Сливен 6 - Пролет е, Великден идва

  • 14 713
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 200
здрасти Теди и аз си те спомних. И вие сте много сладки.
Рости е родена на 10.06.2006г.
Благодаря на всички ви. Изпратете и вие снимки да ви видя.

# 61
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
На първата страница на темата има едно албумче - там ще видиш доста от нас  Grinning

# 62
  • Мнения: 2 000
Честита първа пролет на всички сливналийки.
Дидке, мерси че си се сетила за нас. Добре сме, ама на мен от работа не ми остава време ни за форум, ни за интернет. След 15 април се надявам да съм по-свободна и да имам повече време за форума.
Добре дошли на новите момичета.
misi, и твоя юнак пораснал. Ти щеше да се обаждаш като си дойдете в Сливен, ама явно си забравила  Simple Smile
Меги, и теб не съм те забравила за снимките, но все не остава време да ти ги пратя. Ще накарам мъжо да ти ги прати, че той по има време за интернет.
Момичета, скоро няма ли да направим някоя среща или ще чакаме Меги да си дойде в Сливен, че тогава?
Хайде лека вечер на всички.

# 63
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Трогната съм  Hug - за срещата става въпрос. Но май ще се съберете без мен - за Великден ще си дойдем само за почивните дни, т.е. мъжо няма да си взема отпуска пак  Laughing Имаме както знаете 2 места за отчитане - трябва да постоим и на Шивачево и в Сливен, имаме и 2 именички и затова този път ще си огранича срещите само в семейството. Проблема е, че ще решаваме на място кога къде да бъдем и кога да тръгваме и не мога да правя предварителни уговорки.
Но ще се радвам да разгледам снимки от някоя среща, ако пропусна.

# 64
  • Мнения: 408
Сега ми остана време да вляза в новата тема-мнооооого бързо сте навъртяли 4 страници. За тези, които имат проблеми/малко на здравен форум ще го обърна/, но ще споделя и моя опит. Кой знае, може за някой да има полза  Thinking
Каката взе да ми боледува на 2,5. На 4 направи 1,5месец кашлица. един"кадърник" ни изписа Флексотид. Това е кортикостероидов препарат. Един месец само правихме инхалации с него и намерихме точния лекар-д-р Хаджиев-шефа на Тубболница. Изписа ни да пием 6 м.Кетотифен. Две години и половина не беше пила АБ. И сега не мога да се оплача. Малката пи Ериус, ама нещо не видях ефект от него. Тя пък изкара три пневмонии и преди 5м. й сложихме Акт-хиб. Мисля, че ефектът беше положителен, защото оттогава не сме пили АБ  Peace

# 65
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
За днес запразнявам! Лека вечер!

Малински, Тошко пи 3 месеца Кетотифен след първия си ларингит, ти ме подсети сега.

# 66
  • Мнения: 1 063
Добро утро, ставайте поспаланки Laughing това е за разбуждане

# 67
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Добро утро!
А който не пие кафе?  Wink

Аз си имам много други начини за събуждане  Grinning Единия се събужда преди 7, при все че може да спи до 8. Само чака да звънне часовника и да ме вдигне и мен. Като го изпратя на градина, си мисля, че ще дремна още малко, но тогава е станал втория начин  Grinning, ако не и по-рано, и вика: -Гладен съм (не иска да го каже в женски род). И накрая за окончателно събуждане - една мивка, пълна с чинии за миене. Супер съм бодра вече  Wink

# 68
  • Мнения: 1 063
За тези които не пият кафе е това  Laughing



и това

Мивката с чинии аз я оставям след кафето Wink

# 69
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Благодаря!
Страшна си, за всичко имаш отговор (и картинка  Laughing )

# 70
  • Мнения: 1 063
Да ви покажа моето щъркелче  Laughing, много добре се представиха децата
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2470806

Благодаря!
Страшна си, за всичко имаш отговор (и картинка  Laughing )
За вас винаги Wink

# 71
  • Мнения: 7 430
Добро утро и от мен Hug
Взимам си от кафенцето, закуската и отивам да приготвя нещичко на Миши Hug

А за начините на събуждане и в къщи имам две будилничета Mr. Green

# 72
  • Мнения: 62
Иве, мерсаж за кафенцето. Много апетитно - аз съм кафеджийка.
Меги, моя "втори начин" го използвам за будилник - всеки ден ми се събужда в 6,30. Обличаме се и отиваме да будим каката за даскало. Колкото единия е ранобуден толкоз другия е поспалив - едвам я вдигам. Сега голямо чудо - Никола спи вече час и половина и само се ослушвам, всеки момент ще се събуди. Отивам да си налея и истинско кафенце. П р и я т е н   д е н   н а  в с и ч к и! (въпреки лошото време) Hug

# 73
  • Мнения: 1 063
  bouquet за всички
Албена и Максим току що станаха отново СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ, бяха невероятни newsm10 bg

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 10:25 от Iva.M

# 74
И аз ги гледах, браво на тях!

Общи условия

Активация на акаунт