Вижте още нещо за отслабване!

  • 2 307
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Вижте какво намерих ,звучи добре а и фирмата производител е много добра .Аз лично на тази фирма съм ползвала много бърнари и разни други добавки ,във фитнеса където ходя всички много я харесват.
http://www.maxefect.com/bb/index.php?page=shop.product_details&a … d=53&vmcchk=1

# 1
  • Мнения: 1 280
Да знам го,тук е към   20$,но не съм го купувала,то ве4е да се 4удиш какво да си вземеш...но аз съм се отказала от всякакви такива,защото ми дразнят стомаха../това не зна4и,4е и вашият ще дразнят../,а и вси4ките им хап4ета са толкова големи...едвам ги пия,или ги сдъвквам...

# 2
  • Мнения: 131
Нищо ново под слънцето. Основната му съставка е отново Гарсинията, за която доста се изписа във форума. Само дето продуктите, които я съдържат струват 10-15 лв. в аптеките, а това близо 90. Според мен не си струва.

# 3
  • Мнения: 4 053
и цената му е добра  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 241
 Money за 90 лв.ако не подейства, трябва да ги съдя Grinning

# 5
  • Мнения: 1 809
Ами как няма да действа,то като дам 90лв за него,то няма много да останат за храна.Пък то с глад отслабването е гарантирано Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 35 946
...поредната заблуда Crossing Arms ooooh!

# 7
# 8
  • Мнения: 1 241
Ами как няма да действа,то като дам 90лв за него,то няма много да останат за храна.Пък то с глад отслабването е гарантирано Laughing
май така се получава Joy

# 9
  • Мнения: 3 647
уондер пиил няма
не се ли стегнем сами - с хапчета няма да стане
лошото е, че навсякъде бъка от реклами на такива препарати -вчера в аптеката една бременна мадама даде 12 лева за биоактив хром  #Crazy а апрекарката така и го хвалеше въпреки положението й  Sick #2gunfire

# 10
  • Мнения: 1 975
Ами как няма да действа,то като дам 90лв за него,то няма много да останат за храна.Пък то с глад отслабването е гарантирано Laughing

  202uu Peace

# 11
  • Мнения: 3 861
Вече не съм фен на хапчетата, каквито и да са... Crossing Arms

Диета и упражнения ми е майката...

# 12
  • Мнения: 817
Аз пък си ги поръчах.Да ви кажа дори да не заслабна кой знае колко то тях ,ме впечатли ,че ще се чуствам енергична и тонизирана през деня , а пък с нощната капсула ще спинкам като къпана Mr. Green
Да ви кажа пролетна умора ли е какво и аз не знам.Но съм като парцал ,нямам сили само ми се спи и се прозявам.Постоянно се чудя къде да си полегна.А да ме видите вечер не мога да заспя въртя се в леглото до към 2часа................ . Tired
Ето сега ме мързи дори кафе да си направя Rolling Eyes Blush

# 13
  • Мнения: 1 680
Спрях всякакви чайове и добавки за отслабване и... започнах да отслабвам. Само си обърквам организъма.

# 14
  • Мнения: 1 906
Аз не вярвам на тези добавки за отслабване Naughty.
Преди време пиех Л-карнитин и спортувах усилено - резултат НИКАКЪВ!!!

Общи условия

Активация на акаунт