Нови придобивки в козметичната ви чантичка 2

  • 59 662
  • 1 038
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
 Монда ме подсети,че трябва да пусна нова тема.Ето линк към старата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=149033.0

# 1
  • Мнения: 14 489
пу съм първа, макар и скромна - масло за кожички на перфект. обиколих навсякъде за прословутото такова на манхатън и никъде го нямаше.

# 2
  • Мнения: 660
Аз шампоан на клоране,кажете този ФДТ на Живанши колко струва,някой знае ли?

# 3
  • Мнения: 2 936
в момента е на промоция в Ягодка - 19 долара!

# 4
  • Мнения: 287
аз сдобих нов глос на Ланком от любимите ми джуситюб Grinning
 ама самоподарих си го, да не ре4ете, че мъжа ми случайно... Joy

# 5
  • Мнения: 1 488
днес си купих крем пудра на максфактор

# 6
  • Мнения: 75
Подариха ми дългатрайното чарвило на максфактор-много е готино

# 7
  • варна
  • Мнения: 564
Подариха ми дългатрайното чарвило на максфактор-много е готино
аз моето си го купих още миналата година и не съм доволна.Непрекъснато трябва да си ги овлажнявам с балсама иначе стоят много сухи и неприятни.Иначе червилото издържа 8-10часа,но имаш чувството че си с намазал с мед  устните. #2gunfire #2gunfire

# 8
  • Мнения: 1 037
И аз да се похваля Laughing Заздравител за нокти на Импала,шампоан на Лореал/жълтия Elseve/ Crazy

# 9
  • Мнения: 2 575
Нищо особено, но все пак разни дреболийки:

1. Спирала на Lancome - Amplicilis - нямаше черна Hypnose  и май сбърках, по-добре да си бях взела старата на Dior - Maximeyes

2. Пудра на АртДеко - не е лоша

3. Ако парфюмите се броят - Premier Jour на Nina Rici

# 10
  • Мнения: 3 861
Скоро си купих нова спирала Maybelline  Volum express turbo boost, много съм  доволна, прави страхотни мигли и един гланц на Манхатън, много добър, дава само обем и блясък, без цвят, жесток

# 11
  • Мнения: 274
днес си купих крем пудра на максфактор
И  доволна    ли  си? Всъщност това    нещо     като   фон дьо  тен  ли е ?

# 12
  • Мнения: 5 317
Скромно-тоалетни трици на Адда.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 779
Отлепваща се маска на Фрийман с краставица и пъпеш, на Лаура Вандини едно кремче за тяло с невероятна унисекс(според мен поне) миризма и още една почистваща маска на Вивиан Грей със зелен чай.
За да не пускам нова тема, може ли тук да попитам, коя спирала 2000 калории според вас да си взема - тази с извитата четка или с правата? Някой ползвал ли е и водоустойчавата? Между трите не мога да се реша коя да си избера. Съвети?  newsm78

# 14
  • Мнения: 811
Спирала на Maybelline,Volum express,страхотна  Grinning и вървеше с подарък... не лош 4ерен молив за о4и  Wink.
И пак от същата марка ,фон дъо тена им dreem mat mousse.Но него си го ползвам винаги,просто ми е поредното буркан4е  Wink.

Общи условия

Активация на акаунт