Стара Загора 26 - Пролет пукна...ние още не

  • 20 608
  • 286
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Иве, ще оздравее скоро. Ники кашляше чак се давеше намазах я спулмекс бебе и до вечерта спря да се дави,  а кашлицата спря за три дни. Ние такъв жесток грип изкарахме, аз, мъжът ми, свекървата и кумата. Тъкмо отшуми кашлицата и си викаме утре ще сме съвсем добре и почва наново с пълна сила, Ники най - бързо се оправи.
Аз си викам няма кой да пише днес, нали се изнесоха на китайски, пък то имало.
Мъжът ми запива някъде, кой го знае кога ще се прибере, аз наглеждам малката, дето хабер си няма да заспива и тича из къщата.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Добро утро!
Танче трябваше да дойдеш снощи. Тъкмо Никола щеше да си има компания и нямаше да му се приспи толкова рано.

А днес сме се разбрали за едно кафе с деца на детския кът на езерото след 9:00. Желаещите да заповядат. Краси, не се ослушвай, съвсем до вас сме, нямаш оправдание!

# 32
И Злати ще тръгва след малко.

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Аз имам уговорка вече, а и преди  малко станахме.
В понеделник ще се видим на кафе, дано да е хубаво времето, че направо откачих вкъщи.

# 34
Ще те чакаме, Танче!
Промяна в плана! Срещата се мести в Сити.

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Логично... На езерото още няма детски кът...
Ама що се навирате в т`ва Сити... И ний ще излизаме на разходка, ама предпочитаме навън да сме...

# 36
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Да покажа и аз малко снимки от миналата седмица...



























# 37
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
А  пък аз като не чета отидох на Езерото   Laughing

# 38
  • Мнения: 6 243
Sega stavam... kirilicata ya nyama... oh, koi me karashe da stoya do sutrinta...

# 39
  • Мнения: 619
Краси ,видя ли си скайпа?Писах ти нещо...

# 40
  • Мнения: 6 243
Каква е уговорката утре за театрото? Сигурно ще дойда с Ирина.

Ето малко снимки от кръчмата снощи. Обаче много чалга, братче... откачих просто.



# 41
Днес група съфорумци проведохме работен обяд в секретна резиденция край града. Ето малко снимки:

Деца:



Цветя:



Специално за Роси:



(Не е точно храна, но без него някои ястия не могат да минат.)

# 42
  • Мнения: 16
Здарвейте
Имам една молба към вас - ако може някой да даде съвет за средство за справяне с разстройство.
Малкия явно хвана този гадния вирус с разстройството, повръщането и температурата.
Преборихме се слава богу с темпаратурата и повръщането, но с разстройството НЕ.
Пробвахме чай от шипки, някакви прахчета против разстройтво, чай от камшик, но няма резултат.
А иначе е и на диета не му давам да яде какво да е, но пак няма резултат.
Ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет за нещо друго, което би помогнало.
Благодаря ви предварително.

# 43
  • Мнения: 619
Здравейте ,и аз съм с молба за съвет.Ави вече кашля ужасно с ужасни храчки.Имам оспексин,но е на таблетки.Има ли за деца или трябва да й дам от този,който имам?И ако е от този-как да й го дам,като не е течен?Сещам се единствено за натрошаване на прах и да го сложа в нещо...И дали оспексин и оспамокс е едно и също,защото незнам кое от двете имам всъщност...

# 44
  • Мнения: 57
Здарвейте
Имам една молба към вас - ако може някой да даде съвет за средство за справяне с разстройство.
Малкия явно хвана този гадния вирус с разстройството, повръщането и температурата.
Преборихме се слава богу с темпаратурата и повръщането, но с разстройството НЕ.
Пробвахме чай от шипки, някакви прахчета против разстройтво, чай от камшик, но няма резултат.
А иначе е и на диета не му давам да яде какво да е, но пак няма резултат.
Ще съм ви благодарна ако ми дадете съвет за нещо друго, което би помогнало.
Благодаря ви предварително.


Аз се сещам още и за чай от кора от нар. Баба ми редовно го хвали, но понеже имам предимно обратния проблем, не съм ползвала. Иначе в село това май е най-разпространения метод. Друго не се сещам сега.

Общи условия

Активация на акаунт