Заедно на зелева супа от понеделник - 19.03.2007

  • 5 115
  • 154
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 806
Здравейте "зелчици" Mr. Green
Аз искам да ви кажа че хем съм с вас,хем не Sad
Вчера вечерта сготвих супата и просто щях да  Sick, така и неможах да ям от нея, просто си я кусах и неми харесва въобще.
без да се хваля, готва много хубаво Blush, но тази "супа" просто не става за ядене, поне от мен Tired
Ще трябва да измисля друга диета, даже си мислех да спра хляба,да избягвам мазното и незнам.....но ще трябва да смъкна тези излишни 3-4кг.,макар и по бавничко.
Аз пак ще пиша и тук при Вас, много ми се искаше да мога да е ям,но просто не става Confused
Отивам да видя за други диетки Rolling Eyes
ПРегръдки ,а вие дерзайте и хич недейте да следвате моя пример  bouquet

# 61
  • Мнения: 794
На обяд бях с колегите в един ресторант. Те и тримата ядоха пилешки шницел /огромен и с много дебела панировка/ и варени картофи за гарнитура! Прасенца, ви казвам! Animal Pig
Аз обаче - твърда   People No Good Хапнах една велиГденска салата /както беше изписана на касовия бон накрая/ с малко сол и оцет, без олио, а яйцето го отделих и го дадох на колегата. Пийнах 1 бутилка минерална вода. Това беше между 12 и 13 часа.

В 14 ч. хапнах една краставица с 1 чаша чист доматен сок.

# 62
  • Мнения: 794
Вчера вечерта сготвих супата и просто щях да  Sick, така и неможах да ям от нея, просто си я кусах и неми харесва въобще.
Пробва ли я пасирана? На мен пък не ми е гадна. Малрко е безвкусна заради липсата на олио, но иначе не е лоша. Мога да изяждам по 3 купи на денбез проблем.
Е, но така или иначе постоянно съм си  newsm22 , но пък сигурно това е идеята на диетата. То без гладуване сланинки не се топят. А и вече свикнах с перманентното състояние на гладност! newsm53

# 63
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
На мен пък супата дори ми е вкусна. Започнах я вчера следобяд, снощи изядох една ябълка. Днес една купичка супа и учудващо не усещам глад. Днес трябва да съм със зеленчуци, но още незнам какви. Мисля, че имам малко разлика в кг., може би грамчета, но ... кантара ми е от старите и не мога да кажа как точно тегли. Но опреледено не му вярвам.

# 64
  • Мнения: 794
На мен пък супата дори ми е вкусна.
Ей, Дездемонка,  Hugсупер си!
Поне един човек, на който супата също да му харесва, както и на мен! Ама нещо малко хапваш, няма да издържиш. Освен супата, хапвай и от позволените неща за деня, че иначе ще изгърмиш по някое време!

# 65
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
На мен пък супата дори ми е вкусна.
Ей, Дездемонка,  Hugсупер си!
Поне един човек, на който супата също да му харесва, както и на мен! Ама нещо малко хапваш, няма да издържиш. Освен супата, хапвай и от позволените неща за деня, че иначе ще изгърмиш по някое време!
Учудващо дори за мен самата засега издържам без проблеми. Снощи излизахме с гаджето и едни приятели. Всички пият бира, а аз мин.вода. Какво е това нещо, за пръв път ми се случва. Но нали знам каква е каузата, няма начин да не издържа. Моят хапва в къщи разни бутерки, това онова, пък аз ..... Само слагам малко мед в кафето, но по-малко отколкото преди.  Wink

# 66
  • Мнения: 360
 Да по време на диетата се чуствах подута, въпреки че не ядях никаква сол и кръвното ми падаше.Може да съм зелка, която се подува и расте от супа. Crazy

# 67
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Да по време на диетата се чуствах подута, въпреки че не ядях никаква сол и кръвното ми падаше.Може да съм зелка, която се подува и расте от супа. Crazy
Незнам защо е станало така при теб, аз съм доволна от супата, защото се чувствам сита. Опреледено не подута, дори ми е леко. Няма го това чувство на глад да ти стърже стомаха. Затова реших да правя супата.  Peace

# 68
  • Мнения: 589
На обяд бях с колегите в един ресторант. Те и тримата ядоха пилешки шницел /огромен и с много дебела панировка/ и варени картофи за гарнитура! Прасенца, ви казвам! Animal Pig
Аз обаче - твърда   People No Good Хапнах една велиГденска салата /както беше изписана на касовия бон накрая/ с малко сол и оцет, без олио, а яйцето го отделих и го дадох на колегата. Пийнах 1 бутилка минерална вода. Това беше между 12 и 13 часа.

В 14 ч. хапнах една краставица с 1 чаша чист доматен сок.


Браво на теб HugТакива хора харесвам!
Вчера вечерта сготвих супата и просто щях да  Sick, така и неможах да ям от нея, просто си я кусах и неми харесва въобще.
Пробва ли я пасирана? На мен пък не ми е гадна. Малрко е безвкусна заради липсата на олио, но иначе не е лоша. Мога да изяждам по 3 купи на денбез проблем.
Е, но така или иначе постоянно съм си  newsm22 , но пък сигурно това е идеята на диетата. То без гладуване сланинки не се топят. А и вече свикнах с перманентното състояние на гладност! newsm53
Какво и е на супата бе хора, вие прясно зеле не готвите ли вкъщи, а борш? Същото е  chef
На мен ми е вкусна

# 69
  • Мнения: 589
Какво хапнах днес:
ПРЕДИ ОБЯД-500гр. супа, зелена салата, кафе, зелен чай
СЛЕД ОБЯД-300гр. супа, зелена салата, чушка, 100гр. доматен сок, кафе
Супичката, която си бях сготвила промени вкуса и тази вечер ще я забъркам наново. Преди лягане задължително ще хапна още една порция. Засега никакви прегрешения newsm44. Резултата все още е неясен newsm12 newsm12 newsm12

# 70
  • Мнения: 794
Браво, Ели!
И аз днес съм твърда като скала, никакви прегрешения. Сега си пека позволения картоф с малко масло.
Ей, само ние излязохме сериозни! Жалко! Weary

# 71
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Браво, Ели!
И аз днес съм твърда като скала, никакви прегрешения. Сега си пека позволения картоф с малко масло.
Ей, само ние излязохме сериозни! Жалко! Weary
А не сте само вие, и аз съм сериозна. Преди малко хапнах втората порция супа, изяла съм една краставица и един домат днес. И съм доволна, без прегрешения съм. И кантарът започва да спада  Wink
За протокола съм минус 1-1,5 кг надолу.  Peace

# 72
  • Мнения: 143
аз днес си ядох супата и зелена салата - и аз съм сериозна, около мен вечеряха едни чудни пържолки, ама аз - не.
хапнах и една ябълка и кафе, без него не мога изобщо...

# 73
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз кафето не го споменавам изобщо. Незнам колко точно съм изпила днес. И както писах по-рано кафето го пия с мед. Но така си реших, защото горчиво не мога. Та затова смятам, че това не е прегрешение.  Peace

# 74
  • Мнения: 794
Цитат
А не сте само вие, и аз съм сериозна. Преди малко хапнах втората порция супа, изяла съм една краставица и един домат днес. И съм доволна, без прегрешения съм. И кантарът започва да спада  Wink
За протокола съм минус 1-1,5 кг надолу.  Peace

Леле, Дездемонка, извинявай много!  newsm17 Как те забравих! И ти си ни голяма подкрепа!

Общи условия

Активация на акаунт