страхуват ли се мъжете от обвързване?

  • 2 005
  • 29
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 17
аз живея ве4е 10години с мъж,имаме и дете,но и до днес,тои не пожела да се ожени за мен Thinking

# 1
  • Мнения: 183
ами ,че той скъпа вече се обвързал щом живеете от толкова време заедно ,а и детенце имате newsm78,а подписа с нищо в повече не би ги обвързал ако някой ден не дай Боже реши да си тръгне,така че не се терзай напразно  bouquet

# 2
а ти пожела ли ?
и той знае ли ?
 newsm78

# 3
  • Мнения: 6 029
страхуват се точно толкова, колкото и жените.

# 4
  • Мнения: 17
всяка година му искам ръката,но той се запъва като магаре на мост Laughing

# 5
ок, де...все нещо ти казва, нали ?
не ти казва просто "не" ...

# 6
  • София
  • Мнения: 392
всяка година му искам ръката,но той се запъва като магаре на мост Laughing
Покажи му морковче или действай с пръчката - все ще се отмести  Naughty

И може би не ти трябва да искаш, а да направиш така, че той да поиска ... тези неща Вие ги умеете до съвършенство  Sunglasses

Малко грубичко може да прозвучи, но какъв му е бонуса ако се ожените ?

# 7
  • Мнения: 17
бонуса сам аз-бедна,но красива,умна,добра,работна,......и ужасно скромна женица Grinning Grinning Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 392
бонуса сам аз-бедна,но красива,умна,добра,работна,......и ужасно скромна женица Grinning Grinning Grinning
Този бонус си го има и сега. Питам за друг - все трябва да има нещо, което да го мотивира за тази важна стъпка!

# 9
  • Мнения: 87
бонуса сам аз-бедна,но красива,умна,добра,работна,......и ужасно скромна женица Grinning Grinning Grinning
ето ти отговора на въпроса , защо не ще да се жени! Laughing
Преди време бях пуснал една тема  "магазинът за мъже"...таааа там накрая ясно е описано от какво се нуждае един мъж...не е важно да си красива , а да имаш пари и да правиш секс - какво друго му е нужно на човек?! Ако искам красива жена - ше си купя списание - там всички са хубави... Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 392
Подкови заека да го пита по няколко пъти на ден защо не е женен  Peace
или го одрежи го в леглото, докато официално не те вземе - може и да склони  Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 392
бонуса сам аз-бедна,но красива,умна,добра,работна,......и ужасно скромна женица Grinning Grinning Grinning
ето ти отговора на въпроса , защо не ще да се жени! Laughing
Преди време бях пуснал една тема  "магазинът за мъже"...таааа там накрая ясно е описано от какво се нуждае един мъж...не е важно да си красива , а да имаш пари и да правиш секс - какво друго му е нужно на човек?! Ако искам красива жена - ше си купя списание - там всички са хубави... Wink
Мисля, че много други неща са му нужни - парите са до време. Секса изкарва може би повече ...

# 12
  • Мнения: 87
Подкови заека да го пита по няколко пъти на ден защо не е женен  Peace
или го одрежи го в леглото, докато официално не те вземе - може и да склони  Thinking
Ако е пич...- на чекии ше я кара и пак нема а се върже на тез шитни с брака... Wink

# 13
  • Мнения: 17
сексът в къщата на big brother е мираж Grinning

# 14
  • Мнения: 87
к'ва къща ма булка?! Shocked Ти дън се бъркаш с филмите нещо , а?! Laughing

# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Явно не, какво по-обвързващо от детето?  newsm78
Ние живеем така повече от 10 год., а децата ни са две Wink Нямам никакво желание да се подписваме. И колкото повече роднини и приятели ни натискат за брак, аз толкова повече се опъвам (явно и на мъжа ми така му действа). Има някаква психологичска бариера тук Rolling Eyes

сексът в къщата на big brother е мираж Grinning
Ъ? Shocked

# 16
  • Мнения: 87
Явно не, какво по-обвързващо от детето?  newsm78
Ние живеем така повече от 10 год., а децата ни са две Wink Нямам никакво желание да се подписваме. И колкото повече роднини и приятели ни натискат за брак, аз толкова повече се опъвам (явно и на мъжа ми така му действа). Има някаква психологичска бариера тук Rolling Eyes
...ако беше от Варна - моех да предположа , че си моята другарка...ама Симеоново даже не го знам къде е (шейм он ми)  Embarassed
...и ний сме така - повече от 10 години вече...и имаме също 2 деца!

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Софиянка съм. А моят другар в живота е от Сименово (село до София). От известно време го врънкам да се преместим във Варна, но не поддава Tired

makrina, виждаш ли- и по-зле от вас има Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 8 348
а защо ви е да се бракувате
само излишни пари
правиш купон и го обявяваш за сватбен
хем подаръци ще получиш, хем ще спестиш някой лев за роклята

# 19
  • Мнения: 87
Софиянка съм. А моят другар в живота е от Сименово (село до София). От известно време го врънкам да се преместим във Варна, но не поддава Tired
...ами продължавай да го врънкаш... Simple Smile тука е нон стоп фиеста... Simple Smile
Варна , морето...и голите жени   Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 392
Софиянка съм. А моят другар в живота е от Сименово (село до София). От известно време го врънкам да се преместим във Варна, но не поддава Tired
...ами продължавай да го врънкаш... Simple Smile тука е нон стоп фиеста... Simple Smile
Варна , морето...и голите жени   Laughing
... май само за последното си мечатеш  Flutter

# 21
  • Мнения: 17
тонколона басова-много ми е забавно да ти чета отговорите,караш ме да се смея,имам предвид,че ми става весело Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 3 838
Не харесвам мъже, които се страхуват от обвързване, ама за жалост все на такива попадам.

# 23
  • Мнения: 87
...ами продължавай да го врънкаш... Simple Smile тука е нон стоп фиеста... Simple Smile
Варна , морето...и голите жени   Laughing
... май само за последното си мечатеш  Flutter
...ми не е вярно , ама и да беше - пак нямаше да е лошо! Ако човек не мечтаеше - сега нямаше да можеш да ми пишеш тия изблици... Wink демек , като си помечтая още маааааааалко и след време всичките накуп ше ми се мятат на вратът...  Laughing

# 24
  • Мнения: 47
Ние  сме  заедно  от  6г   имаме  дете,но  без  брак.Живеем  си   много  добре  и  без  подписи.Един  подпис  в  гражданското  нищо  не  значи,ако  си  щастлив  и се  чувстваш  добре  защо  ти  е  брак.Не  робувай  на  морални  принципи,а  живей  така  както  искаш и  без  това  това  сме  гости  на  този  свят. Flowers Rose

# 25
  • София
  • Мнения: 1 732
бонуса сам аз-бедна,но красива,умна,добра,работна,......и ужасно скромна женица Grinning Grinning Grinning
ето ти отговора на въпроса , защо не ще да се жени! Laughing
Преди време бях пуснал една тема  "магазинът за мъже"...таааа там накрая ясно е описано от какво се нуждае един мъж...не е важно да си красива , а да имаш пари и да правиш секс - какво друго му е нужно на човек?! Ако искам красива жена - ше си купя списание - там всички са хубави... Wink

Евала, е те това е унисекс валидно изказване!

Ако искам красавци,  ще си гледам плакатите  на Джереми Айрънс и Рейф Файнс.
А аз просто искам богат мъж, който да прави секс и да има и с какво да го прави добре!
Толкоз ли е много?  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 2 759
                  Мен пък все ми е било чудно каква се води жената на мъжа в такива отношения (без брак). Само една двойка познавам, и мацката все поруменява и се извинявава, че не му е съпруга, а са само гаджета. Гаджета, с две деца  newsm78.

# 27
Лично моето мнение е че всичко опира до човека ... мен лично не ме е страх от обвързване даже напротив Simple Smile ... Но всеки има парво да направи избора си ... които може би вече е направен ... просто трябва да си го признае Simple Smile

# 28
  • Мнения: 640
Все ми се струва, че не си си дефинирала понятието обвързване. Ако ти е зор за брака, сменяй мъжа с мераклия за подпис и си готова. Мога да кажа, че при нас с мъжа ми беше обратното - той се натискаше за брак, а аз се дърпах.

# 29
  • Мнения: 2 084
И аз много се страхувах . Все питах какво ще правим след това. А то все същото. От страхове и притеснения щях да падна на два пъти докато се подпиша. От цялата работа със сватбата само роклята и купищата цветя ми харесаха. А подаръците - все някакви домакински. Никой не се беше сетил за нещо "женско" за подарък. Според мен нищо не си изпуснала - освен роклята. Тенджери, тигани и ремонти нямаш ли си? Мъжа си е същия по принцип - само "коремяса". Далаверата е, че вече може и да не се сресвам - ама ще плаша децата и комшиите.

Общи условия

Активация на акаунт