За обръщенията към вас във форума

  • 3 446
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 10 758
Моа е ню особа,
ама кат чуем Минке - ставам кат качулата кобретина  Mr. Green

инак Свракич ми е кумбара
Минерва  Joy Joy Joy

И аз гъската, си влезнах с името - та Минке и в реалния живот ме  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Чудя се дали да не се прекръстя на Нейно Височество  newsm78
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy


На няколко пъти ти казвам Мине......тке, ама ти явно си кьорава Mr. Green

# 76
  • Мнения: 17 546
И аз тъй кът Мина-та  Mr. Green съм прясна тука, даже още по-, ама май никой не ме е назовавал различно от никчето ми, за което и не мечтая зорлем, обаче ми харесват такива поИзвъртени обръщения, стига да са находчиви!  Peace

Въпросвам нещо странично Що не ми се умножава броя на публикациите? Стоя си на 66 като един Road 66...безкраен...

# 77
  • София
  • Мнения: 4 423
Кристал , в клюкарника и в отчетните не се регистрират публикации, пиши по  - често по другите форуми и ще напреднеш! Hug

# 78
  • Мнения: 7 723
Моа е ню особа,
ама кат чуем Минке - ставам кат качулата кобретина  Mr. Green
...

 Shocked Що не казваш по- рано, ма ?   Mr. Green
Минка с Минка, такава  Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 17 546
:
Кристал , в клюкарника и в отчетните не се регистрират публикации, пиши по  - често по другите форуми и ще напреднеш! Hug

 Embarassed ето пак! Личи си, че съм една уфсъ форумнонеграмотна... Добре, че са  приятелите   bouquet

# 80
  • Мнения: 1 517
:
Кристал , в клюкарника и в отчетните не се регистрират публикации, пиши по  - често по другите форуми и ще напреднеш! Hug

 Embarassed ето пак! Личи си, че съм една уфсъ форумнонеграмотна... Добре, че са  приятелите   bouquet

И в "Татковци" не върви брояча, да знайш  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 150
И в "Татковци" не върви брояча, да знайш  Mr. Green
Дискриминация!!!

# 82
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не помня всички мили обръщения, но най-много съм се смяла на Василица (когато никът ми беше с латински букви).
П.П. Няколко пъти са ме питали дали съм рускиня.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт