Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Шумен

Здравейте момичета.Опитвам се да отслабна:
сутрин съм на 4 лъжици овесени ядки /накиснати в кисело мляко/+кафе+ябълка
на обяд - ябълка + кафе
вечер-салата от моркови с оцет+сирене

и имам чувството че ще се пръсна,като балон съм.Толкова ми е подут корема че повече няма накъде.Какво да правя,дайте съвет..ще съм Ви много благодарна newsm78

п.п Пих Еспумизан. като го пия добре,но до вечерта пак съм си същата балонка  Blush
Цитирай

Видин

колит ooooh!

и аз съм така,тук имаше тема,но не мога да я открия деже едни хап4ета бях си записала,ама незнам къде съм сложила бележката Embarassed

ако някой каже как се казваха ще е супер
Цитирай

София

Такова състояние се лекува сравнително лесно с акупунктура, а може би и с някои хранителни добавки.
Цитирай

в ябълковата градина

И аз имам същия проблем. Според мен е от овесените ядки и от зелето.
За мен си обяснявам, че ми се е раздразнил стомаха и по-добре ми се отразява топла храна.
Цитирай

Somewhere I Belong

Ами пийте Еспумизан де.
Цитирай

Сред звездите...

Газирано и уригване!
Цитирай

Такова състояние се лекува сравнително лесно с акупунктура, а може би и с някои хранителни добавки.

бре,бре....тази акупунктура..... newsm78 направо да се чуди човек!!!!!!!
тя всичко лекувала... Mr. Green то не бе дискова херния,дископатия.....сега пък и подут стомах!!!!! Rolling Eyes
Цитирай

Ами пробвай сутрин на гладно да изпиваш по една чаша  вода, но леко затоплена, а не гореща.    Naughty   Някои слагат във водата и/или мед и лимон. При мен като че ли това дава известен резултат и стомаха ми не се подува така, както преди. Успех!  thumbsup
Цитирай

По-добре да спреш тази диета,защото може да си докараш колит или гастрит.После много бързо ще си върнеш килограмите.По-добре ограничи хляба и сладкото за няколко месеца,избягвай и да вечеряш късно.
   Стомашните проблеми се задълбочават точно пролетно време.
Цитирай

Шумен

Благодаря Ви за отговорите...ще опитам с топлата вода сутрин и ще зарежа овесените ядки...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.