КЪПАНЕ И ИЗЛИЗАНЕ

  • 948
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 447
мАМИ,

да ви питам до кога бебето не трябва да се къпе и после да излиза?  newsm78

Ние сме на 4м.Къпем се към 7 и нещо и към 8 и малко сме заспали вече. Искаме с таткото да излезем за двачаса,но зацелта трябва да транспортираме диваненко до сестра му на мъж ми и това щестане към 10часа. Мисля да го чипна таз вечер без гавата. Мислите ли,че може да настине? Или по-добре да не го къпя? Искам да го изкъпя,за да не му разбутвам режима.
Това е.Благодарско! Hug

# 1
  • Мнения: 689
Може да настине. По-добре му измий само дупето. Поне аз така бих направила.

# 2
  • Мнения: 2 039
Може да настине. По-добре му измий само дупето. Поне аз така бих направила.
Peace

# 3
  • Мнения: 2 663
Може да настине. По-добре му измий само дупето. Поне аз така бих направила.
И аз бих постъпила така

# 4
  • София
  • Мнения: 978
Аз съм процедирала така /къпане без да мокря и мия главата, откакто сина ми навърши 3м/. След това около 2-3ч. след баня съм го извеждала /причините са същите като при теб/и не е имал проблеми. Дори мисля, че така допълнително се закалява. Все пак за да си спокойна направи така, както ти казват момичетата, измий му дупето и толкоз. Не се безпокой няма да му нарушиш режима

# 5
  • Мнения: 46 553
Не ме притеснява нито излизането след баня, нито пропускането на банята за 1 ден.
Бих направила така, както ми е по-удобно в конкретната ситуация.

# 6
  • Мнения: 11 015
Все още не излизаме, но предпочитам да къпя вечер. През деня мия само дупето, ако се налага.

# 7
  • Мнения: 4 447
Все още не излизаме, но предпочитам да къпя вечер. През деня мия само дупето, ако се налага.

Е,чето 19часа си е вечер Rolling Eyes Grinning

# 8
  • Мнения: 4 447
Благодсарско мамета. Все пак мисля да го чипна без главата и без това ще излизаме чак след 2-3 часа откакто еминало къпането. Peace

# 9
  • Мнения: 95
Аз съм процедирала така /къпане без да мокря и мия главата, откакто сина ми навърши 3м/. След това около 2-3ч. след баня съм го извеждала /причините са същите като при теб/и не е имал проблеми. Дори мисля, че така допълнително се закалява. Все пак за да си спокойна направи така, както ти казват момичетата, измий му дупето и толкоз. Не се безпокой няма да му нарушиш режима

и аз мисля, че колкото повече пазиш едно дете, толкова по - кекаво става. е, сега разбира се не те съветвам да го изкарваш с мокра глава, но като го изкъпеш и загърнеш после до колата нищо няма да му стане, какво толкова му мислиш...  newsm78 къпи си го, докато с еоправиш и ти тя косичката ще е изсъхнала и това е... излизай и се весели... успех Peace

# 10
  • Мнения: 516
Измий му дупето само, нищо няма да му стане ако не го изкъпеш вдна вечер цялото Peace

# 11
  • Мнения: 1 440
Аз отдавна спрях да я къпя всяка вечер (дупето си го мием иначе) и не мисля, че нещо ще му стане на детето една вечер. По-обре така, околкото да изстине нещо и после само да го мислиш Peace

# 12
  • Мнения: 1 174
Може да настине. По-добре му измий само дупето. Поне аз така бих направила.
И аз бих постъпила така

 Peace Също така мисля.

Общи условия

Активация на акаунт