Ще го кастрирате ли ако ви се изповяда?

  • 1 994
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 491
Мъжът:
- Скъпа, длъжен съм да ти призная, че когато правя секс с теб, винаги си мисля за други жени...
Жената:
- Ти си абсолютен простак. Искам да ти кажа, само за твое сведение, че винаги, когато правя секс с други мъже си мисля само за теб...



По темата, сигурно няма да ми стане приятно, затова и аз така ще му отговоря Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 673
Бих казала...Ох, мило ми и аз съм така, ако не беше развинтената ми фантазия, едва ли щях да свърша...
...и след това Sickсъс сигурност, нямаше да ми се случи секс с него #2gunfire

# 32
  • Мнения: 3 521
Е тогава вече не само че ще фантазира , ами и наистина ще го направи Mr. Green

Е тогава вече ще иzвадя девствените гащи Mr. Green.

Той не може ли сам да се справи с топлата манджа?

Ако ми покажеш един единствен немец, които можеда прави мусака ще се раzведа Peace Wink

Баси наказанието Simple Smile не ми се мисли при по-големи прегрешения какво прилагаш Laughing

Вадя белеzниците и камшика и...хайде на радиатора Laughing.

# 33
  • Мнения: 2 152
Аууу опасна си ти, опаснаа Mr. Green Mr. Green

# 34
  • Мнения: 10 758

Той не може ли сам да се справи с топлата манджа?

Ако ми покажеш един единствен немец, които можеда прави мусака ще се раzведа Peace Wink


Е като му е топло яденето, ти ли му го духаш да изстине, или той Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 3 423
Ще му измяукам пак да си я представи.
Келепирът нали е у мене все пак.

# 36
  • Майничка
  • Мнения: 12 605
Ще му измяукам пак да си я представи.
Келепирът нали е у мене все пак.
  Peace

Пък ако си представя Моника Белучи...хммм, току-виж взема и аз да си я представя...

# 37
  • Мнения: 3 521
Е като му е топло яденето, ти ли му го духаш да изстине, или той Rolling Eyes
Зависи дали си е представял Моника Белучи предходните 6 месеца Grinning

# 38
  • Стара Загора
  • Мнения: 121
"Независимо коя си си представял се справи много добре както винаги Ивче...пардон Иво ли казах..исках да кажа Миро" /а Иво е момчето от което той ме ревнува мнооого много/ Simple Smile
или пък "О,беше толкова истинско..почти бях сигурна че си Орландо Блум..може ли пак"   Twisted Evil Twisted Evil така бих казала на момента..а може и да си замълча..и да му го върна тъпкано..ама и болка ще има..със сигурност  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil тя ще бъде отделно от отмъщенето естествено Simple Smile това се нарича "разделно отмъщение"  психическата болка е по различно време от физическата  box tooth

# 39
  • Мнения: 184
Той: "Лепа Брена, лепа Брена"
Тя: "Яз не сум лепа Брена!"
Той: "Трай, ма. Ку... си лажем."

 Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 569
Все си мисля, че ако го оставите да си представя друга, значи сте калпави в леглото.

# 41
  • Мнения: 1 418
Ако ми каже така ще му отговоря,че
докато той си е представял само една
аз съм "видяла" в съзнанието си много
повече.Няма да си поплача.

# 42
  • Мнения: 5 577
Все си мисля, че ако го оставите да си представя друга, значи сте калпави в леглото.

Така е. АКо си представя обаче две, или повече, значи сме добри.

# 43
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Опънал един жена си на леглото и докато я оправял си затворил очите и взел да мисли за комшийката. По едно време си отваря очите и какво да види - жена му и тя със затворени очи. Пък като я хванал -бой, бой, бой.....

Ако секса е бил по-добър от обикновено и той каже за коя си е мислил ще й сложа снимка над леглото. Докато оправя мен и съм доволна да му се реят мислите където си искат.

# 44
  • Мнения: 6 155
Все си мисля, че ако го оставите да си представя друга, значи сте калпави в леглото.

Така е. АКо си представя обаче две, или повече, значи сме добри.

Верги, тройка ли ти се прави или да?  Mr. Green


Не вярвам да има толкова тъп мъж, че да си признае подобно нещо  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт