Добре Дошли в Слън4евата седми4на от 9.04 до 15.04

  • 3 296
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 110
Мимка 4естито и тук  bouquet

Успех на теста.

И аз утре съм на 4аст от изпит - по говорене, при което ще стане една.... думата с наи-много представки в БГ език - из-по-на-срахме се  Laughing. Тая 4ас хи4 не ми е сила, с писането уж съм по-добре. Ама и теста по говорене е много скапан - всъщност не говори6 с хора ами с касетовон, като телефонен секретар от биип до биип трябва да отговори6 на въпроса на касетката newsm78 Аз такова 4удо за сефте виждам тук.
Уфффф наоплаках се Embarassed

# 61
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Пепи, 4естито ти бебенце, да ти е живо и здраво, а ти бързо да се възстановяваш    bouquet

Мимка, 4естит рожден ден!
Нека твоите желания бъдат мои пожелания
   bouquet

Дунда, 4естит ти рожденник и нека само да те радва   bouquet

Калида, рано е още, сезона го откриват след месец. Целувки за вас с Дана  Hug

# 62
  • Мнения: 7 914
Момичета,
 как сте в този късен час?
 Аз чакам мъжо всеки един момент да се прибере от "работна" вечеря  Mr. Green

Dessinka
 нищо не казваш как върви задявката на работа? newsm78

PetyaL
а как върви зубренето...аз така съм се отвеяла че дори и живота да ми зависи от учене имам чувството че нищо няма да запомня... Rolling Eyes

Бебинщайн

 как е временцето при вас- показва ли се Слънчо вече? Hug

Bec
 аа не Naughty изненади с пишока няма да има.. вече три пъти го видяхме на екрана.. все по-голям и по-голям Crazy Mr. Green

Tali Dan

ааа това с нета гадно.. другото само още малко време трябва и да речем няколко чифта ръчички и ще стане Hug Hug Hug с една дума търпениеееееееее Hug Hug Hug

Giorgia
 а не се ли оплакахте? newsm78 в смисъл все пак поне да сте направили нещо... Thinking

mimkata
 страхотна почерпка Hug Hug Hug
а за РД-то и невървенето и на мен ми е така няколко дни преди и след РДата  Rolling Eyes Rolling Eyes
как мина теста? Peace

kita99
 хаха няма такава опасност...въобще дажееее Crazy

kariluis
 акто каза за теста аз NT2 два пъти го правих... понеже  се оказа че са ми изтрили касетката по някакъв начин Mr. Green Mr. Green Mr. Green иначе си е гадно....с бип-кането... веднъж да загубиш концентрация и  се прецакваш жестоко Rolling Eyes
ама ти стискам много палци от сърце Hug Hug Hug


Mama Strumpf

 кажи как сте вие с малкия сладуранин? Hug



# 63
  • Мнения: 2 195
Тест ( тутс ) нямаше , последната подигравка с мен този ден  Rolling Eyes  Изкарах първата половина на урока и след паузата си тръгнах , ами писна ми най-накрая ... то бива , бива , ама цял ден - на нищо не прилича  #Cussing out

Искам да честитя на Пепе за новото бебоче и скоро да драсне един ред , как са се развили събитията покрай появата му   bouquet   Hug   Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 2 195
Ах , да ... понеже си търсех темата за РД-то ( и не я намерих ) , помислих че съм си пийнала повече , ама след консулт се оказа , че не съм ...
искам да благодаря искрено на тези , които се сетиха за мен и да ви кажа , че много ме разчувствахте ! Много ви обичам ! Ей , сачми , вие ми давате сили !


Да си призная , сигурна бях , че тема ще пусне или Звездичка , или Калида  . И на двете -   Hug  Hug  Hug  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes   bouquet   bouquet   bouquet  И нали си знаете , че ви обичкам !

