Набор 2003...2004...2005...

  • 5 913
  • 211
  •   1
Отговори
# 75
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Този филм го гледахме неотдавна, да Tired

# 76
  • Мнения: 5 299
2005-та родих. Малката беше на 4-5 м. когато се регистрирах, и от тогава съм редовна. Крастата не отминава. Grinning

# 77
  • Мнения: 150
сега стане ли скандал - цели подфоруми се включват...
Да, направи ми впечатление, че тука някакси са на лагери... Какви лагери, цели подфоруми Simple Smile Аз последния скандал го видях, макар че тогава не разбрах точно какво се карат. После разбрах, че въпросният подфорум е невидим за мен и някои работи ми се изясниха... Но не че ги одобрявам, просто вече са ми по-ясни Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 273
Дата на регистрация:  сряда, 20 септември 2006, 16:06

# 79
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не помня и се наложи да проверявам.
2005, май месец, прясна мръвка съм аз.  bowuu
Само че една година не влизах в Клюкарника, защото ми се видя тъпо. На ми сега.  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 781
Януари 2005г се регистрирах, а чета от октомври 2004г.

# 81
  • Мнения: 1 272
Регистрирах се, за да мога да гласувам за създаването на нов подфорум на 'петък, 04 февруари 2005, 22:41', после четях в същия подфорум, започнах да пиша през 07. 2005, когато научих че съм бременна.

# 82
  • Мнения: 4 423
09.2005  Peace
Не съм имала период само да чета..

# 83
  • Мнения: 4 068
Я кажете, регистрираните преди "Големия взрив" има ли разлика между форума през 2005 и 2006г. Тоест, то разлика има, кажете как я чувствате?
Mмм...отрицателно Confused
Много взеха да се размиват нещата...смесват се много...невротично взе да е прекалено, няма го уюта и спокойствието, семейните скандали от едно време... сега стане ли скандал - цели подфоруми се включват...

Споделям същото мнение.

# 84
# 85
  • Мнения: 6 039
регистривах се края на 2005, но започнах да чета и пиша през 2006

# 86
  • Мнения: 5 468
През юни 2004 г. започнах да демагогствам във форума Peace.
Яд ме е, че не си изкарах бременността тук... можеше да бъде далеч по-приятна и забавна. Оттатък, в дира, където я карах, изобщо не си правихме сбирки, срещи  и т.н. - скука... Confused. Августинките се скъсваха от срещи, събития, курсове за раждане и прочие, а ние - майската тема - нье и нье. Някои от августовските майки, останаха сърдечни приятелки, децата си родиха заедно и ги отглеждат заедно. Ние давахме рефреш през половин час, за да видим, че мнение по нашата тема няма Tired. Ееехххх... и по цяла нощ не мога да спя, няма пред кой да показвам, кооолко съм умна Joy. Ама Vache, колко пъти ми казва - "Ела във форума!", аз - "Не!!! Никъв форум не ми трябва" ooooh!......... будала... Веднъж ми даде тема към форума, някаква, не я помня вече, но каза, че била много интересна. Погледнах я отгоре, отгоре... и щото не обичам да чета нерегистрирана, се регистрирах. Четох, четох... пфу... непознато, чуждо, непознати никове - врътнах се обратно в дира. Ваче втори път ме атакува - "Виж тази тема", аз пак любезно я изчетох, но гък не казвам Naughty.
Обачееее... една нощ вися там в дира и обикалям сама като кондор из клуба, викам си - "Аааа... отивам в ония форум и точка!" Joy
Първо влязох в Бъдещи и настоящи майки. Попаднах на някакъв страшен скандал, в който тогавашната модераторка Боболента, се опитваше да омиротвори осите. Обаче никой не я слушаше и някакви пищови се размахваха, юмруци и люти закани hahaha. Опитах се да философствам някъде... Шани ме скастри (ей, Шанииии)... PetiaК ме утешаваше на ЛСSimple Smile).
И така се преселих тук newsm27. Оттук не мърдам вече Crossing Arms.

# 87
  • Мнения: 2 957
Регистрирах се началото на 2005-та но от 2006-та започнах да пиша по-активно:)

# 88
  • Мнения: 1 006
26 юли 2005, 23:29:39

Естествено...регистрирала съм се посред нощ и изобщо не се учудвам. Crazy

Регнах се и веднага опънах писмените чаршафи, без изобщо да чета каквото и да е.  ooooh! Беше ми супер, защото нямаше как да ме прекъснете. Сега също. Mr. Green

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 520
понеделник, 23 февруари 2004, 16:00

Брех, кога станаха три години.  Laughing
Я кажете, регистрираните преди "Големия взрив" има ли разлика между форума през 2005 и 2006г. Тоест, то разлика има, кажете как я чувствате?
Mмм...отрицателно Confused
Много взеха да се размиват нещата...смесват се много...невротично взе да е прекалено, няма го уюта и спокойствието, семейните скандали от едно време... сега стане ли скандал - цели подфоруми се включват...

Съгласна съм с Бу.

Общи условия

Активация на акаунт