За нещата в устата

  • 4 853
  • 119
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 150
Като стана дума за пиене - на една селска сватба ме бяха завели като малък, заедно с братовчетките... А тогава имаше обичай на сватбите да се слагат буркани от компот (или кисело мляко) по масите, пълни с ракия... А онези крави (братчетките) да ми кажат, че това било вода... Докато се усетя какво пия - една трета от буркана отиде... Още ме държи.

# 46
  • Мнения: 684
Хехе, интесерсна темичка! Като се замисля аз май съм действала доста предпазливо спрямо собственото си здраве (но не и към това на околните  hahaha). На около 4-5 год. "направих" на брат ми бира от веро (онова старото си "Веро" от соц.времето дето имаше точно такъв цвят) и с пяна даже. Е, хубаво че мама бързо се усети да го спре. В по-късните години направихме чай от мушкато (което доколкото знам е отровно, а и тогава подозирахме де) и го предложихме на една приятелка на леля й, а тя си го изпи. (Лека и пръст! ....Неее, не почина от мушкатото де Sick Какви ли не щуротии търпеше от нас женицата...) А да - ядяхме лилави детелинки - едни киселки и много свежи... И най-вероятно редовно препикавани от улични кучета. Също така брат ми като по-малък е ял божикравички (едни червеникави буболечки). И редовно е хрупал стъклени чаши.

# 47
  • Мнения: 4 733
Не е културно да не отговаряш на зададените ти въпроси Whistling
Рак всеки е пил Crossing Arms
Яла съм и на чемшира листенцата...много горчат ooooh!

# 48
  • Мнения: 109
Крем за ръце. Беше сладък и редовно му отдавах почит, но мама ме сбара.
Сурова кайма. И до сега я обичам

# 49
  • Мнения: 3 091

Имаше една сладка трева... яла съм акация и от двата вида. друго май не.после минах на мръвки

# 50
  • Мнения: 2 386
Олеле.. Joy Joy
Яла съм сапун,мила съм си зъбите с крем Каро за бръснене без да искам  Mr. Green,хапвала съм водни боички,паста за зъби,едни черни неща,дето растяха по дърветата(уж отровни),сурова кайма,сурово тесто,сняг (с водка на една хижа),ледени шушулки,листа на рози,майка ми пък яде цели кокичета до ден днешен  Shocked  Joy,ааа и котешка храна съм яла...А брат ми  като бебе веднъж ядеше заедно с котето от паничката му сурова рибка  #Crazy hahaha Joy
Още....ми веро пих веднъж без да искам,и мастило от химикалката......О,'първак' пробвах на 10 години и щях да пукна  Embarassed

Спирам,досрамя ме.

Сополки АЗ не съм яла...честно.  Blush


Кас,какво значи 'рак всеки е пил'? Рак...? Thinking

# 51
  • Мнения: 4 733
Кори за баница и тесто, нашите ме лъжеха, че съм щяла да хвана глисти Sick

# 52
  • Мнения: 4 733
Рак, ракия, ракиджос все тая Simple Smile

# 53
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Почти всичко от изброеното и акация, и овчарска торбичка, и лепило рила, и графит в дъвката, и смола за дъвка, и сняг, и...
Но и до сега много обичам сурово кексово тесто. Винаги когато правя кекс си оставям малко тесто и тайно от децата си го хапвам Blush.

# 54
  • София
  • Мнения: 5 755
по наше време имаше мода да се боцкат мравки с клечки и да се смуче - леко накиселяваше
сега като помисля как може да хрумне на децата да пробват такива неща? newsm78 Sick че и садистично ми изглежда...

# 55
  • Мнения: 4 733
Това е гадно бре...Че и на клечка Sick

# 56
  • Мнения: 1 111
  Оооо, и аз съм хапвала разни неща като малка, но най-ярък спомен ще ми остане от онази миризливка, която схрупах в една малина.На вкус-миризлива и лютива.

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
з Sick Sick
  Оооо, и аз съм хапвала разни неща като малка, но най-ярък спомен ще ми остане от онази миризливка, която схрупах в една малина.На вкус-миризлива и лютива.
Бляяях, представих си го и ми се повдигна, честно Sick

# 58
  • MUC
  • Мнения: 297
Че суровото тесто и суровата кайма броят ли се въобще?! Mr. Green Аз и до днес си хапвам понякога...  Whistling

Иначе цветове от акация бяха класика, а веднъж за малко да нападна едно мечо грозде, добре, че майка ми се усети навреме.  Mr. Green

И сапун съм яла, взех го за изсъхнал кашкавал, беше такъв един на цвят...  Rolling Eyes А брат ми ядеше пръст от саксиите вкъщи като малък.

# 59
  • Мнения: 1 006
Абе все разправяте какво ви е влязло в устата, а що не кажете какво ви е излязло?!?  Mr. Green

Хора, не гледайте от мен...Езика си дръжте зад зъбите. Поне когато е наложително. smile3537

Общи условия

Активация на акаунт