Споделено за целулита

  • 9 705
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 500
Оххх, аз бях и двата госта, sorry aма системата нещо се скапа.

# 46
Ъ...... в кафето не знам да има никотин!

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: Anonymous
Ъ...... в кафето не знам да има никотин!
Да, но има кофеин Stuck Out Tongue

# 48
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: nad_tab
особенно ако кожата ти е суха... а и знам ли как ще подейства никотина и другите съставки върху, доста по-тънката кожа на лицето.

Лелееее, май съм била доста запала, нищо де вие нали си знаете, че става въпрос за кофеин  Laughing  Laughing  Laughing
Пак повтарям, по-добре финни трици, отколкото кафе за лицето!

# 49
  • Мнения: 4 176
Ох, не мога да изчета цяла тема, но ще споделя че във всички анти-целулитни кремове има кофеин.
На мен това ми изглежда голяма гадост да си мажа тялото с отпадъци от кафе. Боядисва. Предпочитам крем и да ми е чиста къщата.

# 50
  • Мнения: 500
Цитат на: Mamica
Ох, не мога да изчета цяла тема, но ще споделя че във всички анти-целулитни кремове има кофеин.
На мен това ми изглежда голяма гадост да си мажа тялото с отпадъци от кафе. Боядисва. Предпочитам крем и да ми е чиста къщата.

Абе права си, но поне не плащаш нищо и след като 2 мами казаха че има ефект-защо пък да не се опита?

# 51
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: Mamica
Ох, не мога да изчета цяла тема, но ще споделя че във всички анти-целулитни кремове има кофеин.
На мен това ми изглежда голяма гадост да си мажа тялото с отпадъци от кафе. Боядисва. Предпочитам крем и да ми е чиста къщата.

Какво ще ти боядиса, като се търкаш под душа  Thinking
От където и да го погледнеш, то си е вид скраб в случая богат на кофеин..... ако не махне целулита, то поне кожата ми става кадифено гладка... пробвай, ще ти хареса  Wink
За съжаление нещо само с кремове ефакта при мен е нулев  Imp  виж като ходех масажистката да ми го втрива определено имаше ефект, но сега нямам време... ако кафето ми махне и целулита, ще има да ми завиждаш  Wink  След месец ще докладвам дали има ефект...

# 52
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Цитат на: nad_tab
Цитат на: Mamica
Ох, не мога да изчета цяла тема, но ще споделя че във всички анти-целулитни кремове има кофеин.
На мен това ми изглежда голяма гадост да си мажа тялото с отпадъци от кафе. Боядисва. Предпочитам крем и да ми е чиста къщата.

Какво ще ти боядиса, като се търкаш под душа  Thinking
От където и да го погледнеш, то си е вид скраб в случая богат на кофеин..... ако не махне целулита, то поне кожата ми става кадифено гладка... пробвай, ще ти хареса  Wink
...

newsm74
Аз съЩо съм доволна от ехфолираЩия ефект на утайката, за антицелулитния, ми е рано да давам мнение.Някъде бях 4ела, 4е за целулита е много полезно за4ервявянето на кожата, заЩото по този на4ин се подобрява Циркулацията на кръвта в проблемната зона..което води до разнасяне на водата, която се задържа в тъканите и ги деформира....

# 53
  • Мнения: 2 142
И аз от няколко дни трия с утайка от кафе и ми харесва. Дано да има и ефект! Wink
Пък като станем едни хубави!!! thumbsup

# 54
  • Мнения: 4 176
Цитат на: nad_tab
Цитат на: Mamica
Ох, не мога да изчета цяла тема, но ще споделя че във всички анти-целулитни кремове има кофеин.
На мен това ми изглежда голяма гадост да си мажа тялото с отпадъци от кафе. Боядисва. Предпочитам крем и да ми е чиста къщата.

Какво ще ти боядиса, като се търкаш под душа  Thinking
От където и да го погледнеш, то си е вид скраб в случая богат на кофеин..... ако не махне целулита, то поне кожата ми става кадифено гладка... пробвай, ще ти хареса  Wink
За съжаление нещо само с кремове ефакта при мен е нулев  Imp  виж като ходех масажистката да ми го втрива определено имаше ефект, но сега нямам време... ако кафето ми махне и целулита, ще има да ми завиждаш  Wink  След месец ще докладвам дали има ефект...

Аз съм дебела, но нямам целулит:)
И няма да ти завиждам, а ще се радвам за теб.

# 55
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: Mamica
Цитат на: nad_tab
ако кафето ми махне и целулита, ще има да ми завиждаш  Wink  След месец ще докладвам дали има ефект...

Аз съм дебела, но нямам целулит:)
И няма да ти завиждам, а ще се радвам за теб.
Ехххх... Мамица, ама ти от матап не разбираш ли  Mr. Green  знаеш ли че май сме съседки  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 4 176
Цитат на: nad_tab
Цитат на: Mamica
Цитат на: nad_tab
ако кафето ми махне и целулита, ще има да ми завиждаш  Wink  След месец ще докладвам дали има ефект...

Аз съм дебела, но нямам целулит:)
И няма да ти завиждам, а ще се радвам за теб.
Ехххх... Мамица, ама ти от матап не разбираш ли  Mr. Green  знаеш ли че май сме съседки  Mr. Green

Съседки?

# 57
Е мами, които действате с утайката, време е за равносметка Simple Smile  Има ли ефект и след колко време резутатите проличаха?

# 58
  • Мнения: 1 616
Хайде, и аз чакам отзиви, че от два-три дена се цапотя. Чакам включване и от кърмещите мами- повлия ли мазането с утайка на бебетата, че все си имам едно на ум и все ме е страх...

# 59
  • София
  • Мнения: 18 679
Категорично има!Но за съвършен резултат трябва комплексна терапия.Аз се престраших вече за всякакви способи, въпреки че кърмя.На Ники нищо му няма, дай Боже все така да е.Еми...не мога да се търпя такава...за това.Той е свикнал с кофеина, аз от самото начало си пия кафе.А специално за утайката - най - хубавият й ефект е върху кожата, става гладка като кадифе Flutter

Общи условия

Активация на акаунт