Хламидия-как се мори тази гадина?

  • 209 862
  • 1 129
  •   1
Отговори
# 1 125
  • София
  • Мнения: 35 942
  Смених клиниката - започнах да не им вярвам с тези вечни положителни резултати. След PCR-а в новата клиника - резултат отрицателен. Та целият ми пост е в смисъл такъв - НЕ ВЯРВАЙТЕ НА КРЪВНИТЕ ИЗСЛЕДВАНИЯ!!!

По правилно е да се каже не вярвайте на всяка лаборатория Simple Smile

Кръвните изследвания си показват много точно стига да са направени както трябва  и  да са верни.
ДНК теста засича само свежа инфекция - ако мине 1 год. и не си провела лечение ДНК тест ще е (-), но хламидията ще е още в теб

# 1 126
  • София
  • Мнения: 35 942
Тая хламидия ми е тъмна Индия.
Сега като се разрових из старите изследвания, видях, че първо февруари 2002 имам стойност 1:128, след това март съм правила ПСР - отрицателен, след това август имах извънматочна бременност, след това намирам бележки със следните стойности:
14.11.2002  IgG 58.8
28.11.2002  IgG 62.8
23.01.2003  IgG 35, заключение контролно изследване след 2 месеца.
Не помня дали съм ходила на това контролно и не намирам бележка. След като стойността е тръгнала да намалява, дали съм се излекувала?
Да пускам ли въобще изследвания и какви- кръвни или церв. секрет? /Тръбите така или иначе са ми отстранени/  newsm78

Трябва да пуснеш Иг.А и Иг.Г
Иг.Г ти е намалявал в този перод /2002 -2003/  и ако не си се заразил повтормо, може и да си излекувана Simple Smile
Иг.Г се понижава много бавно - години
 
Хламидия Трах.  атакува първо половата система, но големи поръжения нанася  и на ставите
Това, че нямаш тръби не е е оправдание, при съмнение за Хламидия, да не се лекуваш Simple Smile

# 1 127
  • Мнения: 165
Моля за коментар за следните резултати-IgG 15,при реф.граници 11 и IgA 12,при реф.стойности 11.

# 1 128
  • София
  • Мнения: 35 942
Моля за коментар за следните резултати-IgG 15,при реф.граници 11 и IgA 12,при реф.стойности 11.

Има Хламидиална инфекция - от  2-3 месеца поне.
Лекувай се - партньора ти също и без секс  докато трае лечението
Направи контрола 40 дни след лечението - за предпочитане в същата лаборатория.

Не се притеснявай, лекува се

# 1 129

Общи условия

Активация на акаунт