УЖАС!ЩЯХ ДА УМРА В СОЛАРИУМА?!?!?!?!

  • 18 233
  • 148
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 179
Аз на хоризонтален не съм ходила, защото така затворена от всякъде знам, че няма да ми понесе. На вертикален ходих преди сватбата, но той не се затваряше, така че можеш да си влизаш и излизаш през цялото време. Лошо ми е ставало, когато преди мен са се изредили няколко души и след това в солариума е ужас sweating

# 136
  • София
  • Мнения: 981
Мацки да ви питам слагате ли си на косата нещо докато сте в солариума, аз преди си мятах блузата на косата

# 137
  • Мнения: 1 179
Обикновено си нося кърпа и си правя тюрбан на главата  Flutter

# 138
  • Мнения: 6 461
ДА ВИ РАЗКАЖА ЗА КОШМАРА ,КОЙТО ПРЕЖИВЯХ....
ДНЕС ЗА ПРЪВ ПЪТ В ЖИВОТА СИ СЕ ПРЕСТРАШИХ ДА ОТИДА НА СОЛАРИУМ.В ТОВА СТУДИО ИМАШЕ САМО ВЕРТИКАЛНИ И АЗ РЕШИХ ДА ОПИТАМ...................
Като гледам тези големи букви....явно кошмарът ти е бил абсолютен Mr. Green  (въпреки че темата е стара)

# 139
  • Мнения: 544
И аз като бях за първи път на солариум бях много стресната Embarassed - като почна да бучи, да духа-както и да е, но като почна да ми пари на кожата без малко да скоча и да излетя, но от срам не посмях Laughing (сега ми е смешно, но тогава...)

# 140
  • Мнения: 123
 И аз не мога да издържам в солариум, за пръв и последен път като отидох имах чувството че съм в микровълнова печка и органите ми се раздуват и раздуват...Затова и не ходя, понякога използвам крем за изкуствен тен.

# 141
  • Мнения: 2 108
Ходя от декевмри миналата година. Мислех ,че щке ми е гадно истресиращо,но всичко е ОК-харесва ми- тозина който ходя е вертикален. Искам и аз да питам за продукта преди соляриум. Споделете марки, цени и от къде могада купя освен от соларното студио? Този ,който ми дадоха е за овлажняване. Има ли защитни освен овлажняващи и кокви са? Колко струват?

# 142
  • София
  • Мнения: 981
Ходя от декевмри миналата година. Мислех ,че щке ми е гадно истресиращо,но всичко е ОК-харесва ми- тозина който ходя е вертикален. Искам и аз да питам за продукта преди соляриум. Споделете марки, цени и от къде могада купя освен от соларното студио? Този ,който ми дадоха е за овлажняване. Има ли защитни освен овлажняващи и кокви са? Колко струват?
Аз ползвам кофи експрес на солеа струва 22 лв и съм много доволна

# 143
  • Мнения: 1 179
Ходя от декевмри миналата година. Мислех ,че щке ми е гадно истресиращо,но всичко е ОК-харесва ми- тозина който ходя е вертикален. Искам и аз да питам за продукта преди соляриум. Споделете марки, цени и от къде могада купя освен от соларното студио? Този ,който ми дадоха е за овлажняване. Има ли защитни освен овлажняващи и кокви са? Колко струват?

Моят съвет е да не ползваш от тях, защото на практика не предпазват, а способстват за по бързо почерняване. По добре се намажи с обикновено плажно мляко, което все пак има някакъв UV филтър.

# 144
  • Мнения: 414
Аз ходя само на вертикални солариуми, от другите изпитвам ужас.... Много филми съм гледала  Joy
Иначе ми е много яко. Първият път когато влезнах, имах чувството, че излитам  hahaha Като започна да духа и като светнаха лампите направо с летящата чиния ме взеха Simple Smile Но ми е хубаво, особено когато е студено навън. Идеален начин за размразаване Simple Smile

# 145
  • Мнения: X
Дамм,в тази снежна зима така ми иде да се завра в някой солариум,та да си изкарам направо един зимен сън там.

# 146
  • Мнения: 278
аз си ходя на солариум от многооо отдавна-сигурно има 4,5 год. -супер ме кефи,чувствам се много добре,а и е хубаво да се ходи но да не се прекалява а аз доста често го правя-последният път доста ми се изсуши кожата и сега си правя почивка от около половин година Simple Smile))))

# 147
  • Мнения: 125
Посещавам го редовно и никога не съм изпитвала ужас,като се има в предвид че стоя по 20 мин. 1-2 пъти ми е ставало лошо от топлината,но се преживява Mr. Green

# 148
  • Мнения: 1 179
Аз малко ще се отклоня от темата (извинявам се на авторката предварително), но имам въпрос към тези от вас, които редовно ходят на солариум. За три ходения на мен и приятелката ми ни се появиха съвсем малки нещо като червени бенчици и то без да сме прекалявали. И при вас ли е така? Аз най-вече от това се уплаших и не смея вече да ходя.

Общи условия

Активация на акаунт