Много се гордея с него!

  • 3 365
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 15 619
С право се гордееш!
Радвам се за теб, за него, за вас двамата...  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Безоблачен съвместен път и още повече успехи!!!!

# 61
  • София
  • Мнения: 6 798
Честито!
От тук нататтък само хубави неща да ви се случват.   bouquet

# 62
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Честито, много се радвам за вас. Има много българи там, няма да сте сами.  Peace

# 63
  • Мнения: 7 186
Честито! Много успехи и за в бъдеще!  bouquet

# 64
  • Мнения: 109
Браво на момчето!!! Браво на теб, че си намерила такъв свестен човек!!! Hug
Желая ви само прекрасни мигове. Не се плаши от промените- те се превръщат в незабравими спомени. Бъдете много, много щастливи и успешни  bouquet
И не забравяй да пишеш, ще чакаме новини Hug

# 65
  • Мнения: 4 585
Ееее, имало шоколад. Нищо. Браво на момчето. Браво и на теб. Бъди мила с програмиста.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Поздравления,трябва да си много горда  bouquet

# 67
  • Мнения: 252
Поздравления! Смело напред и само хубави неща да ви се случват!  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet 

# 68
  • Мнения: 2 529
Сърдечни поздравления и от мен!   bouquet

Присъединявам се към положителните впечатления за Сиатъл, макар и като турист. Жал ми е, че България губи млади и кадърни хора, но пък се радвам искрено за вас  Grinning

Офф малко: Божееее, Танита, ми те децата много големи станали и какви красавици, във възторг съм  Heart Eyes Ех, много се мерех тази година пак да посетя Сиатъл, но и аз живот и здраве второ детенце ще имам скоро  Sunglasses. Нищо де, визата ми още не е изтекла и дай Боже, догодина...

# 69
  • Мнения: 2 386
Майчице...колко много мили думи  Heart Eyes Heart Eyes Благодаря!

Oще шоколад?Моля   bouquet  Grinning





deshtovidi,стана ми мъчно за теб..Надявам се всичките ти проблеми да се разрешат,защото си много мило и сърдечно момиче  Heart Eyes Желая ти щастие!

{{HAPPY GIRL}},много мило...и си е истина  Mr. Green И аз се поизмъчих,кво пък -заслужавам признание Laughing

Liann,благодаря за ценните съвети!Но Майкрософт наеха мъжа ми на заплата,която надмина  и най-смелите ни очаквания,както и на приятелите ни,които работят там..Обяснението им беше,че са се съобразили със стажа и квалификациите му,а те никак не са малко.Та така...бяхме чели в една книга 'Интервюта за програмисти' как да се преговаря за заплата, и беше подготвен за това....но при самата оферта само хлъцна и ..прие   Wink

Tannita,ще се радвам да се запознаем -виждам,че скоро ще бъдем градски  Heart Eyes

Изключително ми е приятно,че в темата се включиха и изненадващи за мен личности (предвид предишни пререкания)-прекрасно е когато лошото остава в миналото,нали?  smile3525


# 70
  • Мнения: 5 622
Честито!Чакани резултати бяха Wink Знам това вече какво означава, приятна подготовка ви желая  Wink   bouquet

# 71
  • Мнения: 206
Моите поздравления и към двамата! Това е голям успех.
Изкефих се искрено. 
Бъдете щастливи...Hug Hug Hug

# 72
  • Мнения: 5 140
evanescent, браво и от мен и моите най искрени поздравления за работата, която се надявам, че ще получи.
Успех и късмет и в двете ви начинания.  bouquet Hug Heart Eyes

# 73
  • София
  • Мнения: 5 757
Честито!!! Много успехи и за напред!  bouquet Hug Peace
Наистина чудесен сватбен подарък! Party

# 74
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Честито! Условията за работа там са много добри и стандарта на живот ще бъде над средния за страната. Ще се изненадате обаче като отидете колко много българи работят в майкрософт:) Успех!

Общи условия

Активация на акаунт