# 65
  • Мнения: 5 475
Буонджорно!  Hug

 Пак на мен честта да предлагам закуската.  Wink

 

 Звезди,телекома ли имаш предвид,за оплаването?  Rolling Eyes Какво да и кажа,потрошихме им телефоните всеки ден...нищо,накрая ни опростиха едномесечен абонамент и това беше.  Twisted Evil
 
  Миме,при пускане на нови теми ,Калида и момичетата от другата страна на Атлантика са облагодетелствани,поради часовата разлика. Wink И мен понякога ме е гонил мерак да пусна тема за рождения ден на някой,но в повечето случаи все ме изпреварват  Wink Hug

  Хубав ,петък ,13 ти на всички   bouquet


Последна редакция: пт, 13 апр 2007, 08:52 от Giorgia

# 66
  • Мнения: 3 388
Добро утро и от мен!

Хапвам си от закуската, предложена от Гери, с голямо удоволствие  Peace

Хубав петък на всички   bouquet

# 67
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Хелоу и от мене, бандааа Hug Hug Hug Hug Hug  love001
Днеска е петък 13-ти  и се надявам да няма инциденти  Crazy Crazy Crazy Joy Но още нищо не се знае...
Гери, както винаги страхотна закуска е спретнала....взимам си от всичко а на Гери едно голямо smile3501 smile3501 smile3501  love001
Звездинка, дарлинг, ами задявката върви само с единия момък, щото той по-често минава покрай мене...другия дето си го харесах нещо ми се губи в последне дни... Thinking Thinking Thinking newsm78 newsm78 Май са го пратили на някаква работа извън офиса, знам ли.... Thinking Thinking newsm12
Мимката, как си след РД-то?как изкара празника? Hug
Хайде, тука съм... Peace Hug
Хубав ден на всички и внимавайте с черните котки Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 68
  • Мнения: 7 914
mimkata
ми на изпревариха ме с темата Hug Hug Hug...ама нали знаеш че и аз много си те Heart Eyes Hug Hug - чакай че олигавихме темата Crazy Party Hug

Giorgia
да за телекома....ама по нещо са опростили  Hug Hug което е повече от нищо  Hug

sonita
 как си?  bouquet

Dessinka
 да знаеш, че съм му изпратила мисловна енергия да се завърти около офиса Whistling Crazy Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 7 914
ИииииииииИИИии забравих да ви кажа ДОБРО УТРО и да не ви влияе петък 13-ти Peace Hug

# 70
  • Мнения: 3 388
Zwezdi, добре съм, вчера нещо ми беше зле, но днес съм ок  Peace Доста честичко взе да ми се вие свят, да видим док какво ще каже- хомоглобина ли какво ще да е...
Пийвам кафе с мляко сега и преди малко закусих с 2 кивита  Crazy
Ти как си? Кка са последните дни? Тежи ли тумбата?

# 71
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Звездинка, е как да не те разцелува човек Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Сонче, какво ти е било бе, душа...Що така, да не си се преуморила Thinking Thinking Я малко почивка Naughty Naughty Naughty Hug

# 72
  • Мнения: 3 388
Нещо взе да ми се гади от време на време  Confused  Растяло му коса на бебето, та затова, според свеки  Mr. Green

# 73
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро и от мен!
Веднага си хапвам от закуската, благодаря, Джорджия!   bouquet

Мимка, надявам се, че от вчера сакатлъците са били за днешния петък, 13 Crazy

Карилиус, как мина изпита при теб?

Звезди, тези работи с все по-големия... нещо  Crazy, сигурен ли е доФтУра, че точно него гледа? Laughing

Сонита, може и да е понижаване на кръвното, от това да ти се вие свят. newsm78 А днес как се чувстваш? Сега прочетох и това за косата  hahaha

# 74
  • Мнения: 7 914
sonita
ако ти се вие свят, независимо дали си седнала, права, яла или гладна.. може и да е хемоглобина...иначе си е кръвно Peace
а за косата що си мисля че расте в по-последните месеци  Peace
знаеш ли сайта : http://www.justmommies.com/ -->  PREGNANCY CALENDAR -->Enter your due date: - и ще си имаш календар за всеки ден   Hug Hug Hug


Dessinka

обичам да помагам с каквото мога Hug Hug

Bec

 Joy ако не ме беше срам щях да ви покажа снимка...ама айде да не влизаме в подробности Whistling

Общи условия

Активация на акаунт