Желаете ли възмездие?

  • 2 834
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 68
Кълна само на думи, т.е. нищо не влагам, просто след едно "Да пукнеш дано" се чувствам отмъстена, но определено не пожелавам на въпросния човечец да пуква..   Wink
Възмездие желая по принцип мн. рядко, а и бързо ми минава.  Дори и да съм си мислила, че ще изпитам доволство, ако причинителят на нещастието ми пострада, по-късно ми е безразлично и не следя дали му се е върнало.
Не отмъщавам, не си обременявам психиката с такива негативни емоции. Ако мога - прощавам, ако ли не- забравям.

# 16
  • Мнения: 6 992
И аз като Лиска, макар само един Марс в Скорпион да имам. Не кълна, не крещя.. Бавно обаче отмъщавам. Може след 5 години да е, но си го връщам по някакъв начин. Много помня.

# 17
  • Мнения: 4 585
Много бързо ми минава. Страшното е докато мине.
Мама ме чу веднъж като кълна и ми забрани.
Обаче и наум вършат същата работа.
Нещо става. Не знам какво, но става.
Хората, които са ми причиншили много лошо, не са прокопсали.
Има черна котка, бял котарак. Има черна кокошка.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ей богу, въздържам се.
Но големи тарикати се опитват да лъжат и то зверски, та и няма как да не им пусна по 1-2 проклинения  #2gunfire
Пък майчина клетва стига, както не веднъж и дваж е ставало ясно.

# 19
  • MUC
  • Мнения: 297
Не проклинам. Но знам, че всичко се връща. Може би и това ме успокоява и успявам донякъде да преодолея негативните чувства към съответния човек. Просто той престава да съществува за мене. Гледам да се отърся по-бързо от преживяното. Съответно го правя, като се оплача на някой близък човек, излея си възмущението и по този начин си прочиствам съзнанието.  Simple Smile

Като цяло съзнателно се опитвам да не се тормозя с негативни емоции и реакции, макар че невинаги успявам.

Ако става въпрос да си търся правата за нещо обаче, тогава не се отказвам лесно. Просто се опитвам да не действам под влияние на емоциите, защото тогава крайният резултат не е в моя полза.

# 20
  • Мнения: 183
не кълна,но не забравям бавно и славно си отмъшавам къде Whistling

# 21
  • Мнения: 764
Аз съм скорпион все пак.
Не кълна, но отмъщавам.

Не знам, дали това е клетва,
но на плика на едно писмо
бях написала, че ако бъде
отворено от лице, различно
от получателя, то на това лице
ще му изсъхнат ръцете. Беше ми
писнало семейството ми да не
получава писмата ми. Това пристигна.
Най-добрата ми приятелка е скорпион,май наистина си приличате от тази зодия хората ,и наистина ,ако си отмъщавате съм сигурна,че го правите интелигентно!

# 22
  • Мнения: 1 416
И аз съм с Марс в Скорпион, ама не съм отмъстителна. Веднъж в живота си само съм фантазирала как си връщам някому. Ама не преминах към действия.
Вярвам, че възмездие има...

# 23
  • Мнения: 1 113
Не кълна, но ще излъжа, ако кажа, че не искам възмездие. Ако не бях толкова страхлива, дори бих го раздала, до такава степен ми се е насъбрало ...

# 24
  • Мнения: 920
А вярвате ли в силата на клетвите?

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Веднъж съм проклинала - човекът, който ми уби кучето. Надявам се, че има възмездие за душевно уродливите.

# 26
  • Мнения: 764
      Да ви кажа честно,скоро стигнах за пръв път до състояние да пожелая на някого да му се върне нещо и сега се чувствам много зле,сякаш аз съм сторила гадост.За това и пуснах тази тема.Интересното е обаче,че на моменти се чувствам зле,а на моменти не съжалявам.Казвам си-защо трябва да съжалявам някого,след като не съм получила съжаление.Много ми е гадно.... Sick

# 27
  • София
  • Мнения: 786
За проклинане не съм, май  newsm78
Обаче съм злопаметна и отмъстителна, ведъж даже бях замислила доста гаден план за омъщение на един човек, който ми беше посегнал. Плана се провали защото този го вкараха в затвора. надявам се там да са му се случили разни неща  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 764
Не кълна, но ще излъжа, ако кажа, че не искам възмездие. Ако не бях толкова страхлива, дори бих го раздала, до такава степен ми се е насъбрало ...
И аз съм стигнала до това състояние и ме обзема страх от самата себе си.Страх ме е,че не ми минава нещо.

# 29
  • Мнения: 793
Не кълна, смятам че всичко в този живот се връща, било за добро или за лошо Confused  и си мисля че това което си пожелал на друг, в някакъв момент ще ти се върне  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт