Натриев Глутамат, Маргарин, Подсладители и други вредни съставки в храните - 2

  • 22 652
  • 306
  •   1
Отговори
# 75
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Кристиан, аз пържени (с олио) стафиди в живота си не съм виждала Shocked Да не би да е нещо, което има при вас, а тук не?
И аз това си помислих (и тайно се надявам да е така Crazy)
Christian   bouquet А елдата аз лично я обичам приговена като ашуре. Става и със сирене, мляко....Напоследък навсякъде замествам ориза с елда+ориз+булгур   chef

# 76
  • Мнения: 2 761
Christian,eлда на немски е Buchweizen:
http://www.alnatura.de/e15600.php?produktid=482&artikelgrupp … ;warengruppe=1009

В Бг няма ли продукти на Алнатура?Те се водят БИО-не 4е вси4ките стават,де.

Ина4е и мен бг масла ме удрят с миризма на гранясало.


# 77
  • Мнения: 3 810
Брей, много бързо пишете, но засега без резултат- все още няма списък с това какво да ядем!

Ще ви върна на сравнителния тест на кр. масло

Моето масло там липсва и има вероятност това с марка АРО да е Роса.
АРО е ......не знам какво е, но различни фирми произвеждат продукти, на които им лепват марка АРО.

# 78
  • Мнения: X
Брей, много бързо пишете, но засега без резултат- все още няма списък с това какво да ядем!

Ще ви върна на сравнителния тест на кр. масло

Моето масло там липсва и има вероятност това с марка АРО да е Роса.
АРО е ......не знам какво е, но различни фирми произвеждат продукти, на които им лепват марка АРО.
Аро е марка, собственост на Метро, както е с Мистър Пикс и Пикадили. Просто дават поръчка на някой производител да направи масло с такова "заглавие" Peace

# 79
  • Мнения: 667
Моето масло там липсва и има вероятност това с марка АРО да е Роса.

АРОто е варненско, на Хранининвест.
http://www.milker.bg/products.html#aro

# 80
  • Мнения: 3 810
гледахте ли днес Искрено и лично за мазнините?

Имаше една мацка- защитничка на естествената храна.

# 81
  • Мнения: 639
Вчера си купих краве масло "Верея" и много ми хареса.Прилича ми на истинско.Твърдо е,мирише си на масло,абе чак не е за вярване. Grinning Прилича на немско.

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 17:01 от Desita_

# 82
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Вчера си купих краве масло "Верея" и много ми хареса.Прилича ми на истинско.Твърдо е,мирише си на масло,абе чак не е за вярване. Grinning
И аз съм се чудила дали не е истинско  newsm78

# 83
  • Мнения: 2 631
СмиНсЧо много ще съм ти благодарна ако се огледаш   bouquet – тази марка има доста БИО серии
гледах, гледах ама..тц Cry, реших и да попитам, но милите служителки така ме изгледаха очудено Shocked, ще проверя и в Пикадили-център Peace

Как я ядете таzи елда?
сварявам я във вода, после със сирене и масло и малко кафява захар (за сутрешна закуска) или с банан/ябълка за следобедна Peace по съвет на Мецанка за мен си я правя със стафиди и орехи

# 84
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз елдата я варя и само с масло ядем .... дори захар не слагам

# 85
  • София
  • Мнения: 3 249
Запис

# 86
  • софия
  • Мнения: 756
и аз запис

# 87
  • Мнения: 2 761
Има едни солети на пловдивска фирма-пълнозърнести с трици и сусам.Те са с растителна мазнина(надявам се 4е не е маргарин).Който ги знае може да провери за пове4е инфо.Сре6тала съм ги във Варна в Бурлекс(на базар Левски) при здравословните храни,както и в София в "Пикадили" в един от МОЛ-овете.


Ето тук ми се сториха някои не6та интересни,но трябва много да се внимава с подсладителите напр.,както и с други не6та:
http://free.hit.bg/zdravelogia/Katalog.htm

Последна редакция: пт, 30 мар 2007, 22:44 от Omega

# 88
  • Мнения: 5 713
гледахте ли днес Искрено и лично за мазнините?

Имаше една мацка- защитничка на естествената храна.
Гледах, но го хванах по средата и недогледах. Не знам дали ще издържа до 4.20ч за повторението. А и вече усещам, че инфото ми идва в повече.  Confused

# 89
  • Мнения: 3 810
Преди време си взех панировка за кашкавал. Днес гледам- натриев глутамат Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт