Deva slim

  • 10 558
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Berlin
  • Мнения: 11 257
майка  ми  подари Deva Slim Effect и в началото го гледах много скептично.
обаче като се намазах, усетих страхотния охлаждащ ефект  Simple Smileостанах много доволна и сега обмислям да си взема може би душ гела- Body Shower Scrub Cellulite.

# 46
  • Мнения: 9 865
Аз ползвам и едно масажно етерично масло, което втривам силно и за 5 дни вече наблюдавам много добри резултати. Не че кожата е гладка, а онези малки бабунки вече започват да се позаглаждат.
А какво е това масло?

Обещах да го покажа ето линк, снимала съм го, а отдолу са съставките. Извинявам се на Уриел за офф-а!



prunus dulcis
buxus chinesis
lavandula agustofolia
junipreus sempervrens
cedrus atlantica
parfum
tocopherol

# 47
  • София
  • Мнения: 10 858
Сега има промоция - в кутия са антицелулитния крем и душ гела, с подарък CD. Цената е 10,50. Аз обаче не си взех от тази промоция, взех само крема.

# 48
  • София
  • Мнения: 529
Аз вчера си го взех, но никъде на него не пише колко пъти дневно се нанася - един или два?
На опаковката пише първия месец два пъти дневно, втория и третия месец по веднъж.

# 49
  • София
  • Мнения: 10 858
Мерси мноооого!  bouquet

# 50
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Аз ползвам и едно масажно етерично масло, което втривам силно и за 5 дни вече наблюдавам много добри резултати. Не че кожата е гладка, а онези малки бабунки вече започват да се позаглаждат.
А какво е това масло?

Обещах да го покажа ето линк, снимала съм го, а отдолу са съставките. Извинявам се на Уриел за офф-а!



prunus dulcis
buxus chinesis
lavandula agustofolia
junipreus sempervrens
cedrus atlantica
parfum
tocopherol

От аптеката ли се купува туй масалце newsm78

# 51
  • Мнения: 9 865
Аз го купих от аптеката. Аптекарката ми каза, че клиентките били доволни, но трябва да се масажираш всяка вечер след ексфолиране.

# 52
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз ползвах такова, но като си беше старата опаковка. Нямаше резултат при мен.

# 53
  • Мнения: 1 243
mebbeth,а би ли казала колко струва това мазилце?  newsm78 Щото аз вече много пари за антицелулитни не давам,ако е сравнително на поносима цена - бих се прежалила  Mr. Green

# 54
  • Варна
  • Мнения: 870
момичета кой крем от двата да си купя за сваляне на сантиметри newsm78

# 55
  • Мнения: X
момичета кой крем от двата да си купя за сваляне на сантиметри newsm78
Розовия (червен според някои) - задължително комбинирай с физически упражнения. За по - бърз ефект можеш да го нанасяш 2 пъти дневно и да комбинираш с пилинг с утайка от кафе и зехтин. Peace

# 56
  • Мнения: 1 241
Сега има промоция - в кутия са антицелулитния крем и душ гела, с подарък CD. Цената е 10,50. Аз обаче не си взех от тази промоция, взех само крема.
как 10.50 Money аз за 8.50 го взех ония ден Shocked
значи казвате че розовия е по- добър? newsm78

# 57
  • Мнения: X
Сега има промоция - в кутия са антицелулитния крем и душ гела, с подарък CD. Цената е 10,50. Аз обаче не си взех от тази промоция, взех само крема.
как 10.50 Money аз за 8.50 го взех ония ден Shocked
значи казвате че розовия е по- добър? newsm78
За сваляне на сантиметри да - аз лично повече го харесвам, защото има кремообразна консистенция и мн.приятен аромат, докато зеленият е гел и ми мирише малко странно Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 1 241
За сваляне на сантиметри да - аз лично повече го харесвам, защото има кремообразна консистенция и мн.приятен аромат, докато зеленият е гел и ми мирише малко странно Rolling Eyes
странно ли? направо е Sick
мерси за отговора, Hug
май ще взема и този и ще ги мажа един сутрин един вечер

# 59
  • Мнения: 35 962
използвам розовия и съм доволна
ексфолиантът е с много дребни частички и не върши работа

Общи условия

Активация на акаунт