Кой обича повече ???

  • 4 210
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 656
То си е казано - синът е гордост, а дъщерята - щастие. Няма начин да изпитваш еднакви чувства, няма начини  да ги сравняваш.

# 16
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз не мисля ,че трябва да се правят такива сравнения обичам си и двете деца немога да кажа че едното повече от другото предполагам и при съпруга ми е същото .

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Според мен са мит.

# 18
Тва са пълни глупости!Аз имам дъщеря,и всяко мое следващо дете ДЪРЖА ,да е момиченце!Като видя щерката, ми  се стапя сърцето HugЗа момче не ми се помисля newsm78Дъщерята е дива за две момчета!

аз пък мисля, че ти говориш глупости!
и ако евентуално следващото ти дете е момченце ... ?
кво праим ?

# 19
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Майките по принцип обичат децата си повече, но ми прави впечатление, че бащите обичат синовете си повече, отколкото дъщерите. Масово явление, но ние при всички положения обичаме по-силно от мъжете.
Тва са пълни глупости!Аз имам дъщеря,и всяко мое следващо дете ДЪРЖА ,да е момиченце!Като видя щерката, ми  се стапя сърцето HugЗа момче не ми се помисля newsm78Дъщерята е дива за две момчета!
Пожелавам ти следващото да е момченце,за да се убедиш,че като виждаш и него пак сърчицето ти ще се стапя по същия начин. smile3521

# 20
  • Мнения: 2 723
Тва са пълни глупости!Аз имам дъщеря,и всяко мое следващо дете ДЪРЖА ,да е момиченце!Като видя щерката, ми  се стапя сърцето HugЗа момче не ми се помисля newsm78Дъщерята е дива за две момчета!

Очевидно нямаш син, така че на база на какво сравняваш Shocked Shocked Shocked
Детето се обича независимо от пола...
И какво значи ДЪРЖА да е момиче  hahaha

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз също нямам база за сравнение, но толкова ми харесват момиченцата, че колкото и деца да имам- все момичета искам да са. Честно! fingerscrossed

# 22
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Аз мисля ,че децата са си деца каквито и да са те мочета или момичета и не трябва въобще да се сравняват по този начин МНОГО Е изтъркано.

# 23
Аз също нямам база за сравнение, но толкова ми харесват момиченцата, че колкото и деца да имам- все момичета искам да са. Честно! fingerscrossed

как може да дрънкате неща, за които НЯМА как да знаете как са ?!?

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз също нямам база за сравнение, но толкова ми харесват момиченцата, че колкото и деца да имам- все момичета искам да са. Честно! fingerscrossed

как може да дрънкате неща, за които НЯМА как да знаете как са ?!?
"Дрънкам" това, което мисля, а ти що се нервиш?

# 25
на глупости всеки би се изнервил  Laughing

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
на глупости всеки би се изнервил  Laughing
Понеже е много умно да наричаш различното мнение "глупост" ooooh!
Аз пък се изнервям някой да ми казва кое е правилно да чувствам Sick
Вземи охлаби нервата, уважи жена си и не се заяждай във форума бетер нЕкоя кокошка... има достатъчно такива вече Whistling

# 27
Понеже е много умно да наричаш различното мнение "глупост" ooooh!
Аз пък се изнервям някой да ми казва кое е правилно да чувствам Sick
Вземи охлаби нервата, уважи жена си и не се заяждай във форума бетер нЕкоя кокошка... има достатъчно такива вече Whistling

понеже кокошките сте в повече, ще си позволя само да ти направя разликата между "чувстване" без да имаш представа за нещата, които чувстваш и просто "да се намираме на приказки".

А щом си се изнервила и ти, послушай сама съвета си .... "Вземи охлаби нервата"  Mr. Green

капиш ?

# 28
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Нещо, което наистина може да ме изнерви е нетърпимостта към различното мнение. Не конкретно в случая, а по принцип. Абе толкова ли е трудно да бъдем толерантни? Не понасям да ми се определя пътят в живота.

# 29
Нещо, което наистина може да ме изнерви е нетърпимостта към различното мнение. Не конкретно в случая, а по принцип. Абе толкова ли е трудно да бъдем толерантни? Не понасям да ми се определя пътят в живота.

ми тогава защо ти самата си позволяваш да даваш наклон на кръста ?
аман от празно бръщолевене....
"не понасям, ама аз мога да го правя"  Sick

а и, както си позволих да ти кажа, ИМА разлика между просто различно мнение и ПОГРЕШНА постановка.
ти си във втория случай.
просто защото НЯМА как да имаш база за сравнение.

Общи условия

Активация на акаунт