В 21век мъже раждат бебенца...

  • 1 711
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 911
Това с парагваеца, ако е вярно... като операция за смяна на пола ми звучи.
Не съм съгласна, че видите ли нека и те мъжете разберат какво е. Тя, както се казва, природата си знае работата. Моичкия, мъж като скала, ама като ми видя веднъж как ми се е изкривил корема от контракция - забели очи и прежълтя, мислех, че ще припадне.
Не бих си и помислила да го карам да присъства на раждането ми - ще е равносилно на кастрация, надявам се, че разбирате какво искам да кажа. А пък да ражда - аПсурд.

# 31
  • Мнения: 11 004
Интересна идея, но ние едва ли ще го дочакаме.
Пък и освен с операция, не виждам по какъв друг начин ще могат да раждат, от какъв отвор ще излезе бебето hahaha

# 32
  • София
  • Мнения: 6 258
 Crazy Не мисля, че такова нещо е възможно, просто анатомията им не го позволява, къде ще го износи това бебе?

И 4-годишна майка? newsm78 Shocked

Като гледахме Джуниър казах на мъжа ми, че дори и да иска да ражда и един ден да може няма да му позволя  Laughing, за мен бременността и раждането са си дар само за жените. Wink Не че моят иска де, него го е страх 10 пъти повече от мен.

# 33
  • Мнения: 489
 Дори по някакъв начин физически това да стане възможно(в което се съмнявам), нито един мъж не би изтърпял подобна болка. Със сигурност няма да се получи. Joy

Общи условия

Активация на акаунт