ПЛЕВЕН през април

  • 13 545
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 026

Анатоли ли беше с ножиците?

 Той, ама с машинка за подстригване и като го подкара като овца... Mr. Green Беше станал като Маугли в главата и 2 пъти ни питаха:"Момиченце е, нали?"  Crazy

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 239
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ!
ДА Е МНОГО ЗДРАВО И СЛЪНЧЕВО ДЕТЕНЦЕ!

Мамчета, да знаете случайно някой добър алерголог,който да преглежда през седмицата,че ми трябва за детенцето на една приятелка, но те ще идват в петък в Плевен,а знам,че д-р Шишенкова е в събота.

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Мамчета, да знаете случайно някой добър алерголог,който да преглежда през седмицата,че ми трябва за детенцето на една приятелка, но те ще идват в петък в Плевен,а знам,че д-р Шишенкова е в събота.
За съжаление не знам, преди и аз се бях запътила при Шишенкова, но така и не се наложи да я посетим. Иначе тя работи с предварително записване.

# 48
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен. Няколко дни не можах да чета и пиша. Сестра ми е тук с децата и мъжа си (живеят в Мюнхен). Братовчедка ми си дойде от Копенхаген с дъщеря си и мъжа си. И беше една подвижна лудница. Добре, че поне запознахме децата - с по два месеца разлика са, а почти не се познаваха. Събрахме всичките малки бандити и у нас беше като детска ясла.
Добре, че поне имах време да си боядисам яйцата. Дори си направих и празнични украси с яйца, по-точно с черупките им. "Източих ги", както едно време в училище ни учиха и ги украсих. Станаха много интересни. Ще пратя линк да видите.  http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=19025&AlbumId=90491

# 49
  • Мнения: 7
Здравейте и от мен
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ
Атракция добре ,че си ти за да качиш снимки на които сме и ние. Аз така и не съм намерила време да се науча как точно става. Снимките са супер.Много благодаря

 Момичета, трябва наистина да решим кога ще се събираме и ще носим дрешките в Дома. Аз трябва да се обадя на моята позната, но първо трябва да се разберем с вас. За мен е най удобно в сряда или четвъртък след 16 ч. Казвайте и вие кога ви е удобно и да действаме.

# 50
  • София
  • Мнения: 9 857
Аз както писах в сряда не мога-мъжа ми е наряд и не мога да донеса сама багажа с децата.Мога в четвъртък след 17ч.

# 51
  • Мнения: 5 026
На мен ми е по-удобно утре, защото Анатоли е свободен следобяд и ще докараме дрехите от Сторгозия. Иначе няма как да мъкна и количка и дрехи, и Божидар,който не иска да се вози, а само на ръце  Grinning Но май няма да е тази седмица  Thinking, защото много от мамите не са се вписвали от няколко дни. По-добре да го организираме за следващата,а?  Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 22 430
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ!
ДА Е МНОГО ЗДРАВО И СЛЪНЧЕВО ДЕТЕНЦЕ!

Мамчета, да знаете случайно някой добър алерголог,който да преглежда през седмицата,че ми трябва за детенцето на една приятелка, но те ще идват в петък в Плевен,а знам,че д-р Шишенкова е в събота.


Здравей, в клиниката по Имунология и Алергология има чудесни лекари, намира се в Първа клинична база, горе до стадиона. Въпросната клиника е на четвъртият етаж. Там всеки ден има дежурен лекар.

# 53
  • Мнения: 248
Честито на всички празнували, които сме пропуснали!
Разгледах всички снимки. Дечицата ни са прекрасни!
Ние бяхме при родителите ми в Шумен. Точно в неделя дъщеря ми ме извика, че видяла на гърба на Ники някаква пришка. Като го погледнах беше пъпка с мехурче. До два часа се появиха още няколко и така се оказахме с варицела. От тогава не спира да се обрива. Само по главичката вече има към 50 пъпки. Вече се моля да спрат да излизат, че мъника много се мъчи. Явно тази седмица ще пазим къщата.

# 54
  • Мнения: 262
Ей, ама хубавото си е хубаво. Не, че са наши, но са ни хубави децата. Но като гледам какви бебета са били само преди половин година...

За събирането на дрешките. Аз няма да мога да се включа. На предната акция дадох каквото имах, а сега няма да имам дрехи. Дадох на една майка за нейното бебе. А и някои съм си запазила за бебето.
Фурор искаше и тя да се включи, но ще се върне от Видин в края на седмицата.

# 55
  • Мнения: 7
Днес звънях на моята приятелка,чиято майка работи в Дома. Утре майка и не е на работа. Ако искате наистина да оставим за другата седмица. Гледам, че и Дикси не се е включвала, а нали тя предложи да закара дрешките.
Посетихте ли вече Експото. Мисля че всяка година става все по безинтересно.

# 56
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Честито на всички празнували, които сме пропуснали!
Разгледах всички снимки. Дечицата ни са прекрасни!
Ние бяхме при родителите ми в Шумен. Точно в неделя дъщеря ми ме извика, че видяла на гърба на Ники някаква пришка. Като го погледнах беше пъпка с мехурче. До два часа се появиха още няколко и така се оказахме с варицела. От тогава не спира да се обрива. Само по главичката вече има към 50 пъпки. Вече се моля да спрат да излизат, че мъника много се мъчи. Явно тази седмица ще пазим къщата.
Да ти кажа,че варицелата е най заразната шарка и дори при контакт 1-2 минути с хора(деца)които не са я карали могат да се заразят.

# 57
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Мериан дано детен;е бързо се оправи.

Ех как се развали времето. Днес отново мислихме да прескочим за един мач набързо в Кайлъка. И Вики не може да изведа, а тя милата си разкарва обувките за навън.

И ние вчера посетихме Експото. Не всички са се разположили, макар че беше първия ден от изложението. Взех си две блузки и няколко тениски за Вики. Иначе скука. Аз мисля да посетя пролетния панаир в Пловдив. Там пада голямо обикаляне - и един ден не стига за да се огледа всичко.

Мирама, мисля че до стадиона е Втора клинична база. Първа не е ли в Болницата newsm78

# 58
  • Мнения: 22 430
Е да, втора е, извинявам се за объркването.))))

# 59
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте и от мен.Днес май времето няма да е за разходки.Марио от една седмица е с хрема и май ще имаме ново зъбче.Капя му Виброцил,но ефект почти никакъв не виждам.Miriel да те питам има ли хубави детски дрешки на Експото?

Общи условия

Активация на акаунт