Помощ,живея в грях!

  • 5 549
  • 147
  •   1
Отговори
# 60
  • Linz
  • Мнения: 11 619
След 4 години какво те накара да се решиш? По какво разбра, че е назрял момента за брак? Сега ли се опознахте добре?...Не си го направил като сте заживели заедно, нито като е забременяла. Случило ли се е нещо сега?... Питам защото винаги съм имала някакви задръжки Rolling Eyes

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Ееееех, Сопрано! Има грешка, има и прошка! Един подпис нищо не променя, просто е прекрасен повод за купон!
А ако, недай боже, се счупи стомната някога, нито подписа, нито липсата му ще поправи нещата. Пък и по-добре някой ден да съжаляваш за нещо, което си направил, отколкото за нещо, което не си. Хайде, хвърляй се смело! Голямо момче си вече!  Peace

чудех се дали да гласувам  newsm78
като видях горното мнение обаче, се реших и гласувах
хареса ми много мнението на Спаска и напълно го споделям  Hug

# 62
Ако въпросът ти е сериозен мисля, че е крайно време да се ожениш. Защо не си го направил досега? Това е меко казано обидно спрямо жена ти.

Само слабохарактерните мъже нямат силата да направят тази стъпка. Как очакваш да те уважават в обществото когато не си читав?

Извинявай за острия коментар, но трябва някой да казва истината на мъже като теб понякога.

# 63
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Ако въпросът ти е сериозен мисля, че е крайно време да се ожениш. Защо не си го направил досега? Това е меко казано обидно спрямо жена ти.

Само слабохарактерните мъже нямат силата да направят тази стъпка. Как очакваш да те уважават в обществото когато не си читав?

Извинявай за острия коментар, но трябва някой да казва истината на мъже като теб понякога.

 newsm20 Евалата. Дано това да му отвори очите!  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 3 423
Сопранов,
сега, като ще си со пранги, ще
трябва да си смениш аватара.
Поне.
И не се насирай от шубе, купон е.
Аз размислих за Кнут. Да не събира прах.
Да живее.

# 65
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Само слабохарактерните мъже нямат силата да направят тази стъпка. Как очакваш да те уважават в обществото когато не си читав?

Малеййййй...малей, майкоуууу Simple Smile

Сопранов...виде ли каква стана тя, баце.

# 66
  • Мнения: 5 370

Само слабохарактерните мъже нямат силата да направят тази стъпка. .
А особено СИЛНОхарактерните се развеждат. И те понякога. Twisted Evil

# 67
  • Мнения: 154
Айде сега и вие... Като се харесват младите, да се 'земат и толкоз.
Ако трябва сериозно - според мен вие вече сте си семейство, а много такива живеят и без брак чудесно.

# 68
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ако въпросът ти е сериозен мисля, че е крайно време да се ожениш. Защо не си го направил досега? Това е меко казано обидно спрямо жена ти.

Само слабохарактерните мъже нямат силата да направят тази стъпка. Как очакваш да те уважават в обществото когато не си читав?

Извинявай за острия коментар, но трябва някой да казва истината на мъже като теб понякога.
Абе ти откъде знаеш, че жена му е искала? Аз нямам брак не защото мъжът ми не иска.

# 69
Ако въпросът ти е сериозен мисля, че е крайно време да се ожениш. Защо не си го направил досега? Това е меко казано обидно спрямо жена ти.

Само слабохарактерните мъже нямат силата да направят тази стъпка. Как очакваш да те уважават в обществото когато не си читав?

Извинявай за острия коментар, но трябва някой да казва истината на мъже като теб понякога.
Абе ти откъде знаеш, че жена му е искала? Аз нямам брак не защото мъжът ми не иска.



А защото ти ли не искаш? Не мисля, че си вникнала обстойно в положението.

# 70
  • Мнения: 5 370
Айде сега и вие... Като се харесват младите, да се 'земат и толкоз.Ако трябва сериозно - според мен вие вече сте си семейство, а много такива живеят и без брак чудесно.
не бе- аз съм ЗА идеята, и аз съм си сложила парафа на докИмента. Mr. Green
Ама ми харесват ЛАФОризмите на новата коУежка, та.....си репликирам. Twisted Evil

# 71
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А защото ти ли не искаш? Не мисля, че си вникнала обстойно в положението.
Трудно ти е да си представиш ли? Ами не, не ми трябва брак. И сега сме пълноценно семейтво.

# 72
А защото ти ли не искаш? Не мисля, че си вникнала обстойно в положението.
Трудно ти е да си представиш ли? Ами не, не ми трябва брак. И сега сме пълноценно семейтво.

Не си убедителна. Явно е болна тема и няма да чопля като някоя от жените тук.

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
А защото ти ли не искаш? Не мисля, че си вникнала обстойно в положението.
Трудно ти е да си представиш ли? Ами не, не ми трябва брак. И сега сме пълноценно семейтво.

Не си убедителна. Явно е болна тема и няма да чопля като някоя от жените тук.

ЗАЩО не вярваш на Рени?!?  #Crazy
Жената ти е казала как чувства нещата.
Не всички сме еднакви!!!  bowuu

# 74
  • Мнения: 1 992
Filipova, всеки втори пост ти е за няк'во положение. К'во е туй положение? И що караш всички тук да вникват в него?
Само не ми казвай и аз да вникна в положението Stop

Общи условия

Активация на акаунт