6 г.с. няма пулс!!!!

  • 5 195
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 219
Здравейте момичета Аз има сьщия проблем без пулс Последната ми менструация беше на 31.01  вечерта На 21 .03 бях според доктора на 6.г.с и 5 дни нямаше пулс само плодно сакче и ембрион Започна веднага да ме подготвя за аборт каза че бременноста трябва да се прекрати Направо откачих направих изследваниятая който ми дане но повече не се вьрнах при него отидох при друг и той каза че няма пулс и ми каза да изчакам още малко Не е нужно веднага да се прави аборт  В пониделник ще ходя и се надявам всичко да е наред

# 16
  • Мнения: 7 640
Не правете прибързани неща, какви подготовки за аборт Shocked
Не е ано за сърдечна дейност, но пък при някои жени се вижда и чак в 8г.с.
Решение за кюретаж трябва да се вземе след проследяване, а не след 2 прегледа, особено в този срок!

# 17
  • Мнения: 526
Днес следобед съм на преглед при д-р Джонгова в мед. център Лора и се надявам вече да е видимо по-ясно какво е положението.Записах си час при нея наслуки,сега виждам,че има доста мами,които са доволни от нея.Надявам се всичко да е наред.А ако не е...все ще се преживее някакси.Малко се притеснявам,ако се наложи кюртаж,че имам вече два.Както и да е,знаете,че в такива моменти човек се надява,ама онова гадно червейче на съмнението...
На всички момичета с каквито и да е проблеми пожелавам кураж,защото трябва да сме силни newsm10

# 18
  • Мнения: 1 209
Хей момичета успех...  Hug

armaleta, спокойствие и търпение, ще видиш сърчицето сигурна съм...

# 19
  • Мнения: 89
Здравейте момичета,имам здрав-пулсиращ,4 мм.ембрион!!!Падна ми камък, до сега се разхождах  и си проветрявах главата от емоциите през последните дни!!!Прегръщам ви и ви целувам.Благодаря за подкрепата.Другите ,които имат моите неволи горе главата,всичко ще е наред и при вас.Внимавайте при кой отивате и винаги проверявайте,ако му нямате доверие разбира се!Аз ще правя тигели Варна -София.Ако ми стане тежко оставам  в София само заради докторката ми ,на която вярвам!Никакви експерименти повече!!!

# 20
  • Мнения: 4 700
armaleta 4udesno e 4е има добри новини. Много се радвам и ти желая zялата ти бременност да проте4е нормално и да си има6 zдрави и пухкаво беб4е.
Прегръ6там те.

# 21
  • Мнения: 4 915
Чудесно!  Hug

# 22
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
браво ,браво браво Hug Hug HugПрекрасни новини мила...сега живот и здраве ти желаем едно здраво и пухкаво бебче Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
Много се радвам!!!Честито!!! Grinning Grinning Grinning

# 24
  • Мнения: 526
Аз също съм много радостна от прегледа си при д-р Джонгова.На снимката от УЗИ-то написа "един здрав ембрион с добра сърдечна дейност".Беше много голямо облекчение за мен.Мъжа ми се разтрепери като го потупа по рамото в коридора и му каза "Връщам ви я жива и здрава,с бебе!" На всички от форума пожелавам да получават само хубави новини newsm51
Мислете позитивно,а не като мен...глупости.
armaleta,страшно се радвам за теб!!!  bouquet

# 25
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Много се радвам на положителната новина. Само приятни емоции ти пожелавам и една сладко малко бебишоче!   bouquet

# 26
Страшно се радвам и за двете!!! Grinning Grinning Grinning

# 27
  • Мнения: 2 259
Браво !!! Hug
Много се радвам за теб!
Все пак бях права за Цветкова!А беше много добра,внимателна и точна в диагнозите.Какво и стана ,незнам?

# 28
  • Мнения: 547
Много се радвам за добрите новини и при двете ви.Дано от тук нататък всичко с бебчетата е наред и никога повече да не изживявате тези притеснения.Лека и безпроблемна бременност!

# 29
  • Мнения: 219
При мен нещата са трагични утре сьм на куртаж с кухо яйце! Вече няма никаква надежда.9 г.с без пулс и ембрион

Общи условия

Активация на акаунт