Оригинал / Кавър

  • 50 639
  • 299
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 750
Оригинал на Impellitteri  http://www.youtube.com/watch?v=Zuoed_nQ6TE / Rat Race/

Кавър на Zihard  http://www.youtube.com/watch?v=e5DritMzbJA

# 17
  • Мнения: 985
Понеже " Калинка"-та е от националния ресурс на Русия, ще пусна няколко нейни варианта.

Хор Красной армии

T.A.T.Y. [та (любит) ту]

Малки пантери

# 18
  • Мнения: 750
Това последното е егати простотията! Чудят се някои как да привлекат внимание, независимо от резултата.Но песничката си е вечна, оригинала, де.

кавър- Zihard-  http://www.youtube.com/watch?v=wJcNUfPVhh4&mode=related&search=

Малмстийн Rising Force-  е неможах да я намеря, но предполагам се сещате за оригинала Wink

Последна редакция: пт, 20 апр 2007, 17:56 от konche

# 19
  • Мнения: 985
Това последното е егати простотията! Чудят се някои как да привлекат внимание, независимо от резултата.Но песничката си е вечна, оригинала, де.

konche , предполагам имаш предвид чалгаджийницата под "това последното". И аз не съм във възторг, но кавърът си е кавър.
Благодаря ти за подкрепата в моята тема. Hug

# 20
  • Мнения: 985
Това е една от любимте ми песни напоследък. За мой късмет я пеят две от групите, които мога да слушам нон-стоп. Приятно слушане и на вас!

The HOLLIES оригиналът

The Mavericks кавърът

# 21
  • Мнения: 1 416
Веднага се сещам за на култовата песен на "Faith No More" - I'm easy. За съжаление, не мога да дам засега линк към оригинала на Lionel Richie, Youtube не ми се отваря, а във Vbox я няма.  Confused   

# 22
  • Мнения: 2 891
Засилих се аз да търся корена на "I will survive", на Глориа Гейнър и се хванах за главата. Всичко що е на Dino Fekaris и Freddie Perren е тази песен. 100 човека са я пяли и се отказвам  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 1 416
Веднага се сещам за на култовата песен на "Faith No More" - I'm easy. За съжаление, не мога да дам засега линк към оригинала на Lionel Richie, Youtube не ми се отваря, а във Vbox я няма.  Confused   
Ето го и оригиналът на Лайънъл Ричи, който не можах да намеря вчера. 

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 18:07 от Лора

# 24
  • Мнения: 985
 newsm78, мдаааа, с някои песни става така.
Аз имам проблем с намирането на двойките песни, които се сещам.

# 25
  • Мнения: 985
Elvis original Peace

Jessica интересна интерпретация

# 26
  • Мнения: 985
Лора, не се отваря Лайнъл, но пък аз се сещам за песента.   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 770
Ain't No Sunshine

Оригинал -  Bill Withers  
Кавър - Lenny Kravitz
Кавър - Freddie King
Кавър - Sting

и още неколко милиона кавъра..........  Crazy
 
 

# 28
  • Мнения: 985
Yvette , тази колекция е много добра Peace Колко разтоварващо...

# 29
  • Мнения: 1 416
Лора, не се отваря Лайнъл, но пък аз се сещам за песента.   bouquet
Вече се се отваря!

Аз в момента съм се амбицирана да комплектовам кавърите на "Always om my mind", ама са десетки. Вдъхновена съм последния кавър, направен от Pet Shop Boys, много го харесвам. Разбира се, изпълнението на Елвис

Общи условия

Активация на акаунт