~ Лунна диета 24.04.2007 г / Вторник /. НАЧАЛО : 09:36 ч. ~

  • 5 876
  • 167
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 537
Запис и от мен  Grinning
Аз до сега съм на 1 кафе и 1 сок от касис Grinning

# 76
  • Мнения: 5
И аз се включвам  Успех на всички!!!

# 77
  • Мнения: 1 037
Аз до момента съм на 2 кафета и чаша минерална вода Peace

# 78
  • Мнения: 814
Никакво отказване, mama-eli! Изпий чай с лъжичка мед и ще излъжеш глада!
Аз съм на чай, кафе, мнооооооооого вода - поне литър и много тичане/ до мястото, където и царете ходят сами Simple Smile /.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 392
И аз съм в групата. Досега съм на едно кафе и водица, но си направих и чай сега.
През февруари лунувах за пръв и единствен път и останах доволна, но след това имах проблеми и бях на лекраства, та сега ще се пробвам пак и дано да се адаптирам и за следващите лунувания:)
Иначе отсамосебе си съм -3кг, след спиране на кърменето преди 5 месеца

# 80
  И аз съм с вас.Когато имаш да споделиш с някой е доста по-мотивиращо. На кафенце и вода бях досега. Дребният заспа и сега ще си почина на едно чайче с мед .
Обаче забелязах,че кафето нагладно хич не действа добре на стомаха.Май без кафе е по-добре.

# 81
  • Мнения: 685
Айде и аз да дам отчет до сега :
Сутринта преди да почне лунната хапнах една Активиа
Студен чай около 500 мл.
Вода около 500 мл.
И една фафла изядох. Яхнала съм метнала супер стабилно преди малко ми дойде и съм на ръба на нервна криза. Лош пример съм, но предпочитам да си окротя нервите с фафла отколко да убия някой.
Взела съм си и една Активиа за пиене с Киви и Ягоди при по-стабилен глад и срив на нервите а вечерта ще погълна един малък портокал.
Аз не искам да свалям много пък и съм болна, колкото толкова   bouquet

# 82
  • Мнения: 504
Здравейте дами, аз все още се държа. До момента: 2 чая, едно кафе и мнооого вода..Продължавам напред..

# 83
  • Мнения: 780
аз съм на кафе, вода и пак вода за сега да видим
какво ще се получи до утре сутрин  Mr. Green

# 84
  • Мнения: 684
Привет и от мен Hug за днес все още съм на 2кафета Витаголд,чайчета и вода!Силно се надявам  ooooh! да остискам до утре сутрин така напрвила съм си айрянче за късно вечерта  newsm78 ако ми пристърже много!Е,Успех на всички.........Продължаваме   bouquet

# 85
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз за сега съм на вода и на малко кисело мляко заради лекарството.

Дръжте се момичета и успех!  bouquet

# 86
  • Мнения: 2 099
Аз пак сгафих този път, от вчерашното неядене нищо не бях свалила днес и още на обед се сдухах и си хапнах половин пакет солети и една филийка с кашкавал.
Успех на всички и да не следвате примера ми. ooooh!
Пожелавам ви много минуси.

# 87
и аз гладувам днес ,но май няма да издържа

# 88
  • Universe
  • Мнения: 1 556
 welcomeПривет на ЛУНАТИЧКИТЕ !
И аз държа фронта - от снощи нищо не съм яла /понеже станах след 9.30 Embarassed /, пих няколко кафета  food010, 1л минерална вода help и сега се чудя - чай или кафе newsm78 newsm78
Айде, успехи и много минуси в кантарчето -  днес,утре, вдругиден, ЗАВИНАГИ !!!   newsm10 txtloves txtloves

# 89
  • Мнения: 685
Аз пак сгафих този път, от вчерашното неядене нищо не бях свалила днес и още на обед се сдухах и си хапнах половин пакет солети и една филийка с кашкавал.
Успех на всички и да не следвате примера ми. ooooh!
Пожелавам ви много минуси.

mimival@ да не ти пука хапнала си сега продължава ме Simple SmileHug Пак ще има минус ако спрем до тук  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт