"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 12

  • 37 513
  • 838
  •   1
Отговори
# 75
  • sofia
  • Мнения: 7 477
моля ви,следете Горнооряховската тема.......За дома в Балван ми е думата Confused

# 76
  • Мнения: 2 584
Иве Петя искаше лятна количка за Раличка, ако може Нези да я пита дали иска още

# 77
  • Мнения: 430
Иве Петя искаше лятна количка за Раличка, ако може Нези да я пита дали иска още

Руми, след малко отивам натам и ще я попитам лично  Hug

# 78
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Има и една лятна количка при мен,трябва само малко да се ремонтира.На изчакване стои и една количка за близнаци - мама Зайка я дава,от Видин - дали няма да потрябва на някои от многодетните семейства - Петя например newsm78

Или пък си мислих Алекс и Мишел от Люлин да се возят заедно,а newsm78

А къде се затри Ивет бе хора Thinking

# 79
  • sofia
  • Мнения: 7 477

А къде се затри Ивет бе хора Thinking
[/quote]

ми newsm78 ,незнам.......много рядко се обажда и пише.Лошото е,4е нямаме инфо за Деси и другите Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 2 502
една количка -лятна за във Видин  Praynig ,за самотната ни майка-ученичка  /почти  дете / с бебе на 11 м.  Peace

# 81
  • Мнения: 3 248
една количка -лятна за във Видин  Praynig ,за самотната ни майка-ученичка  /почти  дете / с бебе на 11 м.  Peace

Хем ученичка, хем с бебе на почти годинка. #Crazy #Crazy #Crazy На колко е, ако не е тайна?! newsm78

# 82
  • София
  • Мнения: 6 743
Давам лятната количка на Видин - първо те я поискаха  Peace
А другите неща?  Thinking

# 83
  • Мнения: 4 195
Иве на мен ми трябва бебшко за момченце, проходилка и тн, на 6 месеца е сега, даЖЕ утре след бач мога да дойда да го взема ако става, а newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 6 743
Иве на мен ми трябва бебшко за момченце, проходилка и тн, на 6 месеца е сега, даЖЕ утре след бач мога да дойда да го взема ако става, а newsm78
Става - ставаааа  Hug  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 863
Момичета, имате поздрави от малчуганите от ДОВДЛРГ Ив.Рилски Heart Eyes
Днес с Нези, Петя, Дани и малката бебка Нина им занесохме плодове ,много лакомства, нови чорапки, играчки, дрешки и други неща.
Децата бяха на двора ,като ни видяха наскачаха по оградата и едвам ни изчакаха да влезем.
Посрещнаха ни с голяма радост, падна голямо гушкане. Най-много ги впечатли малката им гостенка бебка, която геройски издържа на буйните им прегръдки  и закачки Laughing
Имат нови люлки, на които за съжаление не им дават да се люлеят, защото онзи ден станал инцидент с едно от дечицата .Сега служат само за украса Twisted Evil
И не мога да си обясня, защо  трябва да стрижат децата като затворници и да ги обезличават ooooh! Close
На тръгване сладурите си поръчаха да им занесем следващият път слънчеви очила  Sunglasses

Радвам се,че бяхме днес заедно момичета!!!  bouquet

Това е от мен...

# 86
  • sofia
  • Мнения: 7 477
има две настанени деца от домове с които работим в две софииски болници за оперции.Ако се налагат дежурства ще казвам Rolling EyesЗа сега вси4ко е ок Hug

# 87
  • Мнения: 908
Абе защо не пишете като ще ходите някъде  newsm78 Или аз не довиждам?  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 3 248
Не довиждаш! Peace

# 89
  • София
  • Мнения: 6 743
Явно и аз недовиждам  Crossing Arms Nerd

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт