Бишкоти Плазмон за четири месечно

  • 1 691
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 044
Мога ли да давам от бишкотките на гранули Плазмон в Аптамил АР newsm78До сега сме били само на адаптирано,но от два дни захранвам с бананова кашичка на Милупа.Алекс яде по 170 гр.мляко 6 пъти на ден и все е гладен миличкия LaughingДали не избързвам много със захранването с каша?А иначе на кутията на бишкотите пише след 4 месеца,ама знам ли да не е много рано за тях ThinkingБишкотите са безглутенови.Помагайте че направо не знам какво да правя ooooh!

# 1
  • Мнения: 4 447
Мога ли да давам от бишкотките на гранули Плазмон в Аптамил АР newsm78До сега сме били само на адаптирано,но от два дни захранвам с бананова кашичка на Милупа.Алекс яде по 170 гр.мляко 6 пъти на ден и все е гладен миличкия LaughingДали не избързвам много със захранването с каша?А иначе на кутията на бишкотите пише след 4 месеца,ама знам ли да не е много рано за тях ThinkingБишкотите са безглутенови.Помагайте че направо не знам какво да правя ooooh!

Аз незнам защо зор да захраниш толкова рано?  newsm78 Незнам какво да те посъветвам,освен да проетеш за Педагогическото захранване:) Успех.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 161
По принцип щом си пише 4мес. на кутията значи може  Peace

# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Захраних моят син рано точно по същата причина. Постоянно беше гладн. А ако му давах повече мляко започваше да повръща. Започнах с кашите от 4 месец. А бишкотите / аз дадох от тези с глутен , тъй като вече бях давала овесена вода/ ги дадох , когато беше на 4м. и половина. Можеш да даваш всичко, подходящо за вашата възраст. Peace

# 4
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Е ако не сте захранини с глутен, те съветвам да вземеш безглутенов  Plasmon в металните кутии.
Според мен е раничко за другият.Аз мисля да го отложа поне до края на 6м.

# 5
  • Мнения: 46 511
Можеш да даваш от безглутеновите Плазмон.

Имай предвид обаче, че отварят доста апетита, дъщеря ми такъв глад я налегна, че си върна нощното хранене.

# 6
  • Мнения: 2 677
Давай спокойно!
Щом са безглутенови, нямаш проблеми!
Повечето деца много ги харесват.

# 7
  • Мнения: 920
Аз също мисля че няма да има проблем, само провери да не би да са с мляко, което не е адаптирано (аз ползвам с тези с глутен и пише че има и мляко). Другото е, че сигурно трябва да вземеш биберон с по-голяма дупка, защото млякото ви е доста гъсто и с тези бисквити ще стане още по-гъсто.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 044
  bouquetМерси за отговорите на всички LaughingБързам със захранването с каша,защото малкия е много енергичен,а млякото вече не го засища май Rolling EyesИначе и аз попринцип съм за захранване след 6 месеца,ама....кърмен е до два месеца,след това на Аптамил АР.Не съм давала досега нищо освен мляко,спряла съм се на захранване-първо каша ,после зеленчуково пюре и накрая плодовото.Дано да не му отворят апетит само тия бишкотки,че много гадно ако почне да се буди през ноща за АМ Confused

# 9
  • Мнения: 51
Вие как ги давате тези бишкоти?Аз миналата седмица взех и то на гранули,но не се разтварят напълно.Запушват биберона и малкия само се ядосва, а иначе му харесват

# 10
  • Мнения: 707
Като искаШ да въведеШ каШите, zаЩо не почнеШ с ориzовата? В началото дори можеШ да слагаШ по няколко мерителни лъжички в АМ и с биберон с по-Широк отвор няма да имаШ никакви проблеми. ЗаЩо Ще му даваШ теzи бисквити? Какво има в тях по-добро?

# 11
  • Мнения: 153
Мисля че няма проблем да даваш от тези бишкоти .

# 12
  • София
  • Мнения: 2 044
Вие как ги давате тези бишкоти?Аз миналата седмица взех и то на гранули,но не се разтварят напълно.Запушват биберона и малкия само се ядосва, а иначе му харесват
И аз съм взела на гранули,шишетата са ни на д-р Браун,попринцип млякото си го пие с биберон номер 1,обаче като му слагам бишкоти във вечерното мляко му слагам трипозиционния биберон пак на д-р Браун и не се запушва.Иначе за разбиването трябва малко повече да разклащаш шишето и се разтварят добре Peace
Като искаШ да въведеШ каШите, zаЩо не почнеШ с ориzовата? В началото дори можеШ да слагаШ по няколко мерителни лъжички в АМ и с биберон с по-Широк отвор няма да имаШ никакви проблеми. ЗаЩо Ще му даваШ теzи бисквити? Какво има в тях по-добро?
Почнах с банановата каша на Милупа,тя пак е оризова но с банан LaughingМного си я хареса,а бишкотките му ги давам защото засищат,много е енергичен,много е лаком и все гладен моя бонбон Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт