Кога за първи път си купихте дрехи за бременни?

  • 11 597
  • 111
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 701
Не прави тази грешка да си купуваш такива дрехи толкова рано!  Naughty Първите дънки за бременни си ги купих още в 4-тия мес. и така си седят необути /а струваха 50 лв.  #Cussing out/, защото в последствие се оказа, че ми стягат...

# 31
  • Мнения: 439
Бях в 4 и си купих панталон от лен с връзки,свършими страхотна работа но за кратко.После няколко роклички и по-голям анцунг
Леко бременеене

# 32
  • Мнения: 617
В края на третия месец си купих джинсов гащиризон, които се свива и се разширява според месец и така до края на бремеността.
Само, че е малко неудобно, поради честото ходене до 00.
 Simple Smile

# 33
  • Мнения: 4 546
Не прави тази грешка да си купуваш такива дрехи толкова рано!  Naughty Първите дънки за бременни си ги купих още в 4-тия мес. и така си седят необути /а струваха 50 лв.  #Cussing out/, защото в последствие се оказа, че ми стягат...
и аз имама такива неудобни дънки. само че се оказа, че кройката си им е такава , а понеже нося бебето и малко долу - още повече ми убиват. всъщност, като съм права са ми удобни, а като седя направо ми се врязват в корема. това го разбрах 2 дни , след като си ги бях купила. дадох да ги преправят и сега са ми добре.
ако са ти неудобни твоите дрехи, дори и малко да те стягат - купи се нещо. може например пола, тя не притиска толкова, а и не е за бременни. хем в началото ще ти върши работа, хем и после ще си я носиш  Simple Smile

# 34
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Някъде към 6-ти месец си взех два панталона.

# 35
  • Мнения: 1 701
Не прави тази грешка да си купуваш такива дрехи толкова рано!  Naughty Първите дънки за бременни си ги купих още в 4-тия мес. и така си седят необути /а струваха 50 лв.  #Cussing out/, защото в последствие се оказа, че ми стягат...
и аз имама такива неудобни дънки. само че се оказа, че кройката си им е такава , а понеже нося бебето и малко долу - още повече ми убиват. всъщност, като съм права са ми удобни, а като седя направо ми се врязват в корема. това го разбрах 2 дни , след като си ги бях купила. дадох да ги преправят и сега са ми добре.
Сигурно са същите...  Mr. Green Ако пак забременея някой ден, ще направя като теб!  Peace

# 36
  • Мнения: 8 505
Не съм си купувала дрехи за бременни.Нося панталони с ниска талия,тях си носех и през бременността.

# 37
  • Мнения: 7 474
Не съм си купувала дрехи за бременни, лятото ходех с ефирна разкроена рокля и летен панталон с ластик, а като застудя леко с панталон с ластик Laughing  Уливат се гледам и с цените на дрехите за бременни Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 4 546
Сигурно са същите...  Mr. Green Ако пак забременея някой ден, ще направя като теб!  Peace
ами турски са. сигурно ги купуват на килограм  Rolling Eyes от българските просто не харесах плат, който да ми допадне - то просто платът въобще не приличаше на дънкен плат  ooooh!
Не съм си купувала дрехи за бременни, лятото ходех с ефирна разкроена рокля и летен панталон с ластик, а като застудя леко с панталон с ластик Laughing  Уливат се гледам и с цените на дрехите за бременни Crossing Arms
понеже и на мен ми предстои лятото да се обзавеждам с по-удобни дрешки - тези разкроените рокли не се ли вдигат като духне вятърът по-силно? хич не ми се иска да ми лъсне Д-то посред разходката  hahaha
м/у другото, като гледам летните дрехи за бременни са много по-симпатични от зимните. няма платки, просто са по-разкроени, има доста кокетни неща  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 7 474
Моята беше дълга, чак толкова силно не може да духне  Laughing

# 40
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Все още не съм.Имам няколко по-гелеми панталона,взех и 2 от една приятелка,която преди беше по-закръглена.Аз също предпочитам спортни дрехи,които са по-удобни.А и тук в Бургас не ми харесват нещо моделите.

# 41
  • Мнения: 1 701
Аз в крайна сметка изкарах с няколко широки цветни ризи /от магазини за индийски дрехи/ и памучни панталони 7/8 с широк ластик от Метро за 10-12 лв.  Peace За по-хладно време си купих черни джинси за бременни, които бяха супер - нищо общо с гадните торби, дето ги продават навсякъде /има едно магазинче за бременни в Младост 1, където има страхотни неща/ и накрая купих един ленен панталон от Тера Нова /пак с широк ластик/ за по-така...

# 42
  • Мнения: 2 677
Не съм купувала друхи за бременни. Изкарах с по-големи номера спортни панталони.

# 43
  • Мнения: 476
Още не съм си купила. Взех си анцук с ниска талия, на който махнах ластика и един панталон, който ми е малко голям, но с колан ми е добре. От дрехите за бременни почти нищо не ми харесва. Правят ги като за лелки моделите. А корема ми е доста голям, хората си мислят, че съм в 7 или 8 месец!  Grinning

# 44
  • София
  • Мнения: 1 555
Благодаря момичета за идеите и мненията! Аз май за сега ще си карам с панталоните, които ми става все още (лошото е, че ако се наложи да ходя на някое по официално събитие в работата не знам какво ще правя.. ooooh!) и ще се опитам да си потърся нещо по-ластично и по-голям номер.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт