ТСМ?

  • 3 696
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
TSCHIBO смениха фирмената политика и от края на миналата година стока с марките TCHIBO и ТСМ може да бъде закупена само от представителните им магазини. В момента БИГ ШОП се преориентираха към доставки от други немски производители, като обаче е намален вноса на техника, заради новите норми в ЕС.
По принцип има огромно значение откъде купувате стоката - един и същ артикул е с огромна разлика , тъй като досега ТСМ се зареждаха според качеството - А, Б и несортирана стока(пълни боклуци). Много от вносителите зареждаха предимно Б  и несортирана с оглед на значително по-ниската цена. По тази причина има доволни и  недоволни от марката. Peace Peace
А в България ще имат ли представителни магазини?

# 16
  • Мнения: X
TSCHIBO смениха фирмената политика и от края на миналата година стока с марките TCHIBO и ТСМ може да бъде закупена само от представителните им магазини.
А в България ще имат ли представителни магазини?
На този етап не ми е известно. Peace

# 17
  • Мнения: 196
Къде точно е този склад? Ходила съм два пъти, на края на уличката, на която са Даяна и Ники, и двата пъти изобщо не посмях да сляза от колата.  Mr. Green Там, където има сервиз на ТСМ ли е?
Да, където е сервиза на TCM, има портиер, можеш да го попиташ и той ще те упъти от къде да минеш за склада. Намира се на 3-тия етаж на сградата, но определено не е приятно място, след няколко пъти се свиква Simple Smile. През седмицата мисля че работеха до 17 часа, а в събота от 10-14.

Общи условия

Активация на акаунт