Мамо, готова си нали, през АПРИЛ да гушнеш бебчо ти?!

  • 13 310
  • 296
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 109
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ С РАДОСТ В КЪЩИ. ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ ЗА РОДИЛКИТЕ!!!

Аз днес си събрах багажчето, взех детето и подкарах колата към маминка. Аз по принцип съм от Харманли, но живеем в Стара Загора. Реших че Пловдив е на равно разстояние и от двата града, така че няма какво толкова да му мисля. Просто на тези празници обичам да съм сред близките си. Утре моят съпруг и той ще дойде / че е на работа милия / и в неделя ще тръгваме наобратно. Аз все си мисля че няма да изтрая до термин, но ако след пътуването в неделя / пътят не е от най -добрите - има доста дупки и колкото и да се стараеш да ги избягваш пак си те друса / няма признаци, значи ще си чакам 22. Grinning

# 46
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
ЧЕСТИТО НА ДНЕШНИТЕ МАМИ



# 47
  • Мнения: 105
karolina_ честито мила  bouquet, да ти е жива и здрава малката принцеса и много радости да ви носи.

# 48
  • Мнения: 436
karolina_, честито бебче! Да расте живо и здраво, за радост на мама и тати!

Ми така или иначе ме е ударила лигавнята ето няколко предложения за сега, а ако излезе нещо за после пак ще пиша :

Бебе във корема шава, път към изход си проправя
Колко вече в люлка гукат, колко на вратата чукат
Яйца велиденски се чупят, докато бебета се люпят Simple Smile

И една за майтап:
Татковци с яйца се чукат, нечии води се пукат  Laughing

brambar, страшни са! smile3501 smile3501 smile3501
Браво! Всичките заглавия са страхотни!

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 20:16 от bobche_78

# 49
  • Мнения: 29
Честито на новите мами.
Аз птеди малко заведох майами и малкия да се качът да патуват за Белогардчик че няма каде да сложим и неговото столче за кола. А на мен вечи много ми липсва.   

# 50
Честито Каролина!Да сте живи и здрави и много щастливи!

# 51
  • Мнения: 228
Честито, Каролина!

Варненските мами останахме съвсем малко: аз, Денисимо и Клер сме за края на месеца, затова разчитаме на Moto да ни представи в най - скоро време! Стискам палци!

catty m, и твоите признаци са съвсем  явни : ще се ражда скоро  Peace

# 52
  • Мнения: 221
Честито на Каролина!Много здраве и щастие за вас и малката принцеса!


Варненските мами останахме съвсем малко: аз, Денисимо и Клер сме за края на месеца, затова разчитаме на Moto да ни представи в най - скоро време! Стискам палци!
А мен защо ме забрави  Crossing Arms???От днес и аз преносвам и направо се чудя как цяла бременност му се молехме на малкото човече да се задържи , а  сега пък да излезе вече. newsm78Ама -Божа работа-когато реши момата,тогава ще ни изненада!!! Simple Smile

# 53
  • Мнения: 228
Ох, larsen, приеми моите извинения!!!!!
Ами така си е, от месец - два си на дневен ред и ето, че те забравих...  А мамите без грам подготвителни контракции родиха и забравиха...

# 54
  • Попово
  • Мнения: 687
  bouquet  bouquet  bouquetчестито на новите мамчета     bouquet  bouquet  bouquet
бързо възстановяване на мамите и много здраве на бебките

# 55
  • Мнения: 221
Ох, larsen, приеми моите извинения!!!!!
Ами така си е, от месец - два си на дневен ред и ето, че те забравих...  А мамите без грам подготвителни контракции родиха и забравиха...
Наистина забравиха момичетата,а  аз.............още чакам-зараждала съм от миналата събота,когато за първи път отидох по фалшива тревога в болницата.Всеки ден по малко ми пада прословутата тапа,боли ме,но търпимо,не като родилни контракции.Абе,скоро ще е ,ама кога-незнам.Ще се обадя!!!
По този повод да  питам-да се обаждам ли утре на лекарката ,при която ще раждам,трябва ли да ме преглежда заради преносването или не?

# 56
  • Мнения: 228
Ларсен, едва ли ще остане много очарована лекарката ти... като гледам как всички доктори са се разбързали да изродят що могат и след това да се покрият за празниците... Да се обадиш, когато се случи радостното събитие, нали? Имаш моя GSM.

# 57
  • Мнения: 366
karolina_, честито бебенце и прибиране у дома. Много щастие и радост и спокойни нощи ви пожелавам от сърце на цялото семейство Simple Smile

Днес добавих 8 бебенца в календара на бебешкият сайт - такъв рекорд не е имало дори и наполовина  -  истинско удоволствие Simple Smile

larsen, на мен ми искаха да ме преглеждат още в деня на термина, но аз отказах от страх от предизвикване и казах, че ще си ходя на тонове в районната поликлиника до седмица и ако не родя до тогава, ще мина да ме видят и в Шейново....... По-добре изчакай все пак празниците

Ще пробвам тази вечер да си легна рано, пък да видим ще успея ли да заспя.

Лека нощ на всички ви и утре сутрин на кафенце отново тук Simple Smile

Последна редакция: пт, 06 апр 2007, 22:36 от Style

# 58
  • БГ
  • Мнения: 735
karolina честито! bouquet  bouquet  bouquet

# 59
Здравейте,
на 2ри април доктора малко неочаквано се обади и каза Тери да я водим на другата сутрин в болницата и в 8:50 на 3ти роди сина ни Виктор 2.8кг 50см. Имахме малки проблеми с дишането, но постояхме три дни в кувьоз и всичко сега е наред и утре очаквамеда го преместят Simple Smile

Всеки ден (и нощ) съм в АГ-то и до колкото разбрах от лекарите и акушерките, snow anna и синът и Георги са добре.

Общи условия

Активация на акаунт