ТОЧКОВА ДИЕТА-за сериозни мами и девойки

  • 56 989
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 906
Прясно мляко 1 чаена чаша 6
 Чай, кафе без захар - 0


Това бях прочела, но ти благодаря за уточнението  Hug

# 61
  • Мнения: 3 453
Прясно мляко 1 чаена чаша 6
 Чай, кафе без захар - 0


Това бях прочела, но ти благодаря за уточнението  Hug

Всеки да си прецени за него си,но като се смесят двете неща според мен точките се увеличават,както е с млякото с какао,може и аз да греша. newsm78

# 62
  • Мнения: 1 906
Всеки да си прецени за него си,но като се смесят двете неща според мен точките се увеличават,както е с млякото с какао,може и аз да греша. newsm78

По-скоро си права. По-добре е да не се смесват нещата въобще.  Grinning

# 63
  • Мнения: 1 339
Хапнах също 5-6 кисели краставички ама за тях не мога нещо да намеря точки ..  newsm78  Криси някаква идея за краствичките  Thinking Като туршия ли да ги смятам... и според теб 6 краставички колко ли тежат ?   Praynig

100гр.кис.краставички имат 2т.

 Супер, благодаря ти много. Ще смятам краставичките 300 гр. за най-сигурно. И така до тук имам 8 т.  Grinning  остават още цели 32  smile3508

# 64
  • Мнения: 794
Крисси, защо смяташ, че мляко+какао = мляко+кафе? В твоята таблица пише само мляко с какао! Кафето и какаото са с различен състав, какаото е много по-наситено на мазнини, което не се отнася до кафето.

# 65
  • Мнения: 2 147
Само точкова диета не съм спазвала Hug, реших да се пробвам, макар че не съм от най - сериозните #Cussing out(както пише в заглавието на темата)
за сега съм на порция зелева салата 7т., вода и чай
и мисля основно да се храня със зеленчуци и месо newsm78

# 66
  • Мнения: 3 453
Крисси, защо смяташ, че мляко+какао = мляко+кафе? В твоята таблица пише само мляко с какао! Кафето и какаото са с различен състав, какаото е много по-наситено на мазнини, което не се отнася до кафето.

Както вече писах по-горе-аз за мен си не бих ги смесвала.Изборът е в твоите ръце! Peace

# 67
  • Мнения: 664
здравейте, днес четох, четох и тази диета ми хареса; разпечатах си таблицата и днес мисля да го запиша като първи ден.
искам да попитам(ако е било написано ме извинете)-до какви количества месото е 0 точки?
имам 16 досега, но не мисля да продължавам да ям повече.

# 68
  • Мнения: 3 453
здравейте, днес четох, четох и тази диета ми хареса; разпечатах си таблицата и днес мисля да го запиша като първи ден.
искам да попитам(ако е било написано ме извинете)-до какви количества месото е 0 точки?
имам 16 досега, но не мисля да продължавам да ям повече.


Честно казано и аз съм се замисляла по този въпрос..Една приятелка ми каза че на ден е яла до 2 порции пържоли примерно.Зависи какво е месото ако е печено или варено е неограничено,но ако е панирано е 5-6 точки някъде.Поне така си спомням. newsm78

# 69
  • Мнения: 258
Крисси, за тази вечер  съм пълнила чушки с кайма и ориз.Помагай! Мога ли да си хапна1-2, не мога да преценя  точките. Cry

# 70
  • Мнения: 664
Kpuccu мерси.
хапнах варено пилешко;панирано като загубя някое и друго кило

# 71
  • Мнения: 3 453
Крисси, за тази вечер  съм пълнила чушки с кайма и ориз.Помагай! Мога ли да си хапна1-2, не мога да преценя  точките. Cry

Оооох душа,знам ли?!Чушките са 0,да приемем,че каймата е 1т.ама тоя пуст ориз от вчера го мисля и незнам колко е/заради Ниско въглехидратната диета съм склонна да си мисля,че е от рода на картофите/Ти като си я правила преди хапвала ли си ориз?Нямам си идея newsm78сподели какво си направила.Ама пък хапни си като ти е сладко .Варените картофи за 100гр са 23 т.Намерих още е дни таблици които ще кача най-вероятно утре,ама и там го няма ориза. ooooh!

piddochia,пак заповядай Peace

# 72
  • Мнения: 664
в една друга таблица на точковата диета варен ориз 100 гр. е 44 т. , а в тази таблица от темата май пишеше,че яхния ориз 100 гр. е 20т.

# 73
  • Мнения: 258
100 гр ориз яхния-20 т.  Само това намирам за ориза. Аз за 10 чушки сложих  3/ 4 ч.ч  ориз  т. е в 1 чушка- съвсем малко. Ще взема да си хапна. За статистиката- днес ми е 15 ден- 5кг по-малко. Остава ми още 1кг., а той се сваля най-трудно!!!!!!!!!! #2gunfire

# 74
  • Мнения: 1 339
piddochia препоръчително е като започнеш точкова да следиш точките от само 1 таблица. Чела съм, че така е най-добре. Не да взимаш от тук точките за ориза от там точките за ябълките и т.н. Wink Рзбра ме нали .. че малко не се изразих май много добре  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт