбира . Вероятно инсулт или други старчески изменения .
Моля , посочете ми читав нефролог .
На фона на тоталната липса на специалисти , а ще става още по-зле , съм готова да преглътна , че детето ми е "дебело" или "грозно" , стига да бъде спасено.
Други спец. от които съм доволна са Лилова и Буева . Само , че едната е в неопределен болничен , а другата прави кариера като консултант . На практика са неоткриваеми .

# 47
  • Мнения: 1
Еба ти рекламата си е праснала!Учудвам се ако е въпросната доцентка,как се е справила с писането на компютъра Laughingзащото все пак да си на близо 80г ииии... е трудничко!А услужливата Евдокия,защо е дала частният център БОРОЛА,а не детска клиника където работи.......???????Този МЦ ако може така да се нарече е повече от съмнителен,това е собственост на фирмазанимаваща се с правенето или по-точно с внасянето на добавки,където лекарите си ги изписват за щяло и нещяло!!!!!!!!!!!!!Нека ,един който е посетил въпросният мед.център да си каже не е ли заминал с изписана добавка на въпросната фирма!!!Ако греша моля да ме извините...........................

Доцент Анадолийска е лекар, който вече с днешната медицина малко хора ще могат да я стигнат. На 7 месеца съм имал разширение на оретъра и бактерия "Ешерихия коли", която от 200 доктора единствена тя ми е назначила добро и качествено лечение. Аз продължавам да ходя на прегледи за ТЕЛК, но за съжаление преди около 5 години доцентката и беше блокиран номера и може би вече не практикува, като доктор, а си беше на 80 години все пак помня. Тъй че да не ми се обяснява за реклами и п*тки майни!!!!

Общи условия

Активация на акаунт