Обезкосмяване с конец - къде?

  • 20 766
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 152
Мога да кажа за Русе, ако някой се интересува Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 451
Обезкосмяването с конец за мен е в пъти по добро от всяко друго, поне за лице, другаде на съм пробвала. И аз ходя в салона на Витошка, но щом Еми казва, че има и в Бъкстон, ще пробвам там, доста по-близко ми е. Иначе салонът на Витошка вече са го обяснили, точно преди Визажа е, жената се казва Лиана и е бивша мед. сестра, работила е в Прогов, ако не се лъжа. Метода казва, че го е научила в Ливан/или Либия, не помня Confused/. Много е интелигентна и прави невероятни вежди Peace

От много време му се чудя на този салон, но щом наистина си доволна, ще се пробвам! Само тази Лиана ли прави обезкосмяването или има и други? А можеш ли да дадеш телефон?

# 32
  • Мнения: 544
Благодаря за инфото. bouquet Явно има много доволни. Ще пробвам и аз, дано да имам време. 

# 33
  • Мнения: 365
Я!
Заинтригувахте ме.
Ще чакам с нетърпение отзивите. Моля някоя от вас да публикува линк към въпросното клипче за обезкосмяване с конец.  baby_neutral

# 34
  • Мнения: 2 759
              А тази вечер се зачудих... колко дълги ги искат  newsm78?
              Ето филмчето.

# 35
  • Мнения: 1 881
Мечо Пух, на мен друго филмче ми излиза newsm78

Видях го, благодаря:)

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 00:12 от Небесна

# 36
  • Мнения: 936
Много  е интересно. Дали има и в Пловдив?

# 37
  • Мнения: 365
Мечо Пух, благодарско за линка!

# 38
  • Мнения: 455
Мечо Пух, на мен друго филмче ми излиза newsm78
Имай търпение,по-нататък започва същественото Simple Smile

# 39
  • Мнения: 2 759
                Мда, сори, забравих да предупредя, че интрото е дългичко  Mr. Green.

# 40
  • Мнения: 511
Правя си го сама от години.И по- добър метод за лицето, досега за мен не е измислен Peace

# 41
  • Мнения: 544
Правя си го сама от години.И по- добър метод за лицето, досега за мен не е измислен Peace
Браво на теб, щом се справяш сама. Аз не бих могла.

Пробващите за пръв път, моля споделете! Wink

# 42
  • Мнения: 1 999
Звучи интересно. Бих се навила да пробвам. Thinking

# 43
  • София
  • Мнения: 18 679
Понеже доста мами ми писаха на лични и не мога да отговарям на всички, пиша в темата - не, нямам телефон на Лиана, нито на салона. Имах, но загубих визитката. Отидете на място, не е като да е в Обеля Wink

# 44
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,днес ходих на Вихрен козметичен салон Бон-Бон.Обезкосмяването с конец над горната устна и веждите мина успешно-без възпаления и зачервявания по кожата-този метод наистина е уникален,козметичката е внимателна и любезна.Благодаря на Еми за кординатите на салона!  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт