на колко месеца започнахте със сокчетата?

  • 2 784
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 374
На 1 месец дадох сок за първи път. Първият ден дадох само 1 малка лъжичка сок, а физиономията на Бебка беше неповторима -  отвори широко очички и започна да търси още, определено вкусът на нещо по-различно от мляко й хареса доста! По въпроса със запека определено сокчето оказа положително влияние.

# 31
  • Мнения: 429
в средата на 5-я месец пробвах. И до днес не обича сокове.

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
На месец и половина  Mr. Green

# 33
  • Варна
  • Мнения: 70
Когато навърши 3 месеца.Никога е нямала колики(за разлика от сина ми).Педиатърката ми препоръча по 50 ml. на ден еднократно следобед към 16 часа.

# 34
  • Мнения: 62
Още не съм и давала сокове и не мисля да ги давам скоро!

# 35
  • Мнения: 6
Почнах да давам, когато стана на 3 месеца, но на третия ден не й понесе и ги спрях. Сега вече рядко давам.

И аз така - бебо пи две седмици сок от ябълка и круша, но после започна да плюе  Sad

# 36
  • Мнения: 258
Като навърши 1 месец,заради запек.Давах известно време и спрях,защото нямаше никакъв полезен ефект,а само се засилиха коликите.Сега като навърши 4 мес.мисля направо плодови пюрета да му дам,пак заради същия проблем.

# 37
  • Мнения: 5 103
Не съм започвала и не мисля да давам Peace!
Peace и аз.

# 38
  • Мнения: 4 621
Започнах да давам от 2 1/2 месеца сокче от ябълка. Сега пие всякакви сокове и не мисля, че и вредят Hug

# 39
  • Мнения: 985
Аз започнах преди седмица,но трудно се реших затова.Малката ми я мъчеше  Heart Eyesтакъв запек,много се бях уплашила.И тъй като педито ми каза да й давам вода от овес и да изчакам още 2 седмици за сокчетата този път реших да не я слушам и започнах със сок от ябълка.Засега добре й действа и ака всеки ден даже и по 2 пъти.Мисля, че постъпих правилно-Вие какво ще кажете? Thinking

# 40
  • Мнения: 258
Аз започнах преди седмица,но трудно се реших затова.Малката ми я мъчеше  Heart Eyesтакъв запек,много се бях уплашила.И тъй като педито ми каза да й давам вода от овес и да изчакам още 2 седмици за сокчетата този път реших да не я слушам и започнах със сок от ябълка.Засега добре й действа и ака всеки ден даже и по 2 пъти.Мисля, че постъпих правилно-Вие какво ще кажете? Thinking
Аз лично смятам,4е е по-добре сок отколкото овес, а още повече,че е помогнало на бебчо да започне да ака. Peace

# 41
  • Мнения: 326
като навърши три месеца

# 42
  • Мнения: 155
Лично аз съм решила като навърши три месеца да започна да давам сокчета.Само се чудя дали не е по-добре да купувам на хип или нестле,защото сега не е времето на плодовете и ме е страх от нещата с които са обработвани плодовете за да ни ги предложат сега на пазара.

# 43
  • Мнения: 865
изцеждам ябълка и морков за сега.колики не знам какво е!!!!

# 44
  • Мнения: 985
Лично аз съм решила като навърши три месеца да започна да давам сокчета.Само се чудя дали не е по-добре да купувам на хип или нестле,защото сега не е времето на плодовете и ме е страх от нещата с които са обработвани плодовете за да ни ги предложат сега на пазара.
По-добре си ги прави сама в началото.

Общи условия

Активация на акаунт