ТОП 100 - Най-популярно име за момче е...

  • 168 926
  • 209
  •   1
Отговори
# 75
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Виктор Grinning

# 76
  • Мнения: 4 451
Аз имам 2 принцеси  4470 4470, но това не ми пречи да си кажа мнението. Mr. Green Най-разпространеното мъжко име напоследък е Александър.

# 77
  • Мнения: 296
Моят се казва Преслав,но го няма в анкетата. Weary

# 78
  • София
  • Мнения: 1 252
И Веселин липсва  Naughty

# 79
  • Мнения: 2 631
Александър  Hug

# 80
  • Мнения: 3 334
Мартин,Александър,Кристиян Peace

# 81
  • Мнения: 1 446
Иван , а следващото ако е момче ще е Георги.

# 82
  • София
  • Мнения: 3 688
Моя син се казва Светослав

# 83
  • Мнения: 5 026
Моят син се казва Божидар.

# 84
  • София
  • Мнения: 5 079
Моето съкровище е Велизар Heart Eyes, но не го видях в опциите...

# 85
  • Мнения: 1 138
Моят син е Виктор Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 574
Чувствам се пренебрегната. Синът ми се казва Владислав, а името го няма в анкетата. Едва ли имена като Викенти, Олег или Асен, например са по-разпространени. Нали е ТОП 100 на най-разпространените мъжки имена.

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 17:00 от albena_vlady

# 87
  • Самоков
  • Мнения: 561
Чувствам се пренебрегната. Синат ми се казва Владислав, а името го няма в анкетата. Едва ли имена като Викенти, Олег или Асен, например са по-разпространени. Нали е ТОП 100 на най-разпространените мъжки имена.

Те да бяха само тези, колко деца се казват Сибин или Тома и аз се чувствам пренебрегната, наистина името на синът ми Любослав, не е толкова често срещано, но със сигурност е по-популярно от Викенти, Сибин и т.н.  Confused

# 88
  • Мнения: 219
Александър и Владимир са имената на моите момчета. Кръстих ги така с ясното съзнание, че Александър е много популярно, но единият дядо се казва така, пък и името е страхотно.
Смятам, че Алексъндър за момента държи първенството по популярност. Преди два дни на рожденния ден на децата поканихме още 2 дечица и равносметката беше: 1 дете - Владимир, 3 деца - Александър + дядо Александър, хем няма как да сбъркаш, хем  в дадения момент едва ли някъде на едно място имаше повече Александровци събрани заедно.

# 89
  • Мнения: 1 382
Мартин Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт