"Ароматен" хороскоп

  • 1 809
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 7 474
"Ароматен" хороскоп
Интересно е  Laughing, а за вас вярно ли е?  Thinking

# 1
  • Мнения: 5 539
Какви са тези парфюми в моята зодия, не съм ги и чувала Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 975
Абсолютно е вярно всичко, което пише за Стрелеца Peace

# 3
  • Мнения: 6 958
Интересно инфо  Peace Мерсаж  Peace Само дето за мене не отговаря... Описанието за зодията горе - долу (телец)... А за ароматите никакво съвпадение..., но това за ароматите... проблема е лично в мен... Харесвам точно това което е посочено за мъжки аромати (но аз ползвам мъжки парфюми  Blush) явно в предишния си живот съм била мъж  Joy hahaha Joy

# 4
  • Мнения: 1 384
Ами не съвсем. Едно вярно изречение едно пълна глупост  hahaha
Но за това, че имам много парфюми за различни поводи и настроения е 100% вярно  Peace 

# 5
  • Мнения: 1 384
Интересно инфо  Peace Мерсаж  Peace Само дето за мене не отговаря... Описанието за зодията горе - долу (телец)... А за ароматите никакво съвпадение..., но това за ароматите... проблема е лично в мен... Харесвам точно това което е посочено за мъжки аромати (но аз ползвам мъжки парфюми  Blush) явно в предишния си живот съм била мъж  Joy hahaha Joy
ООООо , Мирандичка и аз ползвам от време на време мъжкия AZZARO  Blush, обожавам го  Heart Eyes  Crazy
И аз съм теле  Mr. Green забравих да поясня  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 6 461
Абсолютно невярно Mr. Green

# 7
  • Мнения: 2 677
За мен пък, от гледната точка на Овница, всичко си е вярно.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 8 462
Няма нищо вярно в имената на парфюмите,само това, че харесвам рози.

# 9
  • Мнения: 149
Аз съм "Овен", но нещо посочените аромати не са по вкуса ми.

# 10
  • Мнения: 8 505
Абсолютно е вярно всичко, което пише за Стрелеца Peace

А за мен важат по-малко от половината Rolling Eyes

# 11
  • София
  • Мнения: 1 481
Стрелец съм и изброените парфюми не отговарят на вкуса ми, но тези на зодия Рак и Лъв- да  Grinning

# 12
  • Мнения: 6 958
Интересно инфо  Peace Мерсаж  Peace Само дето за мене не отговаря... Описанието за зодията горе - долу (телец)... А за ароматите никакво съвпадение..., но това за ароматите... проблема е лично в мен... Харесвам точно това което е посочено за мъжки аромати (но аз ползвам мъжки парфюми  Blush) явно в предишния си живот съм била мъж  Joy hahaha Joy
ООООо , Мирандичка и аз ползвам от време на време мъжкия AZZARO  Blush, обожавам го  Heart Eyes  Crazy
И аз съм теле  Mr. Green забравих да поясня  Mr. Green

Най-хубавите хора сме  Mr. Green Останалите - шега е  Naughty Да не ме нападнете ей сегичка  Joy hahaha Joy

Моят парфюм е ECLAT for man на Орифлейм... За ранообразие Double wisky (of course for man), а за съвсем женско разнообразие   Be Delicious на Donna Karan    bouquet

Предлагам в публикациите да отбелязвате и кой ви е любимия аромат?!?  newsm78

# 13
  • Мнения: 5 475
И за мен не са вярни..описанието е точно за зодията ,но на мен ми харесват Лъвските аромати Wink Laughing

Eternity, Miss Dior, Paris, Poison  Peace

# 14
  • Мнения: 1 384

Предлагам в публикациите да отбелязвате и кой ви е любимия аромат?!?  newsm78
Лелее много са бре....  #Crazy
Ама ще се огранича с Nina Ricci   Two Hearts txtloves in Paris Two Hearts

# 15
  • Мнения: 2 407
Ей, точно тези парфюми хич не ги харесвам.

# 16
  • Мнения: 7 723
"На дамите подхожда аромата на джин с лимон, съчетан с леки нотки на пролетни цветя. "- само тая част от хороскопа е вярна   Whistling
Изброените парфюми не ми допадат   Naughty

# 17
  • Русе
  • Мнения: 511
За мен всичко е вярно!!! (аз съм Близнаци)

# 18
  • Мнения: 2 229
За мен не е вярно  - аромат на кафе мразя. Mr. Green А половината други аромати не съм ги чувала... Blush

# 19
  • Мнения: 4 170
Вярно е и е много интересно. Peace

# 20
  • Мнения: 4 053
ааа,верни са си,верни са си Wink

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Хах на мойта рачешка порода отивали цитрусиииии. Обожавам такъв аромат, а също и на сандал и кафе. Това са ми го познали.

# 22
  • Мнения: 664
 и моите са ги познали(водолей)-един от любимите ми парфюми е XS

# 23
  • Мнения: 1 602
За скорпиончето е вярно. как обичам аромата на ванилияяяя

# 24
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Миии, аз сък скорпион и мога да кажа, че нямаше нищо вярно в изброените аромати.

# 25
  • Мнения: 2 171
За мен горе-долу е верен. Последната ми страст е Chanel ALLURE, който е и на първо място в списъка с подходящите за зодията ми аромати.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 271
Стрелец съм и изброените парфюми не отговарят на вкуса ми....


И аз съм Стрелец - и за мен не отговарят Naughty

# 27
  • София
  • Мнения: 2 161
Бих казала , че за Девите почти са познали. Само дето аз не харесвам силните аромати,но тук вече е въпрос на вкус  Peace

# 28
  • Мнения: 5 317
Горе долу си отговаря.

# 29
  • Мнения: 146
за мен е вярно- най-любимия ми аромат е сандал и цитруси

# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
"Gucci Ruch, Diva, Paloma Picasso, Roma" .Трябва да ходя да ги душа Mr. Green .Дали ще ми харесат наистина newsm78

# 31
  • София
  • Мнения: 4 588
"...зелена мандарина, розов жасмин, карамелизирани пуканки, фиалка, мускус, амбра."

Карамелизирани пуканки - ужас. Sick

Последна редакция: вт, 20 мар 2007, 11:03 от passion

# 32
  • Мнения: 393
Скорпион
 Любвеобилни, емоционални и сексуални. Вие се отличавате с бурен и ярък темперамент. Обичате властта, а парите за вас са само средство да се сдобиете с нея. Харесвате особените, нетрадиционни, интригуващи аромати.
Подходящи за жените са парфюмите с мирис на нарциси, цитрусовите нотки стимулират духовните ви сили, а ванилията подобрява настроението ви.
За мъжа Скорпион ароматът задължително трябва да е необичаен, но в известна степен и класически. Уханието на розмарин, цитруси, лавандула и ванилия добре подхождат на характера му.


Жените: Contradiction, Extravagance, D"Amarige,Boss Woman
Мъжете: Tommy, L"Eua D"Issey, Eternity, Dune




Познали са за аромата на ванилия , но за дадените парфюми не мога да се изкажа защото не ги ползвам .
Има ли ванилия в някой парфюм и аз съм като хипнотизирана - ползвам Hypnose и Angel - и двата имат ванилия !

# 33
  • Мнения: 3 647
Лъв Жените: Eternity, Miss Dior, Paris, Poison
хехех
имаме съвпадение
 Eternity ми е любим

# 34
  • Мнения: 527
Може и да има нещо вярно в хороскопа, но ако го бях чела преди 15 години, тогава наистина употребявах и Aqua Di Gio, Escape, L"Eua D"Issey, сега обаче бих си купила само последния, други са ми страстите - Crystal Noir - Versace, Lolita Lempicka и други. Може би след време и тези няма да са ми фаворити и няма да смятам, че ми подхождат. Всичко с времето си.

# 35
  • Мнения: 1 101
Аз съм зодия Рак. Една част от написаното в хороскопа е вярно  Peace

# 36
  • Мнения: 2 019
от 4 аромата единия ми позна Laughing

# 37
  • Мнения: 1 666
Аз съм Риби. За Cerutti са познали, ама за другото - тц!

# 38
  • София
  • Мнения: 7 798
Миии, аз сък скорпион и мога да кажа, че нямаше нищо вярно в изброените аромати.

И аз така. Нищо не са ми познали.  Wink

# 39
  • Мнения: 3 622
В зодията ми пише, че жените харесваме парфюми с аромат на магнолия, мимоза и ягода, но аз лично не ги харесвам

# 40
  • Мнения: 4 076
Аз съм една истинска Лъвица,но ми се гади от "розов жасмин, карамелизирани пуканки, фиалка, мускус, амбра"и без да съм бременна Sick Винаги съм харесвала свежите аромати на море,трева,билки...или аз съм сбъркана,или хороскопа. Имате ли такива любими парфюми?Смятам да си самоподаря един Aquawoman,но ако имате и други свежи идеи(без Акуа ди Джио,че прекалих с него),ще се радвам да ги чуя и помириша Simple Smile

# 41
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Дрън дрън, та пляс.

Решил някой да се изявява като писач...

# 42
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Тея смъртоносните миризми дето са за моята зодия.. ( Овен ) просто могат да ме доведат до болницата ......

Общи условия

Активация на акаунт