На колко месечна възраст бебоците ви си държаха главата стабилно

  • 1 038
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 389
Okoло 3 месец започна да си държи главата стабилно без да има нужда да я прикрепям.

# 16
  • София
  • Мнения: 622
и ние така

# 17
  • Мнения: 475
На месец и половина Peace

# 18
# 19
  • Мнения: 1 986
  На около месец вече си държеше главата изправена,а на 2-беше стабилна Wink

# 20
  • Мнения: 5 401
На 3 месеца..   bouquet

# 21
  • Мнения: 1 243
Мен ми е чудно  newsm78 също така не е ли рано от легнало положение да се повдига и да иска да сяда  Rolling Eyes




# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мен ми е чудно  newsm78 също така не е ли рано от легнало положение да се повдига и да иска да сяда  Rolling Eyes






Не я слагай да седи .... да се повдига , незнам ...жилаво детенце имаш ... да е жива и здрава

# 23
  • Мнения: 5 362
Някъде към 3-я месец беше.

# 24
  • Мнения: 4 621
Доколкото си спомням на месец и нещо newsm78

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ами доста преди 3 месец (някъде към края на 1м.), но няма такава опция и затова маркирах 3 месец.  Rolling Eyes
За легнало в седнало не я оставяй да стои дълго (много е малка за да сяда, може да и се увреди гръбчето), остави я да се държи за пръстите ти и да се изправи до право и веднага след това пак я сложи да легне. Моя син това упражнение много го обичаше, докато му подадем пръсти и се вдигаше до право състояние и искаше да стои така.  Crazy

# 26
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
моята мацка към 2 месеца си държеше права главата, а упражнението за сядане ни е любимо и сега  Grinning baby_neutral

# 27
  • Мнения: 204
Според мен не е рано. Моето момиче от 3-та - 4-та седмица я държи стабилно. А по корем издържа и по 5 минутки без да се оплаче.  Peace

# 28
  • Мнения: 154
  Не е рано ,то си е до дете както се казва! Peace  Габи си държеше изправена главата още от 20 -я ден, а в шезлонга се повдигаше от 3-я месец  Hug . Започна да седи като стана на 4 (имам предвид съвсем сама) Според мен няма страшно  Peace

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
От 3-и я повдига и задържа за секунди.В 4-и вече я държеше гордо изправена  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт