Ползвате ли ежедневни дамски превръзки?

  • 16 473
  • 173
  •   1
Отговори
# 60
Rqdko izpolzvam prevrazki i ako polzvam sa ejednevni ina4e karam s tamponi(po-udobni sa mi)!A po temata
Ползвам ги само в последните дни на цикъла.
Peace

# 61
  • Мнения: 46 516
Носех по едно време и аз не знам защо  newsm78 но ми се появи течение, ходих на лекар- нищо. Махнах превръзките и течението изчезна, затова повече не слагам такова нещо  Stop

# 62
  • Мнения: 5 391
Най-много да си сложа в последният ден от цикъла и то не всеки месец.

# 63
  • Мнения: X
Не! Много ме дразнят, свиват се на десет, едва изтрайвам нормалните превръзки, камо ли всеки ден  ooooh!

# 64
  • Мнения: 5 103
Много рядко.

# 65
  • Мнения: 2 047
едва изтрайвам нормалните превръзки, камо ли всеки ден  ooooh!

  Същото  Peace

# 66
  • Мнения: 72
Ползвам ги в първия и в последните дни от цикъл.
Но ежедневно - не.
Peace

# 67
  • Мнения: 569
не. винаги съм ползвала тампони Peace


Питането ми е за ежедневните превръзки, а не какво ползвате по време на цикъл Naughty

# 68
  • Мнения: 9 093
Ползвам рядко - след цикъл, когато се доизчиствам и в дните, когато имам по-обилна цервикална слуз.
Имах период, когато имах обилно бяло течение - тогава трябвапе да слагам, но пък слагах памучни дишащи, за да "намаля" до максимум вредния ефект на превръзките.
Моят съвет е по-скоро да не се използват, освен ако не е много наложащо (примерно, знаеш, че цял ден си навън и ако се изцапаш, няам да има възможност да смениш бельото).

# 69
  • под дъгата
  • Мнения: 630
В края на цикъла само, иначе ме спарват, много е неприятно     #Crazy

# 70
  • София
  • Мнения: 18 679
Ненавиждам превръзки от всякакъв тип. Аз дори по време на цикъл слагам само, когато тампонът не би се справил с теча, та камо ли всеки ден Rolling Eyes Убивате ме с това "по-хигиенично е" Shocked Кое му е по-хигиеничното newsm78 Хайде , за жените с течение - ок, имат си проблем, решават си го. Но здрава жена, без всякакви гинекологични проблеми, да си завира тия изкуствении в гащите, щото миришели хубаво....не го разбирам аз това Rolling Eyes Като се миеш сутрин и вечер и си сменяш бельото след това, не миришеш ли на хубаво newsm78 Е, да, съгласна съм, че не мога да се върна от работа и веднага да се метна в леглото с мъжа си без да съм минала през банята преди това, но не виждам как някаква ароматизирана превръзка може да премахне нуждата от душ Wink

# 71
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Ненавиждам превръзки от всякакъв тип. Аз дори по време на цикъл слагам само, когато тампонът не би се справил с теча, та камо ли всеки ден Rolling Eyes Убивате ме с това "по-хигиенично е" Shocked Кое му е по-хигиеничното newsm78 Хайде , за жените с течение - ок, имат си проблем, решават си го. Но здрава жена, без всякакви гинекологични проблеми, да си завира тия изкуствении в гащите, щото миришели хубаво....не го разбирам аз това Rolling Eyes Като се миеш сутрин и вечер и си сменяш бельото след това, не миришеш ли на хубаво newsm78 Е, да, съгласна съм, че не мога да се върна от работа и веднага да се метна в леглото с мъжа си без да съм минала през банята преди това, но не виждам как някаква ароматизирана превръзка може да премахне нуждата от душ Wink
Права си.

# 72
  • Мнения: 857
А каква точно е вредата от тях, защото аз използвам,но не бях чувала,че вредят?

# 73
  • Мнения: 27 524
Не можах да гласувам, не видях моя отговор. Ползвам около овулация. Тогава за ден-два ми се появява нужда. Иначе не. Ползвам ако съм на път или спя без възможност някъде за вечерен душ. През останалото време - не.

# 74
  • Мнения: 200
Цитат
Ненавиждам превръзки от всякакъв тип. Аз дори по време на цикъл слагам само, когато тампонът не би се справил с теча, та камо ли всеки ден  Убивате ме с това "по-хигиенично е"  Кое му е по-хигиеничното  Хайде , за жените с течение - ок, имат си проблем, решават си го. Но здрава жена, без всякакви гинекологични проблеми, да си завира тия изкуствении в гащите, щото миришели хубаво....не го разбирам аз това  Като се миеш сутрин и вечер и си сменяш бельото след това, не миришеш ли на хубаво  Е, да, съгласна съм, че не мога да се върна от работа и веднага да се метна в леглото с мъжа си без да съм минала през банята преди това, но не виждам как някаква ароматизирана превръзка може да премахне нуждата от душ

Мога да реша да ги имам само в извънредни случай като пътувам например.
За ежедневна употреба абсурд.

Общи условия

Активация на акаунт