Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-7 от 7 отговора
моля даите някакъв акъл че в чудо се видях!!!Махам ги тея гадни черни точици,носът ми става червен като камба...и къв е смисъла като порите пак се запълват след около седмица
Цитирай

важно е да отвориш порите с пара.нанасяй маски(хумата е много добра за случая) и се старай да почистваш лицето сутрин и вечер.няма да изчезнат,но поне ще ги намалиш до известна степен
 Peace
Цитирай

Спри да ги стискаш всяка седмица защото само по-зле ще става. Няма премахванее - само редовно ексфолиране+дълбоко почистващи маски подобряват малко положението. Най-добре почистване с ултразвук или ако ще е стискане поне да 1 път в месеца при козметичка, която си разбира от работата.
Цитирай

И аз имам подобен проблем. Споделям личния си опит.
Поне веднъж седмично търкам упоритите гадове с хлебна сода - избелва и ексфолира (натюрлих)
Маска от кисело млекце изцедено на филийка хляб избелва трънчетата и не си личат.
Търкам си по 2-3 пъти в месеца лицето с по-груба материя (но не много силно) от това също се ексфолира добре и намаляват трънЬОвете Smile
Правя си инхалация - в широк съд завира вода, слагам всякакви билки, люспи от стар лук, пак сода и каквото ми попадне. Стоиш на парата колкото можеш, след това порите се отварят и можеш със златна халка да "изтискаш" трънчетата.
След всичкото това се мажа с много хидратиращи кремове.
Купешки маски също ползвам, но по-рядко, но и те са добри.
Цитирай

Иди на козметик.  Wink
Цитирай

Има си специални лентички за нос,които много добре чистят трънчетата и аз ползвам от време на време такива и не си играя с пари,маски и така PeaceМисля че бяха на Нивея
Цитирай

Има си специални лентички за нос,които много добре чистят трънчетата и аз ползвам от време на време такива и не си играя с пари,маски и така PeaceМисля че бяха на Нивея

Да, мисля че имаше такива на Нивеа, добра работа вършат  Peace
Цитирай

Има си специални лентички за нос,които много добре чистят трънчетата
Да.
Аз съм изплзвала на  NIVEA

« Последна редакция: Пет., 16 Март 2007, 22:58 от Дими »
Цитирай

1-7 от 7 отговора