Подарък за новородено

  • 1 428
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 271
По-добре питай самата майка от какво ще има нужда - било то и за напред, а не за в момента.

# 31
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Моя приятелка се очаква да роди към края на седмицата, взех и комплект шишета Авент и хавлийка.

Ама преди това я попитах дали да ги взимам, че си бях наумила вече, тя се съгласи и подаръка е на лице.

И тъй като й ги дадох вече, че не се знае дали няма да потрябват преждевременно  Grinning, сега ще взема дорълнително за бебето дрешки и козметика.

А иначе на мен доста подаръци ми се дублираха, а някои въобще не влязоха в употреба, за което ме е яд, защото хората са купували нещата с желание, но и никой не ме е питал какво искам предварително.

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Най-добре ако имаш възможност питай майката от какво точно ще има нужда.

Това е и моят съвет.Иначе рискуваш подаръкът ти да се дублира.

Или да не влезе изобщо в употреба  Peace

# 33
  • Мнения: 2 897
може и играчка за над кошарата или количката.
А ако си близка с майката, направо попитай какво би искала.   Peace
Peace Peace Peace

Абсолютно подкрепям Peace

# 34
  • Мнения: 1 273
Виждам, че вече си направила избора, но аз да добавя.Можеш да направиш кутия на спомените-- купи малко вестници от датата на раждането на бебока и изрежи важните събития. След време като порасне, ще му е супер интересно, какво се е случило когато се е родило. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 701
Виждам, че вече си направила избора, но аз да добавя.Можеш да направиш кутия на спомените-- купи малко вестници от датата на раждането на бебока и изрежи важните събития. След време като порасне, ще му е супер интересно, какво се е случило когато се е родило. Mr. Green
Ииии, това е много интересно!  Grinning Жалко, че не се сетих да го направя като се роди Калина...  Sad

# 36
  • BG
  • Мнения: 2 217
Аз бих питала майката на бебчо от какво има нужда. Peace

И аз съм на това мнение, но при роложение че е близка. Иначе можеш да питаш някоя нейна приятелка  или роднина ако познаваш newsm10

Успех!   bouquet

# 37
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Това с кутията със спомени е чудесна идея.  Peace Можеш да подариш и бебешки албум - сега има много хубави, в някои дори има място за първата отрязана косичка.

Общи условия

Активация на акаунт