Съвет за това как най-деликатно да кажа на свекърва ми........

  • 2 800
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 183
Никакво ходене там! Грабвам си детето още щом забележа подобна проява и дим да ме няма. Ако иска, тя да идва, но сама. А сестра му трябва да се лекува! Крайна съм, но живота на едно малко дете и психиката му са много по- важни! Изобщо няма да се церемоня!

 Peace
 Крайна съм, но живота на едно малко дете и психиката му са много по- важни! Изобщо няма да се церемоня!

# 31
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
На твое място решавам проблема веднагически - казвам на цялата фамилия, че там не стъпвам вече и си тръгвам.  Crossing Arms
Peace Peace Peace

# 32
  • Видин
  • Мнения: 961
На твое място решавам проблема веднагически - казвам на цялата фамилия, че там не стъпвам вече и си тръгвам.  Crossing Arms
Peace Peace Peace

 newsm10 newsm10 newsm10 Гледай си детето, другото не е важно.

# 33
  • Мнения: 5 103
Бабата да идва у вас да си вижда внука. Нямате работа при онова момиче. Може да му е болно на мъжа ти, но все пак детето трябва да му е по-мило от сестрата. А той да ходи да я вижда сам или с теб, но без детето.  Peace
Peace

# 34
  • Мнения: X
Изобщо не разбирам за каква деликатност дори си помисляш  Naughty Цялата тази ситуация няма никакво място в живота на детето ти Naughty  Достатчно тактично е това, че ти водиш там малкия въпреки всичко  Thinking  А щом свекърва ти неиска да го вижда, още по-добре. Рдвай се, че сами са си намерили изход от ситуациата. Ако тя иска да прекарва поне малко време с него, но е притеснена да не го нарани дъщеря и - да идва у вас. След като обаче и е съвсем достатчно  да помана от терасата - не виждам защо правиш опити да се сближите. А има ли кой освен свекърва ти да се грижи за момичето? Да не би просто да я е страх да го остави само. Или пък няма ли вариант да и гостувате докато дъщеря и спи премерно през деня? След кано до сега не сте намерили вариант и свекърва ти не е пожелала по някакъв начин да се сближи с внучето си, просто престани да ходиш там. Аз това бих направила със сигурност без да се колебая, съжалявам за всичко което ви се случва и съм сигурна, че на никой не е леко, но вие нямате вина за това и аз не бих водила  детенцето си някъде, където го бият и удрят и мен.  Naughty Naughty Naughty

# 35
За момичето се грижи преди обяд едната баба,другата баба живее с тях и постоянно я гледа,понеже свекърва ми много и се излиза по центъра и на някакви семинари ходи по 3 дни я няма.Когато я помоля да гледа детето ми звъни след 1 час да ида да го взема,или започва да звъни на мъжа ми,оттам той на мен.Страшна работа.Днеска и викам да го заведе в градинката,тя вика елате у нас.Казах че няма да идем у тях,понеже Дарина е агресивна и се притеснявам.Тя ме погледна само,нищо не каза.Много,много не се трогна,ама вече да ви кажа и на мен ми е все едно дали ще го вижда или не.Като иска все у тях,няма да стане работата.

# 36
  • Мнения: 3 423
Чувала съм, че има такива болести,
които са придружени от агресия.
Не вярвам свекърва ти да не знае за
възможните рискове от срещите ви.
Говорете като големи хора. Обясни й
в прав текст какво и защо не искаш.
Увъртанията усложняват нещата.

# 37
  • София
  • Мнения: 461
Щом на свекърва ти и е все тая дали ще го вижда, въобще не го води. Да му маха през терасата.

 Peace

# 38
  • Мнения: 315
Не си води детето там ,ще го стресираш.А щом свекърва ти иска да го види да идва тя при вас.Най важното на този свят е детето и неговата ранима детска психика.Успех.

Общи условия

Активация на акаунт