Коколо пъти папкате на 4 месеца?

  • 944
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 483
От втората си седмица яде по пет пъти на ден, до края на първия месец ядеше и през нощта, после сам се отказа.
Не се притеснявай, щом е здраво и не плаче, значи храната му стига.  Peace
И ние сме точно така- 5пъти на ден и то не винаги еднакво количество.И ние сме на Аптамил,на кутията пише,че трябва да изяжда по 200мл на хранене,но ние не ядем толкова.Много рядко вечер преди лягане изяжда 200мл,иначе от 120 до 160мл.(май стана егати обяснението). Crazy

# 16
  • Мнения: 151
Криско папка 5 пъти :6ч. 10ч. 13.30ч. 17ч. и последно в 21ч.Ние сме на АМ Milomil HA.Изяжда по 170ml. но май не му стига и трябва да почна да му давам по 200.

# 17
  • Мнения: 1 951
НА 4 мессеца се хранеше 5 пъти  Peace

# 18
  • Мнения: 174
ние сме на 5 хранения на 4месеца но не можем да изядем 200 мл АМ никога най-много 150мл

# 19
  • Мнения: 2 908
Аз да не пускам нова тема-извинявам се че се меся в тази,ама да ме посъветвате тогава:тя би изяла и 200мл,ама много повръща след това-то може да не е от яденето,защото си повръща още от болницата на всяко хранене-докторката каза че ще го израсте,ама винаги си изпива 150мл и реве за още-да и дам ли?Ами ако се разшири коремчето и повръща още-от къде да знам от какво повръща?Абе нали имаше формула месеците по 10-така се давало млякото-а не по кутиите-сега защо илиза друго?Вече се обърках newsm78То в различните теми,различно се приказва-аз слушам едно и се оказва че бъркам... Tired

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 891
Направи и повече,170 например,ако пак плаче,180,постепенно увеличавай докато разбереш по колко и стига.

# 21
  • Мнения: 4 447
Аз да не пускам нова тема-извинявам се че се меся в тази,ама да ме посъветвате тогава:тя би изяла и 200мл,ама много повръща след това-то може да не е от яденето,защото си повръща още от болницата на всяко хранене-докторката каза че ще го израсте,ама винаги си изпива 150мл и реве за още-да и дам ли?Ами ако се разшири коремчето и повръща още-от къде да знам от какво повръща?Абе нали имаше формула месеците по 10-така се давало млякото-а не по кутиите-сега защо илиза друго?Вече се обърках newsm78То в различните теми,различно се приказва-аз слушам едно и се оказва че бъркам... Tired

А как повръща?На фонтан или просто по малко връща от папуто?Ако яде бързо, може да не е разбрала,че се е напапкала и затова да плачка,понеже трябва да мине време.Провай наистина да полувеличиш малко и постепенно дозата, ако е същото положението дай биба следпапкането докатро се успокои.

Общи условия

Активация на акаунт