Стара Загора 25 - Слънцето спряло сърдито пече, на Ekcnpec пак му се...

  • 12 465
  • 283
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 619
вие как сте, аз постя и вече ме боли корема ....
Не постя Mr. Green
Да кажеш после доволна ли си от среброто...

# 76
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Вчера мосю Ивелинос де Еспресио беше захранен успешно... Вижте го само как гълта... Половин час след това си осмуква езика... Явно му хареса... Wink

# 77
  • Мнения: 753
Добро Утро, днес ще е слънчевко, за Бирхалето?

за сребърната вода ще опитам и нея, положителни резултати има и за парадонтоза начална, и гастрити, така че ще пробваме в няколко направления, първоначално го вземам за Дани, че този коларгол е ад, а олинта е от 2 години по предписание и все си мисля разни работи като му го давам, лайката не помага при по задълбочени сополи, и затова търся алтернативи.

# 78
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Добро Утро, днес ще е слънчевко, за Бирхалето?
Готово  Mr. Green
Експри..как няма да се облизва детето..като го карате само на синкава и нехранителна кърма Twisted Evil

# 79
  • Мнения: 619
Уууу,тоз адаш много красив,бе!За първи път го виждам(освен на една снимчица,когато беше на 1-2 месеца...),много красив!

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Уууу,тоз адаш много красив,бе!За първи път го виждам(освен на една снимчица,когато беше на 1-2 месеца...),много красив!

И аз това щях да казвам. Красавец!
Да ви е жив и здрав и да нямате проблеми със захранването!

# 81
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
ей,пак изпаднахме от първата страница... newsm78
 честито захранване Експри -вчера оризова каша, утре пържоли Joy

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Викайте Пу-пу, че да не ми урочасате отрока... Mr. Green
Па че ни е красив, то това спор нЕма... На кого да се е метнал... Да не би майка му и баща му да не са красиви, а...? Mr. Green

К`ви пържоли, той с пръжките и сланината ша го почваме направо... На блажно... При тая нехранителна кърма... Mr. Green

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 18:41 от Ekcnpec

# 83
  • Мнения: 311
Здравейте всички.Само 2 пъти съм писала при вас,но сега имам голяма молба.Някой знае ли коя е най-близката ясла до Руския пазар?Джули ще тръгва на ясла след 2 месеца,записана е в 6-та,а сега ще се местим там и изобщо не съм осведомена.Благодаря ви много.

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Най-близката по моя информация е тази над ОМВ, ясла номер 9 "Роза".
Има и една, която е малко над блока на БКП-то, но лично аз ти препоръчвам първата. И двете ми деца са ходили там и съм много доволна от начина им на отглеждане.

# 85
Ивката вече чете. Достатъчно е добра, за да не и пука, че книгата е на обратно.

# 86
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Налегна ви тая пролетна умора през април и си лягате с кокошките... Дори и Хера и Хапката се не обаждат... Пустош, пустоооош...

Ивата може вече да води литературен кръжок тогава... Щом е така добра в четенето във всички посоки... Няма да има нужда да наемаме клоуни или други смешници, па камо ли ние самите да се правим на такива, за рождените дни на децата... Организираме им по едно литературно четене в зала Байер... А ний си гледаме кефа на биричка и трътки отдолу в Дистел... Ееееех, романтикаааа...

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Налегна ви тая пролетна умора през април и си лягате с кокошките... Дори и Хера и Хапката се не обаждат... Пустош, пустоооош...
..

Спя бре Mr. Green

# 88
  • Мнения: 311
Най-близката по моя информация е тази над ОМВ, ясла номер 9 "Роза".
Има и една, която е малко над блока на БКП-то, но лично аз ти препоръчвам първата. И двете ми деца са ходили там и съм много доволна от начина им на отглеждане.
Много ти благодаря,остава само да я намеря и питам за места.  bouquet

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Днес по обяд... Всички с маршова стъпка... Към Бирхалето... Леви-десни, леви-десни, ще вървим напред... Който ша отсъства... Утре да носи извинителна бележка... И да знаете... Извинителни бележки със странни триъгълни форми, на които пише цифрата 12 или 15 също минават... С телена мрежичка...

Общи условия

Активация на акаунт