Помогнете да избера...

  • 1 380
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 5 362
Eucerin за проблемна кожа или Vichy Normaderm?
Колебая се между двата измиващи гела за лице newsm78
Ако някой има лични впечатления от тях-моля да сподели и препоръча.

# 1
  • Мнения: 1 771
Вземи мостра от аптеката и пробвай за да видиш твоята кожа как се чувства.
Въпреки препоръки, аз се съобразявам най вече с моята кожа, защото не всичко и понася добре.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 751
Преди съм ползвала цялата серия на Нормадерм и въобще не бях впечатлена, вкл и от гела.На Юсерин не знам как е, но според мен на АВен ще е най-добър  newsm78 . Наистина е най-хубаво да вземеш мостри и да прецениш.

# 3
  • Мнения: 4 473
С проблемна кожа съм и съм ползвала и трите марки (споменатата от illy Авен). Първо по препоръка на козметичка си взех Нормадерм - първият месец имаше добри резултати, след 3-тия - ефекта изчезна. След това минах през Авен, Юсерин, сега съм на Мерк. Нищо задоволително Sad. Продължавам да търся оптималното решение за себе си. ooooh!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 493
Ползвала съм и двата - но сега предпочитам БИОДЕРМА - серията - СЕБИУМ
Вземи си мостри - въпреки че трудно се намират Peace

# 5
  • Мнения: 811
от двата определено ВИШИ

# 6
  • Мнения: 4 473
Ползвала съм и двата - но сега предпочитам БИОДЕРМА - серията - СЕБИУМ
Вземи си мостри - въпреки че трудно се намират Peace

Сподели повече впечатления, ако може! Praynig

# 7
  • Мнения: 6 958
Чувала съм само хубави отзиви и за 2'та, но аз лично не съм ги ползвала  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 5 362
Ползвала съм и двата - но сега предпочитам БИОДЕРМА - серията - СЕБИУМ
Вземи си мостри - въпреки че трудно се намират Peace

Сподели повече впечатления, ако може! Praynig
Да,наистина няма мостри.Една приятелка ми подари к-та мостри на Vichy,но те свършиха за отрицателно време,и не можах да преценя как ми се отразяват.А Eucerin ми го похвалиха,та затова искам и вашето мнение.
dioni дай инфо за Биодерма,please! Wink

# 9
  • Мнения: 6 958
Медудругото сега забелязах аватара ти, страхотен е  Peace Поздравления  Peace А за кремчето на Виши попринцип са им по хубави нещата  bowuu

# 10
  • Мнения: X
Ползвала съм и двата. И сякаш съм по - доволна от Юсерин - трудно ми беше да свикна, но след около месец имаше ефект. При мен първо избиха нечистотии от порите (пъпчасах), а после тенът ми се избистри и пъпките се изчистиха. Най - доволна съм обаче от Авен Peace

# 11
  • Мнения: 4 770
Доколкото знам виши-то е много силен и пресушава, но както си решиш. Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 482
Какво съвпадение  Laughing и аз така се колебах между Vichy и Eucerin (между другото докато обикалях по аптеките наистина ми препоръчваха и Bioderm...та може и той да е хубав). По принцип исках да си взема Vichy, НООО понеже от един -два месеца насам нещо имали спор кой да им е вносителя за БГ и не зареждат... Cry така че не успях да си го намеря...и в крайна сметка си взех Eucerin. Прехвалиха ми го много и добре ,че и аз останах доволна..или поне засега. Наитина почиства много добре, не изсушава кожата прекалено, чувствам си лицето толкова чистичко.... Crazy А на Vichy- не съм го ползвала, но просто съм доволна от разни други техни неща и затова исках Нормадерм да си купя.
Между другото относно това , че след няколко месеца ползване вече нямал ефект..хм..не трябва ли да се сменя козметиката..или поне да се прави почивка от 1-2 месеца и да се ползва друг продукт.

# 13
  • Мнения: 2 047
  От тази серия на Виши съм много недоволна.

# 14
  • Мнения: 3 634
На мен в 1 аптека "на ухо" ми казаха, че на Виши рязко им е паднало качеството. Беше нещо свързано със съставките на продуктите....И аз се разколебах. Сега ползвам Авен. 

# 15
  • Мнения: 2 926
Ползвала съм и двата вида.По - доволна съм от Виши.

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Със сигурност бих ти препоръчала "Юсерин".Много сме доволни аз и сестра ми от него.Резултата идва някъде около 3-та седмица.

# 17
  • Мнения: 5 622
Аз може би няма да помогна много, но да кажа, че ползвам измиващата пяна(а на теб май ти трябва гел  newsm78) на Галеник. Издържа доста дълго(точно защото излиза на пяна) и съм много доволна. Не изсушава кожата и се чувствам много добре след това!

# 18
  • Мнения: 5 475
И аз съм доволна от ВИШИ ,но е много индивидуално,трябва да пробваш.

# 19
  • Мнения: 119
С две ръце съм за Eucerin. Някъде из форума бях описала впечатленията си и с риск да се повторя ще кажа, че го ползвам от 3 месеца и ми действа много добре. Кожата му е проблемна с всички екстри - черни точки, пъпки, омазняване...., но след измиване с гела става чистичка и мекичка, а и вече почти не ми излизат омразните пъпки (само веднъж в месеца  Embarassed ) А Vichy ми бе много агресивен и се излющих от него...Но все пак момичетата са прави - всичко е много индивидуално и затова е най-добре да пробваш с мострички  Hug

# 20
  • Мнения: 158
Юцерин...определено е по- добър от Виши..Или пробвай козметиката на СебаМед..също е много добра. Peace

# 21
  • Мнения: 113
Пробваи с Биодерм или Нутроджена .И от двете марки сам много доволна.

Общи условия

Активация на акаунт